Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Търся мнениенови [re: cтeлa]  
Автор mim.i ()
Публикувано30.03.09 12:27



Още по- хубаво ще е и България да е в тези цитирани проценти!



Тема Re: контролкинови [re: Buba67]  
Автор LlDl_ru (търсеща отговор)
Публикувано30.03.09 21:19



Не мога да намеря какви точно контролни прегледи са наложителни /и кръвни и други изследвания/ за следоперативния период / 5-те години/, ако може да ме упътите с някой линк, моля



... butterfly effect ...

Тема Re: контролкинови [re: LlDl_ru]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.03.09 22:30



Нужната информация за контролите е на 13 страница.







Тема Re: контролкинови [re: LlDl_ru]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.03.09 22:35



В СПРАВОЧНИКА има тема


Виж дали ще ти свърши работа.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: контролкинови [re: Buba67]  
Автор LlDl_ru (търсеща отговор)
Публикувано31.03.09 11:09



Благодаря !
Всичко разбрах, само "Хематологични АСАТ, АЛАТ, АФ, ГГТ" не съм си направила, в онкото са ми пуснали : WBC ;RBC; HGB; HCT; PLT; MCV; MCH; MCHC - всичките са ОК
Полипите ги махнах още през октомври 08, направих КТ на шията за лимфните възли /беше наредено от онкото защото от време навреме ми се възпалява нещото в шията, а по отношение на зъби нямам проблеми/, а за коремните органи си платих .
Цитирам : "Налице са единични уголемени лимфни нодули до 3-4 мм двустранно и субмандибуларно. ... дегенеративно-дистрофични промени по типа на торако-лумбалната остеохондроза"
Това дали е по-добре от показателите миналогодишната сцинтиграфия за "изразени артритно-артрозни промени в ставните структури на скелета"

Трябва ли все пак да си правя АСАТ, АЛАТ, АФ, ГГТ -?

А сцинтиграфия? - не присътства във списъка, вероятно само по показания за проблем, а болки в гръбнака, кръста, ръце, крака и въпросното ребро отпреди - проблем ли е ?

Бих искала да си направя всички необходими иследвания и да съм сигурна в качественно разчитане и диагностика за да си живея спокойно поредната година до следващите контролки




... butterfly effect ...

Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 2нови [re: sara123]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано07.04.09 04:23



Искам само да ви кажа, че една от теориите за поява на рак на дебелото черво се свързана с човешкия папилома вирус.

Е, аз си се харесвам.



Тема ПРИЧИНИТЕ ЗА РАКА НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВОнови [re: mim.i]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано07.04.09 04:26



Искам само да ви кажа, че една от теориите за появата на рак на дебелото черво е свързана с човешкия папилома вирус.

Е, аз си се харесвам.

Редактирано от *jull** на 15.05.09 12:10.



Тема Re: ПРИЧИНИТЕ ЗА РАКА НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВОнови [re: _aaa!_]  
Авторkonzert (Нерегистриран)
Публикувано07.04.09 15:56



Основното е стреса.

Редактирано от *jull** на 15.05.09 12:16.



Тема Re:генетична връзка ? ...нови [re: konzert]  
Автор LlDl_ru (търсеща отговор)
Публикувано06.05.09 21:26





Може и да е вярно за американците, но и аз и двете ми познати колежки по нещастието и много други ,които видях в онкото с тази диагноза все сме били слаби хора ...

Стресът в най-голяма степен влияе за проявата на тази болест

В продължение на дълги години живях в непрестанен стрес, особенно 1г преди да ми го намерят този гад- рак-дурак

... butterfly effect ...

Редактирано от LlDl_ru на 06.05.09 21:27.



Тема Re:генетична връзка ? ... [re: LlDl_ru]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано07.05.09 08:50



Напълно съм съгласна с теб,LIDI_ru.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.