Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Гласувам За Джулнови [re: Dimana64]  
Автор rummyd (непознат )
Публикувано23.11.08 12:29



за Джули



Тема Tigananka-Re: Избор на модераторнови [re: tigananka]  
Автор Dimana64 (вървяща)
Публикувано23.11.08 14:05



Драга tigananka! Не си разбрала правилно. Никой не пише против Бира. Нито някой (вкл. и аз) е против той да пише колкото си иска в клуба. Тук се изказват мнения против това, той да стане модератор (или - за това - както например писа Теа). След като е номиниран е редно да се вземе отношение. Това направих аз, а и други хора. Не е задължително. Но всеки, който подкрепя или е против, ми се струва редно да каже защо. Теа каза защо би била против Джул, аз казвам защо съм против Бира. Няма нищо лично или нередно.

Редактирано от Dimana64 на 23.11.08 14:54.



Тема Re: За Джулнови [re: bira_more]  
Автор ceceto (отнесена)
Публикувано23.11.08 14:09



С две ръце съм за Джул!
А тандемът "Джул - Буба" би бил перфектния избор.



Гледай напред, не се обръщай назад !

Тема Tiganinka-Re: Избор на модераторнови [re: Dimana64]  
Автор sv3 (новак)
Публикувано23.11.08 14:50



Момичета,аз мисля че модераторът трябва да поддържа реда и духа на форума , да систематизира информацията и няма значение на какъв вид медицина е привърженик- та ние самите си имаме различни виждания по много въпроси.Той трябва да има и известни компютърни умения и свободно време. Аз съм за Джул, но мисля, че преди да гласуваме трябва да чуем и нейната дума.Това си е малко или повече административна работа



Тема Re: За Джулнови [re: bira_more]  
Автор дeвa (гледам напред)
Публикувано23.11.08 15:01



ТВЪРДО ЗА ДЖУЛ СЪМ!!! А помощник-модератор тя САМА да си избере от предложените.



Тема Re: За Джулнови [re: дeвa]  
Автор NERlSA58 (непознат )
Публикувано23.11.08 15:22



ако приемате гласуване от редовен четец - и аз съм за Джул но само ако тя иска. Подкрепям я !



Тема Re: ЗА ДЖУЛ СЪМнови [re: tigananka]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.08 15:28



За Джул съм!



Тема ЗА ДЖУЛнови [re: пиceтo]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано23.11.08 16:37



Джул, желая ти успех!



Тема Tiganinka-Re: Избор на модераторнови [re: sv3]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано23.11.08 17:08



че модераторът трябва да поддържа реда и духа на форума , да систематизира информацията и няма значение на какъв вид медицина е привърженик
И според мен това е основната работа на модератора.

Bеer? Mоre?




Тема В заключениенови [re: bira_more]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано23.11.08 17:32



Джул е фаворита. Ще предложа на Киро да я назначи за модератор, и ще му пратя линк към темата.
Това че тя е привърженик на алтернативните методи не е пречка.
Модератора може да има своите пристрастия. Стига да не ги налага с модериране.
Едва ли има някой който да ме обвини че съм модерирал според пристрастията си в Алтернативна или Медицинска. Спорил съм упорито и досадно но не съм модерирал.
Основната причина поради която считам че не съм подходящ е друга - твърде далеч съм от материята. Не съм потърпевш, с практика никога не съм се занимавал (в тази област), а теорията - като се разчетох излиза че и в теорията има какво да науча (от клуба) или поне няма кой знае какво да добавя.
А модератора трябва да е близко до тази материя. Защото не само трябва да чисти (в момента няма работа) но и да систематизира информацията, да ви дава сила за борба, да организира някоя и друга среща. За последните 2 не съм никак подходящ.
Ще поостана някое време, за да помогна на Джул - по скоро да не се шашка. Особена нужда от умения няма (за модериране). Е ще ме изтърпите още малко

.
А след това - в зависимост от нуждите може да изберете и още един модератор.

Bеer? Mоre?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.