Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: sara123]  
Авторфифи (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 18:32



всеки ден 4етях с надежда 4е 6те пи6е.Трьпки ме побиват.По4иваи в мир.Боли



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: Ekna]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 19:00



Немога да повярвам,аз мислех,че тя вече е добре,а сега ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Мила ВЕСЕ,мисля че ти си на по-хубаво място ,но винаги ще ни липсваш,
Весе почивай в мир!!!



Тема Мила Весеее!нови [re: Ekna]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано16.11.08 19:07



От сряда до днес бях командировка. Сега се връщам и сядам.
Весето я няма ....
Когато си общувал с такава личност, в първия момент се питаш "Ами сега какво ще правя???
"Миличка Весе, ти ни даваше сигурност, като някакъв генерал въвеждаше ред в действията и в мислите ни....
Стоя пред монитора и плача и се чувствам ограбена! Ееееех, Господи, като я взе от нас, поне я изпрати при други като нас, да ги води и напътства, защото тя можееееее!
Мила Весенце, никога няма да забравя нашите няколко срещи, твоя смях, твоя хъс!!!!
Ще се радвам адвокатите да довършат делото с онези институции, които скъсиха твоят живот!!!



Тема Re: Мила Весеее!нови [re: Baлeнтинa]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано16.11.08 19:32



И аз се прибрах тази вечер , след 40-часово отсъствие. Първата ми работа беше да видя този сайт. Нямам думи да изразя скръбта си, макар че я познавам отскоро и то само виртуално. Толкова положителен човек беше! Поклон пред паметта и!



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: flora bg]  
Автор flower_71 (непознат )
Публикувано16.11.08 20:48



УЖАСНО СЪЖАЛЯВАМ ЗА КОНЧИНАТА НА ВЕСЕЛА. ДЪЛБОК ПОКЛОН ПРЕД СВЕТЛАТА ТИ ПАМЕТ. ПОЧИВАЙ В МИР. ДАНО Е НА ЕДНО ПО-ДОБРО МЯСТО - по точно в РАЯ, ти си имала ЗАПАЗЕН БИЛЕТ за там.
Въпреки че не я познавах, имах щастието да кумуникирам само виртуално, тя бе невероятна личност и е оставила следа след себе си с цялата си всеотдайност, помощ и позитивност към всички нуждаещи се в този клуб.



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: flora bg]  
Автор jordidj (Dancheto)
Публикувано16.11.08 20:50



Весе къде и да си ... сигурна съм че си по-добре. Всички тук те обичат ... и има защо. В най-трудните моменти ти ми беше една от най-близките, знам че те няма, но ни виждаш ... и пак ще намериш начин да ни помогнеш ... примера ти, силата ти ... те никога няма да умрат и ще ми/ни дават сила.



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: Buba67]  
Автор vik4eto (непознат )
Публикувано16.11.08 21:49



Не те познавам но ти беше светъл лъч за мен в борбата за живота на мама почивай в мир.Амин



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: jordidj]  
Авторzara (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 21:58



Момичета,моля ви, качете някоя снимка на Весето!Нямах честта да се запозная с нея.Много ми е тъжно и бих искала поне да я видя на снимка.



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: zara]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано16.11.08 22:57



Поклон пред паметта на Весето!!!
Вярвам, че тя е на по-хубаво място и ще ни следи, само дето няма да пише..... В такъв момент думите не стигат...не ми се иска да повярвам! Не е честно!
Почивай в мир Веселушке!



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: ggs]  
Автор snejito_78 (новак)
Публикувано16.11.08 23:55



Почивай в мир Весе!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.