Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Болинови [re: Юлия 48]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано16.02.09 18:26



Благодаря ви момичета,че ви има...Прегръщам ви и се прекланям пред силната ви воля!



Тема Re: Докога нещастие....нови [re: azi]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано28.02.09 20:07



Здравейте приятели!
Доста време не съм писала ,заради проблеми.Явно ми е писано все по-лошите теми да пиша.
На 12.02 оперираха брат ми от кучешка тения-огромна-11см.в черния дроб.Беше адско преживяване.Изкараха го от операционната виещ от болки(такова нещо не бях виждала)После 24 часа нямах никаква вест от него.Какво ли си не мислих,как ли издържах...колко ли ревах...След 30 часа го чух по телефона -едва ми каза 3 думи-бяха адски болки.Поне въздъхнах-жив е.Приятели бях се побъркала,бях на крачка от лудоста да обземе душата ми...След като загубих родителите си ми остана само той и това което се случи с него ме разби тотално....Разбрахме за заболяването случайно,без оплаквания-просто преглед на ехограф.Сигурно 8 години е носил този звяр в себе си.И как не се е спукал и да умре...

.
От тогава да не видя улично куче ,а как ги обичах...ама ако преживеете този ад куче ли,сами ще ги изтровите...да не дава господ!Даже по този въпрос тук ме изкараха простак...в раздумката.Ама чукайте на дърво ,че е страшно ,а и деца имаме и играят в разни мръсни и наакани пясъчници та НЕЗНАМ!
Сега се въстановява ,но много болки,35 шева още е с дренажи,но ДАНО СЕ ОПРАВИ И ДА ОЗДРАВЕЕ.
Отивам и после при кмета ни за да го натисна с тези улични кучета...ДЕЦАТА НИ СА ПО ВАЖНИ...САМО КОЙ Е ПРЕЖИВЯЛ ТОЗИ АД ЩЕ МЕ РАЗБЕРЕ И НЕ МЕ СЪДЕТЕ ....
Много ми идва вече!!!



Тема Re: И още нещастие....нови [re: misticna-toni]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано28.02.09 20:19



Здравейте.
Много съм притеснена за свекърва ми-тя живее може би последните си дни...
Съпруга ми е вече 5 ден там -при нея ,защото тя живее сама.Седи до леглото и ден и нощ и слуша раздиращите и викове и борбата за глътка въздух-защото вече е само на легло и има страшен задух.
Претиснявам се за мъжа си,защото седи и гледа нещо което никой не трябва и незаслужава да вижда!АГОНИЯ!Той е много добър и чувствителен.
Хора то нашето стана жестоко....неможе да се търпи,не е човешко...
ДОКОГА,ДОКОГА,НЕИЗДЪРЖАМ ВЕЧЕ...ЧИИ ГРЕХОВЕ ПЛАЩАМЕ...
Ние сме хора които винаги сме се стремили да помагаме и нищо лошо нямаме зад гърба си.Явно наистина добрите плащат,а лошите ги пази злото...
Така се чувствам изморена,болна...и аз така се задушавам с дни...така ме боли гръбнака..немога да дишам..ОХ НЕЗНАМ КЪДЕ ЩЕ МУ ИЗЛЕЗЕ КРАЯ ВЕЧЕ???
ТАКА МИ ЛИПСВАТЕ МАМО И ТАТКО,ТАКА МЕ БОЛИ,БОЛИ,БОЛИ...





Тема Боли...нови [re: misticna-toni]  
Автор anamarkova (непознат)
Публикувано15.03.09 09:55



Днес се навършват 3 месеца от както мама си отиде от този свят...

.Дълбок поклон пред светлата ти памет и дано там където си няма болка и страдание...Много ми липсваш майчице...
ПЛАЧ ПО МАМА
Изплаках всичко вече. Душата ми е суха.
Но знам, че всички мъртви в отвъдното ме чуха.
.......
С годините сърцата ни уж стават по-студени.
Аз ще се справя, майчице. Ти не мисли за мене.

Не е възможна всъщност нашата раздяла.
Ти продължаваш в мене - Ти съществуваш цяла.

Аз цял живот опитвам на теб да заприличам
и също като тебе се уча да обичам.


Недялко Йорданов



Тема Re: Боли...нови [re: anamarkova]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано15.03.09 11:31



Трябва да се научиш да живееш с болката.Иначе живота ще те смачка.



Тема Re: Боли...нови [re: Юлия 48]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано15.03.09 19:15



Ани,ако искаш да споделиш ми дай скайпа си.Напиши ми го на лични.Аз също като теб много,много страдам!
Прегръщам те мила!



Тема Re: Боли... [re: misticna-toni]  
Автор anamarkova (непознат)
Публикувано27.03.09 13:39



Момичета,този клип го направих / за пръв път ми е и има още какво да се дооправи/ в памет на майчето ми.

Редактирано от Buba67 на 27.03.09 14:12.



Тема Re: Боли... [re: anamarkova]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано27.03.09 14:56



Справила си се перфектно с клипа, мила. Но е много много тъжно...





Тема Re: Боли... [re: anamarkova]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано27.03.09 17:20



Думите са излишни





Тема Re: Боли... [re: Юлия 48]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано27.03.09 19:44



Нямам думи - страшно е! Тежко е!
Вземи от моята сила!

Перфектна си!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.