Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема РАЗНИ РЕЦЕПТИ - ЗА МЕРАК, ЗА ДАЛАК... № 2нови  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.10.07 19:44



Ето Ви една изпитана рецепта за синузит.За сетен път я изпитах на носа си тези дни.
Оцет 350 г.вода 150 г.1 или 2 малки диви кестена,ситно настъргани на ренде заедно с кората се варят на тих огън,докато от сместа остане 200 г.Като изстине,се прецежда и се налива в шишенце,което се съхранява в хладилника.За възрастни сутрин и вечер по една капка.По една не повече!Край на хремата и синузита.Днес правих три дози,утре ще ги изпращам за Англия/за приятел на сина със синузит/
Обичам да събирам рецепти за всякакъв вид болка.Имам голям халваджийски тефтер с рецепти от преди много,много години.Преписвала съм от хора излекувани от нещо...
Например имам рецепта за язва на дванадесетопръстника!Свекърва ми се е излекувала от нея като била млада,тя излекува моят баща като се омъжих,той излекува шефа си а аз една моя приятелка.Също свекърва ми,/от пкоято наследих тефтера/ се е излекувала от топлинни възели на шията.И за язвата и за гушата тя буквално е ставала от операционната.Лекарите са се чудели от какво и е минало и язва и гуша.Ако Ви интерисуват рецепти за някои болешки пишете,може би ще ви помогна.Нека и ние да направим нещо ,да помогнем на нашите близки с някоя рецепта.Преди малко дойде племенника ми, който тези дни ще заминава на гости в САЩ.
-Лельо дай ми от твоите капки,без тях не заминавам,ако ме хване синузита да си ги имам.Дадох му!Доволна съм,че му помогнах,а и аз съм доволна за себе си,че за няколко дена се оправих (самооправих се!) - ха, ха, ха...



Редактирано от *jull** на 20.02.09 20:30.



Тема Re: рецепти за мерак за далак...нови [re: flora bg]  
Автор iliana.k (минаващ)
Публикувано21.10.07 22:03



Аз също ще ви кажа изпитана рецепта за синузит.Зная я от "рецептите на Ванга".Всяка вечер се слага прясно краве масло,колкото царевично зърно в едната ноздра.Главата е без възглавница и повдигната така,че маслото да се стича по синусите.Остава се така в продължение на 20 мин.На другата вечер се слага масло в другата ноздра.
Аз съм слагала в продължение на 1 час и в двете ноздри една и съща вечер, но по рецепта е както написах по-горе.
Рецептата наистина действа-изпитана е върху мен,дъщеря ми и мъжа ми.Най-много след два дни синузита пробива.
Флорка,аз мисля,че е по-добре до пишем тук отколкото на лични.Така ще сме полезни за всички.


Ох,защо нямяше изпитана рецепта и за рак!



Тема Re: рецепти за мерак за далак...нови [re: iliana.k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.10.07 22:40



Илианка незнам защо но аз твърдо вярвам,че има и то не един лек за Рака но политиката ....и докато "двама се пкарат-третия губи-умира"Така е в този наш реален свят.Когато следващия път се преродим ,ще бъде светло и хуманно общество без болести и коварство.Вече се заражда шестата раса.Расата на виолетовите деца...на високо интелигентните души,те идват,раждат се.А ние си отиваме и затова помежду си се борим за малко още дни ,месеци,години.Трябва сами да си помагаме ,никой друг няма да ни помогне,никой!



Тема Re: рецепти за мерак за далак...нови [re: flora bg]  
Автор iliana.k (минаващ)
Публикувано21.10.07 22:45



Зная Флорка,че е така.Аз работя с млади хора и наистина сред тях има индигови деца,те си личат.



Тема Re: рецепти за мерак за далак...нови [re: iliana.k]  
Авторfifi (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 23:36



Ako moze recepta za mastopatij.



Тема Re: рецепти за мерак за далак...нови [re: fifi]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.10.07 09:43



Може Фифинка,как да не може.На моята внучка казвам на галено фифи,много го харесвам този прякор.И така ето ти две рецепти за мастопатия,бучки по гърдите и по тялото.
1.Една глава лук се срязва на две.На едната половина се капват 5-6 капки боров катран и се налага местото.Слага се превръзка и така се спи.На другата вечер пак.Около 20 пъти.
2.Сега е сезона на дивите кестени.Набери си хем ще направиш моята рецепта за синузита/защото и на Илианка е хубава но масло има всеки сезон нали/хем ще направиш и тази.Три кестена обелени,счукани на ситно като брашно се разместват с 2 с.л. оцет.Сместа се намазва на памучно парче и се залепва на местото.Пак около 20 дена.Успех!



Тема Re: рецепти за мерак за далак...нови [re: flora bg]  
Автор MUN4O-slepec (непознат)
Публикувано22.10.07 10:50



здравей flora,tolko sam uplashen,che nqma po nakade!!dai mi receptata za gusha ako obichash!i mi kaji moje li da se polzva prevantivno-veche operaciqta e napravena no da predotvartime novo poqvqvane!
predvaritelno ti blagodarq



Тема Re: рецепти за мерак за далак...нови [re: MUN4O-slepec]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.10.07 12:36



Няма страшно човече!Ти си опериран вече,страшното е минало.Но това е лошото,че понякога пак се появява.Абе същото като ташето раче ама като са казали докторите,че ние сме най-болните...срещу доктор рита ли псе?
И така сега докато си жив ако искаш да не се повтаря гушката ти
И така при топлинен възел:
Рецептата ще я почнеш през май когато набереш зелени орехчета.
40 зелени орехчета големи колкото кукучка от маслина.На гладно ще вземаш сутрин по едно.
После вземаш пак 40 ореха но големи зелени без ядка вътре.Цепваш ги на четери места слагаш ги в трилитров буркан и поръсваш с 300 гр.захар.Престояват 40 дена на тъмно при 3,4 пъти разклащане.После ги заливаш с 300 гр. чист спирт.Престоява още 20 дена на тъмно при почти постоянно разклащане.После прецеждаш и слагаш в шише.ВЗЕМА СЕ ЧИСТ МЕД И ДОКАТО ТЕЧНОСТТА НЕ СВЪРШИ И МЕДЪТ НЕ ТРЯБВА ДА СВЪРШВА.В бурканче от детска храна се слага на половината мед и наполовината от течността.Разбъркваш добре и сутрин ,обед и вечер се взема по една чаена лъжичка.
Другите неща не са за теб защото пси опериран те са ако имаш гуша как да я стопиш плюс тези неща коъито ти писах.
Тази рецепта която написах я използват и за студен възел.Тя е универсална!
Ето и друга рецепта.
Слагай върху шията и особенно върху възелчетата за два часа кехлибар.Казват че след 4 пъти ако имаш възел се стапя и става все по-малък.
Гуша-студен възел
Кипарис-пирамидален-взема се 1 ч.л. листа варят се 10 мин. в 500 мл.вода.Взема се 20 мин.преди ядене по 1 ч.л. три пъти на ден.Спазва се диета без месо,повече червени плодове и зеленчуци.
Дано да са ти от полза.Имам още други варианти,ако искаш?...



Тема Re: рецепти за мерак за далак...нови [re: flora bg]  
Автор iliana.k (минаващ)
Публикувано22.10.07 15:56



Флорка,някъде беше споменала,че пиеш вода с лъжичка сол за кръвното.Би ли споделила малко повече.На колко вода,колко сол,преди или след хранене и т.н.
Благодаря предварително!





Тема Re: рецепти за мерак за далак...нови [re: iliana.k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.10.07 18:41



Илианка това е от книгата "Тялото жадува за вода" от д-р.Ф.Батманжелидж
На един кг. телесно тегло е необходимо да се приемат 30 мл.обикновена чешмяна вода дневно, като напдва л.вода псе слага 3 г.сол.Разделя се на шест дози.Приема се по една доза половин час преди хранене и два часа след.Лекарствата ще си ги пиеш с друга вода не с тази.Само режимът на пиене на водата със сол дава фантастичен резултат.Авторът пише,че поначало след 20 г. възраст,всички хора трябва да спазват този режим за да поддържат тялото си в добро здраве.Авторът пише,че при изследване на ракови клетки в тях е установена неколкократно по-малка концентрация на псол спрямо здравите клетки в организма.Не трябва ли да се замислим по този въпрос?Е аз се замислих и от повече от година си приготвям вечер едно двулитрово шише с вода слагам една кафяна лъжичка сол и на сутринта като стана веднага изпивам пна гладно педната пдоза.След половин час закусвам с мюсли после след пдва часа пия втората доза.на обяд преди ядене пия третата доза,два часа след ядене четвъртата.ПРеди вечеря половин час преди е петата доза и два часа след пвечеря около лягането шестата.Смъкнах десет кгр.кръвното го намалих и сега от кумова срама пия по една таблетка сутрин кордафлекс.Много ме боляха ставите имам артрит.Като ме сванеха коленете не можех да вървя.Сега вече втора година не съм имала болки и онзи ден в поликлиниката правеха измерване на костното вещество на жените по желание.Аз отидох и се оказа че плътността на костите ми е доста завидна-0,25.Аз съм доволна и си пия солена водичка знаеш ли какъв приятен мек вкус има не се усеща хлора.Бях ли изчерпателна или още нещо трябвя дя ти пиша?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.