Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ХРАНОПРОВОДАнови [re: 11111]  
Автор nukko-207822 (непознат )
Публикувано17.02.12 21:52



здравейте.Проф. Червеняков ще оперира бабата,но ни каза че трябва ние да си купим стента.Ориентирайте ме моля откъде се купува,каква приблизително му е цената и евентуално ако някой знае-здравната каса покрива ли някаква част от цената .Благодаря предварително.Оставям имейл адрес - nukko@abv.bg



Тема Re: Рак на хранопроводанови [re: yraaa]  
Авторdesi133O (Нерегистриран)
Публикувано17.05.12 09:00



Изчетох всичко за рак на хранорповода най-вече по повод слагането на стенд на хранопровода ..На татко му предлагат да се сложи стенд ,но след всичко изчетено май се отказвам.Оказа че че след като се сложи стенда болните се влошават а не подобряват .Какво да сторя ?? Пред дилема съм..Или да изчакам да мине ПХТ и тогава ?



Тема Re: Рак на хранопроводанови [re: desi133O]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.05.12 09:16



Не е дилема, защото ако не сложат стенд да се храни, ще се сринат кръвните показатели и няма да направят химиотерапия. Остава без лечение.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Рак на хранопроводанови [re: Buba67]  
Авторdesi133O (Нерегистриран)
Публикувано17.05.12 11:21



Съгласна съм,но всеки който е сложил стенд симптоматиката след което е една и съща ,позиви за повръщане ,повръщане на кръв и т.н .и след месец смърт .
Та затова писах тук и питам ако има някой повлиял му добре стенда да пише .Иначе наистина нищо не яде ,пие само бульони (домашни със всякъкви зеленчуци ) и яде шоколад това е .



Тема Re: Рак на хранопроводанови [re: desi133O]  
Автор EFO75 ()
Публикувано17.05.12 14:56



Пробвай да пасираш,нещо кадето обича за ядене.И има-ако му позволява де/в аптеките за посвилване -като за спортисти,кутии с най различни фкусове-има и шоколад.Аз съм яла и на татко съм давала без да знае,виках му че е кремче-шоко

Успех



Тема Re: Рак на хранопроводанови [re: EFO75]  
Авторdesi133O (Нерегистриран)
Публикувано17.05.12 15:21



Благодаря мила за съвета ,но от поне 10 дни не яде пасирано изобщо ,дави се и повръща.Сега е само на бульони и фрешове които също трудно преглъща .Явно пустия му рак доста е натиснал хранорповода .Иначе имам Нутрикал и му давам по чашка на ден с пр.мляко .



Тема Re: Рак на хранопроводанови [re: desi133O]  
Автор EFO75 ()
Публикувано18.05.12 00:09



Моля



Тема Re: Рак на хранопроводанови [re: desi133O]  
Автор 4efa68 (непознат)
Публикувано11.07.12 19:04



Привет Деси!Всичко съм изчела тук в клуба за рака за борещите и силните хора.На баща ми му поставиха стент от един месец рака му е в долната част на хранопровода и е последен стадий с мета в лимфни възли и черен дроб, но той не знае и нямам намерение да му казвам .В момента му давам добавки на една фирма , започна да се храни по малко единствено е че има много киселини ,но още е много слаб.При вас как са нещата сложиха ли ви стента?Проблема е , че няма много мнения тук за този стент или ако има те са лоши , а аз имам надежда , че ще се пооправи все пак е на 68год. и си го обичкам много не искам да страда.





Тема Re: РАК НА ХРАНОПРОВОДАнови [re: nukko-207822]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано22.08.12 22:49





електронен превод, пострадал, лечение, информация, чат


Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Рак на хранопроводанови [re: Buba67]  
Автор mitko18522-212143 (непознат )
Публикувано09.06.13 09:49



Здравейте.На баща ми също ще му поставят стент,но незнаем нито цената на операцията,нито за колко време ще остане в болницата. Освен това минава ли някаква част през НЗОК?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.