Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Завинаги... нови  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано15.11.08 20:22



Весела ще остане завинаги модератор на този клуб...или поне, докато аз съм администратор на клубчетата на ДИРБГ.
Изобщо не съм в състояние да кажа каквото и да е, все ще ми се стори безсмислено и слабо. Моите съболезнования на всички, които я познаваха...
Давам временно права на бира_море, който е стар, лоялен и мъдър нъж, освен това има медицинско образование.
Ако и когато се организирате, може да изберете някой от вас за съ-модератор на Весела, която, уверявам ви, тук, в това малко виртуално местенце, ще бъде вечно жива.
Съжалявам, толкова съжалявам...

Редактирано от Kиpo на 15.11.08 20:26.



Тема Re: Към администраторитенови [re: Kиpo]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано15.11.08 21:48



Уважаеми господа администратори!
Вярвам, ще се съгласите с мен, че нашия клуб е по-специален. Тук не е място само за "чесане на езици" или игра на въпроси и отговори, както в някои други клубове. Тук влизат хора - объркани и обезверени, с отчаян вик за помощ, готови на всичко да спасят живота си, или този на свой близък.

Освен изключителен човек, мисля че Весела беше и такъв модератор. Благодарение на нейните усилия темите в к луба са много прецизно систематизирани и подредени, което улеснява търсенето на конкретни неща и бързото им намиране.

Моля ви, нека всички ние положим усилия да спазваме правилата и реда, който тя е въвела. По този начин ще си помагаме взаимно, и нека не забравяме, че това е клуб за ВЗАИМОПОМОЩ.
Мисля, че Весела би желала това!



Тема Re: Към администраторитенови [re: N_O6O6]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 23:10



Тъй като четях и другите клубове, останах с впечатлението на предложения мъж от Киро за временен модератор, макар и с медицинско образование, че не винаги е толерантен по принцип Също ми направи впечатление, че той държи на традиционната медицина и си позволя понякога да я натрапва, дори когато може и има алтернативи За него алтернативната е нещо което ,,, може и без нея, не я приема на сериозно, чела съм конфликтни постинги и това, че той не винаги признава мнението на другите, дори сам създава такива грозни ситуации, че взривява хората с инатливото си пристрастие към дадена тема Такъв човек ще разбие на пук и прах надеждата на хората които са отчаяни от лекари, лекарста, химии, алтернативи, корупция, и според мен колкото по-бързо си изберем ко-модератор, толкова по-добре за всички, които участват точно в този спесифичен клуб Клуба е бил и си остава за взаимопомощ



Тема Re: Към администраторитенови [re: Kaлoянa]  
АвторMapинa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 01:12



На нас ще ни трябва човек сърдечен, мил и възпитан, може би има между нас, да помислим, но никой никога нямя да замени Весето





Тема Re: Завинаги...нови [re: Kиpo]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано16.11.08 01:23



Когато си предложих услугите, се надявах да замястя Весела за малко.
А сега - нямам думи.
Много силен човек беше. Рядко се срещат като нея.
Лека и пръст.

Молбата ми към клубарите е - ако има нужда от модериране - обаждайте се.
Ако решите да организирате избор за модератор - ще помагам.
Спама и очевадните простотии - ще ги чистя и сам.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Завинаги...нови [re: bira_more]  
Автормoми4e (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 01:44



Бира море, тебе те знам в последните 5,6 години клуб котки и смятам че си много готин човек.Точно от такъв в какъвто се нуждае в момента това място.
аз не съм ракова болна,но посещавах това място заради покойната ми леля.
Тя черпеше кураж и сили от вас , мили моми4ета, но накрая си отиде.
Колкото толкова.
Така че давай.
Не сум сънувала Весела, но днес сутринта се събудих с мисъл за нея................
Аз бях четящ човек тук, който се радваше на всяка вашя победа и плачейки за Юлия..............
Не е честно, но живота е това, което ни поднесе Господ.
Ние само модифицираме.
Весе,защо не отиде на живе в Индия?
Знам че духът ти броди някъде там.Ти го искаше толкова много.
Лек ти път мила душице............................
Ще се срешнем някъде там,някога



Тема Re: Завинаги...нови [re: bira_more]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано16.11.08 01:53



Духът и образно казано ще витае в клуба завинаги .Тя беше изключително сърдечен човек и се раздаваше до последно.Днес милата е погребана,а ние обсъждаме кой ще я замести ,и без това чувството ,че нещо си е отишло от нас ни смачква..клуба няма да е същия както беше.Въпреки всичко на нас ни трябва модератор от нас си,човек съпричастен на тази ужасна болест и най-вече усещащ проблемите на другите,сърдечен и разбран и който да чувстваме близко до себе си.Никой няма да я замести ,нито да я върне,но нека поне направим така,че да усещаме присъствието и помежду ни.Моите уважения към Вас bira_more,но мисля,че модератор трябва да бъде човек от клубарите,не Ви познавам,не съм чел постовете Ви,но изхождам само от тази си позиция относно избора.
Ако е възможно всеки моля да си каже мнението защото сме длъжни да запазим това което Весето е постигнала тук,още по-гадно ще бъде да направим така,че клубът да не е това което беше,убеден съм,че тя ще се радва да продължим традицията.
И Ви моля,който вярва в Бог утре да запалим по една свещичка за душата и



Тема Re: Завинаги...нови [re: Гaмбa]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано16.11.08 02:05



но мисля,че модератор трябва да бъде човек от клубарите
Най-добре е както споменах да се намери консенсусна личност сред вас.
Моята идея е - да има време за скръбта, да има време за избори. А до тогава - ще зачиствам, ако има нужда.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Завинаги...нови [re: bira_more]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано16.11.08 02:15



Абсолютно си прав и съм съгласен с теб защото всеки по своему скърби и на никой не му е да модерира клуба в момента и в този смисъл ти благодарим.



Тема Re: Към администраторитенови [re: Kaлoянa]  
Авторmomi4e (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 04:22



Kaloяна, моля те спри до тук с простотиите си и запали свещ за Весето.
Беар е супер човек.Имаи му доверие, както както го правят много хора в дира.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.