Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема доц.Тимчеванови  
Авторckopпиoн (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 09:11



Добър ден на всички! Разбрахте ли,че доц Тимчева е уволнена.Сутринта даваха среща с нея от онкологията по канал 1 - закрива се и отделението по химиотерапия в Дървеница.Някойако знае повече да пише.Хубав ден и усмивки!



Тема Re: доц.Тимчеванови [re: ckopпиoн]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано16.12.08 09:50



Мисля,че не е уволнена,разбрах,че я понижават ,понижават всички като цяло и има конфликт с ръководството на болницата и под споразумението за тези реформи са подписали синдикатите които не знаят нищо,поредния скандал който ще отмине и ще се замажат хорските очи



Тема Re: доц.Тимчеванови [re: ckopпиoн]  
Автор nelly_83 (непознат )
Публикувано16.12.08 11:52



как така ще закриват отделението за химиотерапия!!!!!не е възможно нали

Ние тъкмо там ще започваме терапиите.Наистина ли ще го закрият и няма да правят там химиотерапии,сега в друга болница ли трябва да си подадем документите,като знам какво тичане беше докато го оредим



Тема Re: доц.Тимчеванови [re: nelly_83]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано16.12.08 12:04



чакай малко де стига паника.Нищо не закриват ,а ги понижават,завеждащ клиника става ординатор ей такива неща



Тема Re: доц.Тимчеванови [re: ckopпиoн]  
Автор jullly (непознат )
Публикувано16.12.08 12:09



Скорпион, моля те, дай повече информация.
В нета нищо не намирам, а съм възмутена от вендетата срещу доц. Тимчева още от пролетта, когато беше първия опит. Това явно е поредната акция на директорката на болницата от която единствено потърпевши ще са пациентите. Доц. Тимчева лесно ще си намери по-спокойна и по-добре платена работа в Токуда например.



Тема Re: доц.Тимчеванови [re: jullly]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано16.12.08 12:18



И аз го гледах предаването не казаха нищо конкретно,а само това,че понижават длъжностите на лекарите.Реформата която правят била съгласувана със синдикатите,но се оказа ,,че никой от Подкрепа и КНСБ не са питани.Иван Черноземски също не знае ,а тая управителката Траянова била заявила в медиите ,че синдикати знаят и са съгласни,както и почетния председател.
Имаше и две жени( едната Теодора Захариева) ,които не казаха нищо само заплашваха и не помогнаха кой знае колко на каузата.
В заключение двете лекарки казаха,че рези сътресения няма да се отразят на болните и лечението им и няма да допуснат да се провали лечението.Така както го произнесоха излиза,че остават да работят и вътрешния си конфликт ще се опитат да не се пренесе на болните.
Оплакаха се от решението защото ходели по чужбина и едно било да кажат " завеждащ клиника" съвсем друго: " ординатор"......ами прави са си за това



Тема Re: доц.Тимчеванови [re: Гaмбa]  
Автор jullly (непознат )
Публикувано16.12.08 12:36



Грозно е, направо отвратително!
Намерих инфо точно на страницата на Теодора Захариева http://www.czpz.org
и писмото й напълно отразява мислите и чувствата ми.
Тази директорка-интригант преобразува, напрактика закрива, отделението вместо да го разшири. Всички знаем, че болните си правят химиотерапията по двама на легло, но вместо това се построиха 4 външни асансьора.
Незнам, държава на абсурдите. Трябва да се направи нещо.



Тема Re: доц.Тимчеванови [re: Гaмбa]  
Автор nelly_83 (непознат )
Публикувано16.12.08 12:41



Да и аз прочетох че ги понижават, и че от клиника ставало отделение.Надявам се това да няма пряко отражение върху пациентите.



Тема Re: доц.Тимчеванови [re: Гaмбa]  
Авторckopпиoн (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 15:55



Гледах срещата сутринта с доц.Тимчева и доц.Куртева,които са останали крайно изненадани от решението на Троянова/вероятно не е еднолично/-отделението по химио става вътрешно с три ресора,единият от които остава лекарствено лечение,но как ще се процедира,къде ще се лекуваме,както до сега или по различно,не се коментира.Казаха,че няма да повлияе на пациентите.Една от присъстващите жени ,каза че ще обяви стачка и иска съд за Троянова.В този ресор за лекарствено лечение,ще има ли вливки,къде ще се правят,колко е капацитета,дневен ли е стационара нищо повече-и те не знаят вероятно.Жалко за читавата доцентка,такъв свесен човек,но дано има правда все пак.



Тема Re: доц.Тимчеванови [re: ckopпиoн]  
Автор Maghreb girl (непознат )
Публикувано16.12.08 16:39



Случващото се, изобщо не ме учудва! Но някакси ми става тъжно...........
Как е възможно всичко това да не се отрази на пациентите?!?!?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.