Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Джул е тук и пише,нови [re: njia]  
Автор nincka45 (новак)
Публикувано18.11.08 16:03



И аз подкрепям предложението за Джул. Дано да има време и да приеме.



Тема Re: Джул е тук и пише,нови [re: nincka45]  
Автор llina (дъщеря)
Публикувано18.11.08 16:09



Аз също се присъединявам към всички вас с хубавото предложение за Джул! Дано се съгласи...



Тема Re: Джул е тук и пише,нови [re: llina]  
Авторизrpeв (Нерегистриран)
Публикувано18.11.08 16:20



Защо Джул мьлчи???
Джул ???моля



Тема Re: Джул е тук и пише,нови [re: изrpeв]  
Автор *jull** (())
Публикувано18.11.08 17:44



Тук съм, мили приятели! Чета и мълча, защото се опитвам да взема правилното решение.
От една страна, съм трогната от добрите думи, които чувам за себе си... чак не е за вярване, че са за мен!



От друга страна, не е малка отговорността да се поддържа този прекрасен (като структура) клуб.
Има много работа и не знам дали ще се оправя.
Ще мисля...





Тема Re: Джул е тук и пише,нови [re: изrpeв]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано18.11.08 17:46



Може би защото се притеснява.
Оказвате и голямо доверие (заслужено), но много хора (на нейно място) биха се притеснили.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Джул е тук и пише,нови [re: *jull**]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано18.11.08 18:23



Щом се притесняваш значи ще се оправиш Джул. Въпросът е дали ще имаш време



Тема Re: Джул е тук и пише,нови [re: *jull**]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано18.11.08 18:28



Здравей Джул,наистина отговорността е голяма,но аз знам,че ти ще се справиш,
имаш и подкрепата на всички стари и млади" кучета" от клуба.Не е необходимо веднага да поемеш щафетата, но трябва, дай си време но отказ да няма.А и има още работа по обновяването на някой неща тук,знаеш,че с Весето щяхте да ги правите,но не се чувстваше добре затова се отлагаше във времето.
Ти си оправна,ще се справиш,пък и Бира_море,и Киро ще ти помагат,няма да те оставят ,убедена съм в това,и така лека полека ще влезеш в релси.
Клуба ни трябва да се обновява ,а не да тъпче на едно място.А ти го можеш това,защото ти живееш с проблемите на хората тук.А на нас точно такъв човек ни трябва!
И Весето е наследила клуба ,да не мислиш,че и е било лесно?Но както Весето се справяше,така ще се справиш и ти!
Това е!А аз никога не се лъжа в преценките си!

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Имаш едно голямо рамо Джул!нови [re: bira_more]  
Автор Buba67 ()
Публикувано18.11.08 18:59



Ще ти помагаме когато и както можем. Винаги! Ще продължим делото, защото всеки попаднал тук е търсил отговори, рецепти дори една окуражителна дума. Весето поддържаше реда и ни сритваше, когато попадахме в разни дупки. Ще продължим всички заедно.
Изгубихме тежка битка, но войната продължава. Затова затягайте редиците и смело напред! Дължим го на всички, които загубиха своите битки!



Тема Re: Джул е тук и пише,нови [re: *jull**]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано18.11.08 21:38



Джул, имаш и моята подкрепа!
Целувам те!



Тема Re: Имаш едно голямо рамо Джул!нови [re: Buba67]  
Автор *jull** (())
Публикувано18.11.08 21:42



Благодаря, миличка! Зная колко е важен за всички този Клуб! Зная, че всички трябва да се постараем него да го има! Не бива да допускаме да замира, да изпада в "дупки", както се е случвало понякога и то единствено по наша вина!... Много е важно Клубът ни да живее, да вдъхва желание за живот! Да бъде едно пристанище за онези, които няма къде да се скрият от бурята. Да бъде и един нормален "дом" за хората, които са под огромно напрежение, но така или иначе имат нужда от глътка въздух, от празници, от смях, от прости и естествени неща, които носят сигурност и спокойствие...
За това трябва всички да се ангажираме!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.