Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ЛЕЧЕНИЕ С ГАЗ № 1нови  
Автор zlatinm (непознат )
Публикувано08.01.06 10:44



Някой може ли да каже каква газ се ползва за такова лечение ?
Газ за горене или рафинирана или медицинска
Аз съм от Бургас поръчах на приятели работещи в Лукойл да ми търсят рафинирана или дестилирана газ в завода, но казват че при тях такова нещо няма.
Ако някой е правил такова лечение с газ моля да сподели каква газ е ползвал и от къде да намеря

Благодаря !

Редактирано от *jull** на 16.02.11 17:05.



Тема Re: лечение с газнови [re: vozi]  
Автор Oмoния (непознат)
Публикувано13.01.06 16:48



Има ли ефект от това лечение. Как се почувства след това.



Тема Re: лечение с газнови [re: vozi]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 16:54



И какво се прави после с тази газ? Вие сигурни ли сте че това нещо не е вредно. Просто какви ли не гадости съм чувала за лечение на рак, включително и катран се пиело и т.н.



Тема Re: лечение с газнови [re: Пeтя]  
Авторzlatinm (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 15:45



Майка ми пие вече 12дни газ ,по една супена лъжица сутрин и вечер.казва че е много гадно,повдига и се близо 2два часа след това .Ще пие до 15-тия ден после ще почива 1месец и ще пие още 15 дни .
За сега немога да ви кажа какъв е ефекта ,но със сигурност казвам че ако човек има воля може всичко да понесе колкото и да е гадно .
Едновременно с газта пие натанал три пъти на ден по две супени лъжици и пие от билките на Димитър Куцаров .



Тема Re: лечение с газнови [re: zlatinm]  
Авторинтepecyвaщ (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 01:08



за какви билки става въпрос ,координати на димитър куцаров



Тема Re: лечение с газнови [re: интepecyвaщ]  
Авторzlatinm (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 09:56



Бай Димитър Куцаров -билкаря
с. Каменар близо до Поморие



Тема Re: лечение с газнови [re: zlatinm]  
Авторzlatinm (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 10:16



***** това е телефона на Димитър Куцаров



Публикуването във форума на лични телефони е против правилата на клуба!

Редактирано от *jull** на 15.12.08 21:41.



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: zlatinm]  
Автор Buba67 ()
Публикувано15.12.08 21:01



Мимозке, миличка още един път ще напиша как се филтрира газ. Ще допълня рецептата от справочника:
Купувате газ за осветление от железарията, активен въглен на прах от аптеката и филтърна хартия /става и тази за кафеварки в големите вериги/.
Взимате два буркана от лютеница /средните - около 300 грама/. В единия буркан слагате фуния, във фунията филтърната хартия, в хартията слагате 2, 3 супени лъжици активен въглен. Във втория буркан сипвате газ от бутилката. Започвате със супена лъжица да сипвате газта от втория буркан върху активния въглен, докато мине цялата от единия буркан в другия. Изхвърляте филтърната хартия с накиснатия активен въглен. В празния вече буркан зареждате отново - фунията, в нея суха филтърна хартия и сух активен въглен. Повтаряте процедурата. Пак изхвърляте филтърната хартия и въглена. Третия път слагате само суха филтърна хартия. И отново упражнението от единия буркан в другия, лъжица по лъжица.
Ако след втората филтрация ви жълтее още газта /случвало ми се е/ я минавам вместо два пъти, три пъти през въглен, а четвъртия път само филтърна хартия. Целия процес трае поне 2 часа.
Така приготвена газта е готова за пиене. Започвате с 1 капка, като увеличавате постепенно до достигане на супена лъжица /ако има процес/ или чаена за профилактика.
Относно продължителността на приемане има много теории. Пила съм я месец, с месец почивка. В момента я пия 2 седмици, след което 2 седмици почивка.
За да няма оригвания и други стомашни неразположения най-добре да мине поне час и половина до приемане на храна или вода след газта.





Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: Buba67]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 21:35



Страшна си Бубееее. Току що мъжа ми се обади на едни негов приятел химик и лекар и човека тайно .... потвърждава че газта лекува ракови болести. Сега ще му поръчам даже той да ми е пречисти тази газ и стартирам и аз. Каквото ще да става, по добре газ от колкото рецидив. Да не дърпам дявола за опашката....но страх лозе пази. Почвам и аз и ще накарам свекър ми и той да пие, пък после ще пиша какво се случва. Много благодаря.



Тема Re: лечение с газ рецептатанови [re: mimoza - живa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 21:45



Браво на теб!


А за лекаря - чак не е за вярване

П. П. Добра работа си намерила на мъжа си!

"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.