Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема доц. Мария Попованови  
Автор mim.i ()
Публикувано15.12.08 10:03



Търсих в клуба и намерих само откъслячни мнения. Предстои на майка операция при доц. Поповя. Това ще е 4 операция. Моля, който има мнение за нея да сподели. Ужасно ще съм благодарна!!!



Тема Re: доц. Мария Попованови [re: mim.i]  
АвторPetq (Нерегистриран)
Публикувано15.12.08 10:17



Майка се оперира п0.ри нея от миома през 2006 год.Много сме доволни ,но седмица след операцията й докторката получи инсулт ,дали от този инсулт или от егн-то,след нейния случай се чуват мн негативни неща за доцентката ,дори ни я описаха като лекар който се вживява в ролята и на коремен хирург.Прави си изводите.
Освен вс друго е голяма кожодерка ,при все ,че майка е онкологично болна и освободена от такси ,на изписване я попита освен огромната си благодарност дължа ли нещо ,тя отвърна -колкото дадете....
Свърши си работата жената ,но не мисля че беше коректно .
Има много негативни менния за нея особено в периода след 2006 год.



Тема Re: доц. Мария Попованови [re: Petq]  
Автор mim.i ()
Публикувано15.12.08 10:20



Ох, благодаря! Сега търся доволни след 2006 г. Моля всички, които знаят нещо. Касае се за тежка операция. Освен анус претера сега искат и пикучен мехур да вадят!



Тема Re: доц. Мария Попованови [re: mim.i]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 11:35



А ако не намериш положителни отзиви след 2006, какво смятате да правите?
Може би трябваше да се тръгне по обратния път...

Във всички случаи желая успех!




"Совите не са това, което са..."

Тема Re: доц. Мария Попованови [re: *jull**]  
Автор mim.i ()
Публикувано15.12.08 11:39



Незнам кой е обратния път. Както винаги нещата се случват със скоростта на светлината. Сега майка е в пета градска. Чака за дата на операция. Аз също чакам дата за да тръгна от Бургас. Всичко се случи тази сутрин. От миналата седмица знаем за лъчетерапия. Днес отиде за изследвания преди лъчетерапията и Попова и казала веднага операция. Наистина вече незнам кой е пътя и има ли такъв. Как и на кого да вярвам....



Тема Re: доц. Мария Попованови [re: mim.i]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 11:48



Да, права си, че понякога събитията ни изпреварват (май в повечето случаи!). Имах предвид, че обикновено човек събира
мнения за един специалист и тогава се насочва към някого, а при вас идва като постфактум.

Няма ли начин да потърсите и друго мнение, да я види (или поне изследванията й) друг специалист? Вярно, че е трудно, още повече, че си далеч. Но нали става въпрос за живот... Доста се насъбраха недоволните мнения от доц. Попова, та не знам!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: доц. Мария Попованови [re: *jull**]  
Автор mim.i ()
Публикувано15.12.08 12:09



Страхувам се, че бързо се развиват нещата. От Плевен ни изпратиха в Дървеница, от там при Попова. Незнам накъде сега. Понеже постоянно съм на телефона сега я преглежда д.р Зарков за да решат какво да правят. Този кой е изобщо незнам. Освен да пиша тук и да говоря по телефона в момента незнам какво да правя. На степнка съм и се пръскам, че от тук не мога да реагирам!



Тема Re: доц. Мария Попованови [re: mim.i]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 12:23



Така или иначе, първо за чуем мнението и на д-р Зарков...
Не разбрах само кой и защо ви е насочил към Пета градска. Не че вече има някакво значение,
но по този начин са ви вкарали в една схема, от която и да искате, вече много по-трудно ще излезете.
Не че е невъзможно.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: доц. Мария Попованови [re: *jull**]  
Автор mim.i ()
Публикувано15.12.08 12:32



Мила Джул, така или иначе съм те хванала за слушател днес. Много се страхувам, че наистина сме в кръговрата от клинични пътеки, изплащане на операция от касата на отделението и др. Нямам никаква идея кой е този лекар. Кленова от Дървеница изпрати майка за консултация при Попова, защото отново има рецидив във влагалището от дебелото черво. Трябваше просто да прецени колко и къде да се прави лъчетерапията. Това беше в петък. Днес след прегледа Попова казва веднага операция и започвала да събира екип. Така стигаме до този Зарков. Страхувам се да я отлагам, защото май доста бързо е нараснал този рецидив. Аз също искам бързо да мине опеацията и да го махнат. Незнам дали бъркам с пета градска, Попова или някой друг. Никого не познавам в София, но толкова градове минахме и това гадно нещо пак се появява.... Вече сме се пуснали по течението и незнам на късмет ли да разчитам или на лекари. Просто борба и това е! Дори и да съм там незнам дали изобщо мога да помогна или просто да плача по коридорите и да ме гледат нахално /и това е било/.



Тема Re: доц. Мария Попованови [re: mim.i]  
АвторPetq (Нерегистриран)
Публикувано15.12.08 12:45



Мила Мими,
аз бях при майка си всеки ден понеже живея в Сф.
Няма как да и помогнеш ,освен със свижданията ,да я разведряваш.
Там са мн строги с реда ,свижданията са регламентирани ,най -много да и създадеш проблеми.Много са неучтиви акушерките ,не ти дават никаква информация.
Клиниката е добра ,освен Попова има и други лекари предполагам на операцията ще присъства и коремен хирург или гастроентеролог,не се безпокой.Мойте впечатления са ,че колкото по-малко им се 'моткаш' толкова по добре за пациента ,не обичат загрижените роднини,това е моето мнение,не го налагам над останалите.
Погелавам ти успех и дано майка ти е добре.
Аз съм от Сф ,ако имаш нужда от нещо пиши ми през саита.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.