Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Откъде да си намеря "Котешка стъпка"нови  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано21.02.09 14:40



Здравейте,

Виждам, че в този форум доста се е говорило за билката "котешка стъпка". Оказва се обаче, че се продават две различни растения под това име. В повечето аптеки предлагат под името "Котешка стъпка" билката NEPETA CATARIA, която всъщност е по-известна като "Коча билка".

Истинската "Котешка стъпка" обаче е "CLINOPODIUM VULGARE L.", известна още като "Черновръх". Това е абсолютно сигурно - проверих го в телефонен разговор с проф. Янчев, който инжектираше мишките. Същото пише и в една друга научна статия ето тук:



Та въпросът ми е: Откъде в София може да се купи истинската билка? Единственото, което открих досега, е че се пакетрира от някаква варненска фирма, но ми казаха, че не снабдяват директно софийски аптеки....



Тема Re: Откъде да си намеря "Котешка стъпка"нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано21.02.09 15:49



Проверете тук, може да имате късмет.





Тема Re: Откъде да си намеря "Котешка стъпка" [re: Mpaвka]  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано21.02.09 19:41



Благодаря за информацията. Този сайт вече го намерих, но става само с поръчки по интернет. А аз искам да открия аптека, откъдето да с е купува постоянно. В този сайт билката е с марка EkoHerb на една варненска фирма. Звънях им по телефона и казаха че нямат на склад.

Има и друг производител - фирма Билек. намерих една аптека в София, която работела с техни продукти - обещаха да ми потърсят.



Тема Re: Откъде да си намеря "Котешка стъпка"нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.02.09 20:53



Ако успееш, нали ще дадеш координатите на въпросната аптека?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Откъде да си намеря "Котешка стъпка"нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.02.09 21:10



Билката я има в билковата аптека на ул. "Поп Богомил" 38 в София.





Тема Re: Откъде да си намеря "Котешка стъпка"нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано22.02.09 03:26



А, дебел(a) ли си?



Е, аз си се харесвам.

Тема Re: Откъде да си намеря "Котешка стъпка"нови [re: _aaa!_]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.09 10:08



абе при билкарите на женския пазар има колкото щете, прясна-ит 2008, добре съхранявана и винаги има-ако не в момента-носят хората на следващия ден. по аптеките сякаш е по-стара и с доста по-калпав вид.



Тема Re: Откъде да си намеря "Котешка стъпка"нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано23.02.09 21:48



Търсената от Вас билка купих от аптека "Борово" на ул."Борово" № 49-51 в ЖК Борово. Това е пресечна улица на бул."България" на спирката на трамвай № 7 , една спирка преди "Била", ако идваш от Центъра.



Тема Докладвамнови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано26.02.09 11:04



Успях да намеря билката в аптеката на Поп Богомил 38.

Пробвах в посочената аптека в Борово - нямаха я и казаха, че била доставена по специална поръчка за една жена преди около две седмици и тя взела цялото количество.

От аптеката в Слатина, в която пуснах поръчка, ми казаха, че я няма в никой от големите складове в София.

От производителя Билек

(троянска фирма) получих e-mail, в който ми казват, че нямат наличност в момента.

Така че остава само аптеката на Поп Богомил 38. Там обаче не става ясно какъв е произхода на билката - кой я е опаковал и т.н.



Тема Re: Откъде да си намеря "Котешка стъпка"нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Гъбka (непознат )
Публикувано11.03.09 18:15



Здравейте, ако някой желае да закупи Pau d’Arco 475mg (100 capsules)
(Tabebuia impetiginosa) (inner bark) на DR.CLARK'S нека се свърже с мен.
Баба ми беше оперирана от рак на гърдата, редовно и доставям медикамента от Америка.Освен това приема и някакви гъби,ако ви интересува ето ви линк да видите за какво става въпрос.
http://www.thewolfeclinic.com/supplements/immune_fx.html

Може да се свържете с мен на *****.

Късмет на всички!

Оставете имейл за връзка.

Редактирано от Buba67 на 11.03.09 18:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.