Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Филм "Cancer can be cured now"нови [re: Buba67]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано06.07.12 13:57



Много интересен филм. В Zamunda.net пише, че има субтитри, но не знам. И тук го има. Можете да видите лицата на много от авторите на алтернативни системи, като Герсон. Карикатурите са многозначителни






Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАКнови [re: krasiva]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано14.07.12 13:24



Разбрах защо индиецът, който е в средата си държи ръцете така, че се получава ляв конус на навлизащия в тумора ефир. Оказва се, че това не е свързано с лява или дясна спирала на ДНК, а по-скоро с знанията на древните за мъжко и женско начало. Виктор Шаубергер много добре го е описал в шишарките в този филм. Забележете, че пациента е жена. Ако беше мъж, тогава дясната ръка щеше да е с насочени надолу пръсти, а лявата да е с длан кам лявата ръка. Много е трудно да се проумеят такива чудеса. След като се проумеят стават просто технология. А и това означава, че ако се създаде устройство, което да замени таланта на индийците, то трябва да е или за жени или за мъже. Не може да е универсално си мисля още.


Sacred Living Geometry: The Enlightened Environmental Theories of Viktor Schauberger (1995)





Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАКнови [re: Crasiva]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано24.07.12 12:02



В този филм PBS NOVA - Hunting the Elements (2012) правят някяква камбана от бронз, тоест от 80% мед и 20% калай. Камбаната има страхотен звук. Когато я гледат под електронен микроскоп и се вижда, че металната кристална решетка е много правилна и атомите на медта и калая са добре разпределени. Съответно страхотен звук дава.
Бях попитал един доцент по биофизика каква е връзката между подредбата на атомите и образа на ехографа и той ми каза, че е същото все едно с пръст да опиташ да напипаш дефектите в атомното подреждане, тоест едното е огромно спрямо другото и връзка няма. Оказва се, че има и при звука, и при ултразвука връзка с атома и даже с всичко още по-малко.
Тоест клипа на 2smart4all не е менте. Тримата биоенерготерапевти от клипа просто подреждат тъканта на атомно или по-ниско ниво и оттам и образа на ехото се сменя, пък и това вече не е тумор, защото здравата тъкан е подредена






Тема Еврика! не МАШАЛЛА!!!!!нови [re: Crasiva]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано27.07.12 21:28



Само три месеца след като 2smart4all каче линка от клипа с тримата от Индия, които за две минути и нещо излекуват тумор, аз разбрах как става номера.
Сутринта исках да кача линк за този филм Water - Top Secret / Водата - строго секретно в

и като видях, че Paparosko го е качил като линк преди пет години и много си депресирах, защото това означава, че пет години никой не му е обърнал внимание. Докато модераторите се надпреварваха кой първи да ме банва аз ви обяснявах, че обработената вода неутрализира токсичността, включително радиоактивността, също и рака и токсичните му продукти. За доказателство вижте на десетата минута от филма как мастилото се разпада на по-прости съставки, вече не токсични и водата се избистря за секунди.
Освен това се депресирах, защото мислих Paparosko за идиот, а се оказа, че греша.
И реших, че до залез слънце ще обясня как така мастилото изчезва и как става номера от клипа на 2smart4all.
И успях. намерих това
В схемата е обяснено дори при колко Бовиса, което е мерна единица за жизнеността на водата, токсините си сменят спина и се разпадат на нетоксични съставки или просто престават да бъдат токсични.
Дори пише, че раковото ДНК е завито обратно на нормалното
Вода с по-малко от 6500 Бовиса има молекулни спинове като на раковите клетки. Вижте
Scientists have discovered a direct correlation between the Bovis scale and the direction of spin displayed by an atom or molecule. Atoms registering in the negative Bovis range will spin to the right, or clockwise. Atoms in the positive Bovis range spin, to the left, or counterclockwise.

Examples found in nature of this spin properly include cellular DNA, which is a left-turning spiral: in contrast, cancer cells are in a right-turning spiral.


Това е. Загадката е разкрита. Тези от Индия променят спиновете на атомите и молекулите на тумора, като за целта използват страхотните си способности. На горната схема даже пише колко Бовиса правят и тримата заедно. Някъде около 850.
И още нещо. Това означава, че няма таван за зареждане на водата. Тумора можеше да го оправят и за една минута. Водата може да акумулира всичко и във всякакви количества.
Тъжното, обаче е, че явно и онова предсказване е вярно, че хората ще осъзнаят и широко приложат новите технологии във всички сфери чак след 120 години. Дори и болните от рак са прокълнати да не вярват на новите технологии независимо, че болката им казва, че старите са абсолютни



Тема Re: Еврика! не МАШАЛЛА!!!!!нови [re: Crasiva]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано29.07.12 09:03



Не си завършил последното си изречение.

Намерил си много интересен и ценен материал.
Интересно ми е разбрал ли си в действителност как се определя кой е десен и кой е ляв спин - спрямо какво, коя е отправната система?

Може би няма значение, тъй като при лечението нещата се визуализират, т.е. необходимо е да се визуализира ляв спин за да има положителен ефект.

Благодаря за информацията!



Никога не казвай никога!

Тема Re: Еврика! не МАШАЛЛА!!!!!нови [re: paparosko]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано31.07.12 20:08



Paparosko, не мога да отгова,ям един месец защото имам невзети изпити.
Едно време смятах, че като си вдигнеш двата палеца, все едно казваш "Good luck" и малко си поотвориш другите пръсти и винта върви нагоре по посока на палеца, а се върти в посока на останалите пръсти. Тоест, дясната ръка е десен винт, а лявата е ляв. Забележи, че дори и да насочиш палците надолу, винта е пак непроменен, защото е свързан с посоката на навиване.
На една лекция по биофизика доцента ми каза, че наукато го разглежда обратно. Той ми нарисува на дъската два кръга и им сложи по един център в средите им. После нарисува по една стрелка на всеки от кръговете и каза, че "палеца" е центъра и гледа от дъската към теб и сочи към теб. Ако кръга се върти като колело наляво е ляво торсионно поле, ако кръка се върти надясно, тоест по часовниковата стрелка, значи е дясно.
Странното е, че ДНК и практически всички белтъци, включително живите ензими, които също са белтъци, както и двадесетте аминокиселини от които са изградени белтъците са L.
Тоест леви или дясната ръка с палец сочещ към тебе.
Ето, за да се объркаш още повече


Изгледай лекциите на Ацюковски в Rutracker.org за ефирната газова динамика и забележи как тумора в клипа на 2smart4all се оправя на "редове" от здравата част към болната, тоест единия ред атоми преобръщат или ориентират следващите.
Изслушай и тези две радиопредавания
Долу Click Here and Part 2 Here. Много са поучителни. Немецът казва, че един с добри способности до намира подземни води вземал по 100 долара на час, после, като видял, че е добър и хората нямат нищо против вземал по 2000 на час и естествено си загубил способностите веднага.
Забележи негативен заряд това е засмикващо торсионно поле или ефира влиза в черна дупка като в прахосмукачка и излиза от положителна бяла дупка.
Гадовете зареждат вода с машина и я продават за 35 долара бутилката, но само чуй какъв ефект има. Аз смятах да лекувам безплатно, но откъде пари за машина.
From Atom To Cosmos / От атома до Космоса (2005) в Kolibca.com

Не помня кой беше точно филма, но този знае какво говори още



Тема HARRY HOXSEY-10 000 на демонстрация в подкрепанови [re: krasiva]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано19.08.12 16:18



HARRY HOXSEY-10 000 на демонстрация в подкрепа на най-големия "шарлатанин" в света.
Противоречива личност. Сега в Мексико се работи предимно по такива методики в алтернативните клиники и има "керван" от американци отиващи за билките.
Взех си една книга, която се казва както филма. Аз съм първия й читател в библиотеката. Никой лекар не се интересува от нея, пък и не му трябва. Пък и е на английски.
Ето филма





Тема Re: HARRY HOXSEY-10 000 на демонстрация в подкрепанови [re: Crasiva]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано20.08.12 06:02



Грешиш, аз през 2008 година донесох около 10 книги, различни автори, от позабравени лекари на миналия век, всички които са работили с алтернативна медицина и ги подарих на една фондация която се занимана с проблемите на рака. Някой от тях са много стари издания, изчерпани, не се издават повече, та ги купих на старо от антикварна книжарница, та който се интерисува - търси и намира, чете. Сега много от книгите ги има на английски език електронен безплатен формат. Има хора които се интерисуват, ама са капка в морето, но ги има и аз мисля, че ще бъдат все повече.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема При бучка в гърдата и фамилна обремененостнови [re: Kaлoянa]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано21.08.12 16:36



При бучка в гърдата и фамилна обремененост има някой път истерия и желание да се махат предварително и двете гърди. Това е много крайно, но някои го правят, когато има много случаи назад в рода.
Ето един начин за 300 лева да проверите дали има сериозна вероятност от злокачествено заболяване.
Забележете изказването, че ТУМОРИТЕ НЯМАТ ЕДИН И СЪЩ ГЕНОМ НА ПОВЪРХНОСТТА И В ДЪЛБОЧИНА. МЕТАСТАЗИТЕ ПЪК ВЪОБЩЕ СА РАЗЛИЧНИ ОТ ПЪРВИЧНИЯ ТУМОР. ЗАТОВА И НЕ ВСИЧКО ДЕЙСТВА.
Калояна, ти като си била в Америка, защо се върна ? Сигурна ли си, че можем да ти имаме доверие при такова решение







Тема Re: При бучка в гърдата и фамилна обремененостнови [re: Crasiva]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано21.08.12 20:08



За доверието - не те разбирам, за какво искаш да ми имаш доверие, нито съм те излъгала в нещо, нито съм те подвела за нещо, до сега само съм ти помага. Аз и сега живея в щатите, а това, че съм посетила България преди години не би трябвало да те изненадва, това е моята Родина и може в много държави по света да живея, но Родината си остава винаги една, така както рожденната майка е една за всеки човек. Но да не спамим повече, че ще ни направят забележка.

Живота е рисуване без гума за триене.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.