Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Честито Рождество Христово!нови  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано24.12.08 21:05



Желая ви всичко най-добро, нека обърнем сърцата и надеждите си към Спасителя, който може да изцери всяка болка и всяко наранено сърце.



Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: Честито Рождество Христово!нови [re: Zara_83]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано24.12.08 21:22



Бъдете здрави и щастливи.
Обичайте и бъдете обичани!



Тема Re: Честито Рождество Христово!нови [re: misticna-toni]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.12.08 21:46





Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Честито Рождество Христово!нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.12.08 00:24



РОЖДЕСТВО Е!...

Мили мои, познати и непознати приятели!

В такава нощ на човек му се иска да каже нещо важно и значимо, нещо подходящо за случая... А точно сега нищо такова не се ражда в главата ми! Просто сърцето ми е изпълнено с любов към всички вас и поисках да ви го кажа – колко се възхищавам от вашия дух и всеотдайност, от това, че всички вие сте едни истински и самоотвержени бойци на „тихия фронт”, които препятствията амбицират, а раните правят по-силни! Благодарна съм на всички вас – за помощта, за отношението, за откровението, затова, че при радост и особено в беда се сплотявате като „железен юмрук” и точно тогава се вижда силата на този Клуб!

Невероятно е колко близки мога да чувствам хора, които не съм виждала, как се вълнувам и съпреживявам съдбата на всеки, който споделя тук тревогите и победите си! Има един израз, че книгата е „прозорец” към света, аз бих допълнила, че компютърът/интернетът е „вратата”, през която преминавам всеки ден, за да се срещнем, макар и в един виртуален свят. Всъщност вече не зная доколко този свят е виртуален, защото вие всички сте реални за мен – всеки със своя стил и характер (дори физиономия!), по своему интересен, неповторим и... необходим!

Затова в тази нощ на чудеса и благодат си пожелавам да ви имам винаги до себе си, да усещам, че мога да потърся опора във вашата сила и сила в обичта ви! За да продължим малко по малко, с общи усилия и любов да изграждаме нашия КЛУБ НА ЧУДЕСАТА!

Бъдете благословени, мили мои!

РОЖДЕСТВО Е!...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Честито Рождество Христово!нови [re: *jull**]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано25.12.08 02:06



Джули,много си мила.Наистина е така-това тук е един втори дом за всеки от нас.И хубаво и лошо всеки може да сподели.Най-важното е обаче да се опитаме да сме добри и да се обичаме.Да обичаме чуждия човек като свой близък...да не се увличаме от материалното и да сме доволни и на малко.
БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!ОБИЧАМ ВИ!
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО...





Тема Re: Честито Рождество Христово!нови [re: *jull**]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано25.12.08 05:51





Полунощ! Камбани бият,
звън в студена нощ ехти.
Ангел с радост от небето
"бог роди се" възвести.

Свети храмове се пълнят
с тържество и благочест.
И сърцата тихо слушат
тая мила блага вест.

Коледари песни пеят:
"Божи син роди се днес".
И по целий свят се носи
тая мила блага вест.



Тема Re: Честито Рождество Христово!нови [re: Юлия 48]  
Автор renetage ()
Публикувано25.12.08 09:34



казали сте всичко-няма какво да добавя, разплакахте ме, аз също се чувствам особено... благодарна на, тези които ми помогнаха да оцелея до тука, да съм на крака и подготвя празника за семейството си, да съм с децата си и прегърна малкото си внученце, да отговоря на хумора им, че "много съм я проточила тая работа" сиреч съм жива, благодаря Ви че сте тука, все по- често Ви търся,
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО!



Тема Re: Честито Рождество Христово!нови [re: renetage]  
Авторdara (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 11:05



Честито Рождество Христово!Желая ви от цялото си сърце приказна Коледа и щастлива Нова година!Посрещнете и ги споделете с радост, изживейте ги с любов и ги изпратете с успехи и победи над коварната болест!
Използвам и да благодаря на всички които ми подадоха ръка в един толкова труден за мен момент ( когато поставиха страшната диагноза на майчето ми), не ме оставиха отчаянието да ме обземе, напътстваха ме и се отзоваваха.Не паднах духом борих се и продължавам да го правя благодарение на вашата подкрепа!
Дълбок поклон пред вас и вашата доброта и всеотдайност приятели!



Тема Re: Честито Рождество Христово!нови [re: dara]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано25.12.08 11:19



Честито Рождество Христово и от мен и нека Спасителя помага на всички хора !



Тема Re: Честито Рождество Христово!нови [re: Гaмбa]  
Автор svety7 (непознат)
Публикувано25.12.08 12:23



Честито Рождество Христово,мили момичета и момчета!
Нека магията на Коледата помогне на всички да надмогнат трудностите и сбъднат мечтите си.
Може би е трудно да повярваш в чудесата ,когато си загубил любим човек или когато стоиш до леглото на болен ,обезумял от ужас,че не можеш да му помогнеш.
На всички Вас, мои виртуални приятели , пожелавам вълшебният прашец на коледата да донесе много сила и късмет, за да се преборите болестите.
Прегърнете любимите си хора и им дайте цялата си обич,защото когато човек обича и усеща любовта на човека до себе си има сили да се пребори със всичко!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.