Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Хайде на лечение в пирамиданови  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 18:33







Тема Re: Хайде на лечение в пирамиданови [re: инep]  
Автор *jull** (())
Публикувано18.06.08 18:44



Да, бе, с любопитство очаквах някой да отиде до тая пирамида! Отдавна сме писали за нея, някои даже си конструираха такава
(е, по-малка, домашна) и после темата позаглъхна! Може би сега й е дошло времето?
Хайде, Инер, ти ли ще направиш прощъпулника?



Освен от Клуба да почнем да командироваме с научно-изследователска цел - вече имаме кандидат за д-р Емилова, може би ще се появи и за пирамидата в Спасово... Давайте още идеи!





Тема Re: Хайде на лечение в пирамиданови [re: *jull**]  
Авторrumid (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 19:04



Аз бях кандидат,ама 100лв на вечер за преспиване в нея ми идват множко/ по 50 на човек,а сам е некомфортно../





Тема Re: Хайде на лечение в пирамиданови [re: rumid]  
Автор *jull** (())
Публикувано18.06.08 19:11



По двама може ли? Ами вие вече сте двама, ако се навиете...
Или пък си хващате по един хубавеляк, който ще бъде щастлив да плати масрафа...


А колко вечери трябва да се лекувате в тази 5-звездна пирамида? И защо вечер само, през деня не става ли?





Тема Re: Хайде на лечение в пирамиданови [re: *jull**]  
Авторrumid (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 20:25



Става и през деня,а по-малко от 4-5 пъти незнам дали има подобряващ ефект.
А ако е за платежоспособен хубавеляк-що ми е пирамида?!





Тема Re: Хайде на лечение в пирамиданови [re: rumid]  
Автор *jull** (())
Публикувано18.06.08 20:39



Съглсна съм, че под 4-5 стотака ефектът няма да е "подобряващ", особено за финансите на собствениците й!


А за хубавеляка и пирамидата... Ами неговата платежоспособност ще ти осигури самочувствие на Нифертити (или на Аменхотеп, ако предпочиташ!)...
Не е малко, ей!



Тема Re: Хайде на лечение в пирамиданови [re: rumid]  
Автор dea123 (новак)
Публикувано18.06.08 21:29



ами не е като в 4-звезден хотел за тия пари, но за сметка на това ефекта е -полет до 7-мото небе :)с преспиване


Аз съм си правила пирамидки в домашни условия(поставяла съм ги на места с болни огнища и определено има ефект)Но пирамидата не замества цялостното лечение (билки ,добавки, тинктури), тя само допълва и засилва ефекта на лечението.Има различни вариации на домашно приготвени пирамиди.Знам само ,че ако е за поставяне на болно място не трябва да е по голяма от 30 см. А ако е за поставяне под или над леглото може да е и по- малка(или по-голяма)ю
Има значение при поставяне над или под леглото, под него-трябва да е пресечена , а над него-с остър връх.Това е ,защото енергията над и под пирамидата е различна.Правила съм си експериметни да съхранявам зеленчуци например под хартиена пирамида и на открито -и тези под пирамидата издържат 4,5 пъти по дълго.

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!

Тема Re: Хайде на лечение в пирамиданови [re: dea123]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 13:26



Имам 20 см пирамида над хладилника и просто нищо не се разваля, даже млякото , което подквасвам стои по 2 седмици , без да промени вкуса си, просто повече не ми е оставало, за да видя колко още ще се запази без прокисване. А е от чисто козе мляко и няма грам консерванти. И понеже има някакво противоречие дали пирамидата се слага над или под леглото, засега не съм я слагала за лечение. Сега обаче ръката ми е отекла много и май ще прескоча до Спасово, да видя как отока ще ми изтече за 2-3 часа.



Тема Re: Хайде на лечение в пирамиданови [re: iner]  
Автор dea123 (новак)
Публикувано19.06.08 13:49



Убедена съм в това което казваш инер, защото съм го изпитала многократно.А за положението ан пирамидата под или над , няма никакво противоречие .Просто трябва да се вземе в предвид, че ако е под леглото (или маса) трябва да е с пресечен връх

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: Хайде на лечение в пирамиданови [re: dea123]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 16:21



Това го копнах от форума на радиестезистите, занимаващи се с пирамиди.
Някои мислят, че само вода, стояла под пирамида 15 дни, има лечебен ефект, а храната се детоксицира. Други одобряват само пресечената пирамида за лечение.
Долното е част от една голяма страница в

:

"Привет на всички! Ще се опитам да изложа някои факти. Занимаващите се с физикална радиестезия знаят,че всичко в природата излъчва вълни. Тези вълни имат няколко параметъра. Ще се спра само на височината на вълната. Инж. Тюрен доказва, че има седем характерни височини, както светлинният спектър - 13, 19, 25, 50-55, 62, 68 и 80 см. Всеки цвят попада в една от тези групи. Червеният - 13см, оранжевият- 19 см и т.н.... Болести, храни, лекарства - всичко си има своя височина на вълната. Всички хим. елементи влизат в една от тези групи. От друга страна вълните биват - хоризонтални, вертикални, инфра, ултра и т.н. Това всеки може да го прочете. За лечебни цели най-интересни са вертикалните вълни, защото болестите излъчват вертикални вълни. Хеопсовата пирамида излъчва само вертикални вълни . Ако е добре ориентирана или ако е конструирана така, че да не се настройва, вълните й имат височина (Н) - 80 см. Ако леко разстроим една нормална пирамида, вълните й вече имат друга стойност, например Н = 68см.
Ето защо аз преди попитах какво ще стане, ако един болт го завъртим в различни посоки и измерим неговата височина? Да си спомним от физиката как може да се разложи светлинен лъч. Как получаваме всеки един цвят?
При пирамидата има подобно явление. И още нещо много важно! Всеки добър физикален радиестезист трябва да може да измерва т. нар. "серии". Серията на живота е 13, серията на всичко мъртво е 0. Вълните на умален модел на Хеопсовата пирамида с пирамидон (със заострен връх) излъчват серия 4, ако пирамидата е с 5 страни - серията е 5 и т. н. Ето защо аз се радвам, че истинската Хеопсова пирамида НЯМА пирамидон. Енергийно тя е жива! Аз винаги съм препоръчвал за лечебни цели да се използва ПРЕСЕЧЕНА ПИРАМИДА. Вълните на пресечената пирамида имат серия, различна от 4, защото общия брой на околните ръбове е повече от 4. Да, но нали серията на всичко живо е 13? Как бихме реагирали на вълни, които не са съвместими с вибрацията на клетките ни? Инж. Тюрен казва: вълните на Хеопсовата пирамида са вредни за здравето! Дълги години размишлявах над тия думи. Бях изчел много материали за всевъзможни експерименти и всичките положителни. Всеки от вас е чел същото. Прочетох за различните оргонни генератори и взех да навързвам пъзела.Запознах се много обстойно с хомеопатичните лекарства. Преди това се научих перфектно да работя като физикален радиестезист. Последното нещо ми стана "оръдието на труда". Оставаше да се захвана с големите цели. Една от тях бе създаването на автентични радиестезични свидетели. За тази цел трябваше да раздвижа първичната пирамидална енергия с височина Н = 80 см и да я разложа на вълни, каквито аз поискам. Така успях да получа вълните на много химически елементи, цели химически съединения и т. н. Ето отговорих на мнозина от вас Полезна ли е енергията на Хеопсовата пирамида (разбирай умален модел, с който си служим)? Тук не става въпрос за магически практики, за всевъзможни комерсиални заблуди. Бих искал хората да разберат едно нещо от мен. В тоя си вид енергията на Хеопсовата пирамида не е много полезна за здравето на хората. Споделям мнението на инж. Луи Тюрен. Някой ще ме попита: "но нали пирамидата изчиства храни, зарежда какво ли не, неутрализира вредни излъчвания?" Пак повтарям - в тоя си вид НЕ! Ние защо не се храним с първичния вакуум или първичната вселенска енергия, която сътворява целия живот? Защо Космосът тъне в мрак и има виолетово-индигов оттенък? Защо в спектъра на виолетовия цвят (разбирай Н=80см) няма болести и това е територията на абсолютното здраве, към което се стремим? Аз съм ЗА лечение с пирамидална енергия, но ПРЕОБРАЗУВАНА, разложена както водата, храната както цветята. Ето например как се получава медът - пчелите имат спектър на излъчване Н=68 см и ходят само по такива растения. Чрез хранене, дишане, с позитивни мисли ние използваме различни багри и ако правилно сме ги съчетали, получаваме онова "бялото", към което много хора се стремят."

Редактирано от *jull** на 08.06.09 08:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.