Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: Юлия 48]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано15.11.08 22:33



Днес нещо се скъса окончателно в мен. След като загубих Кари си мислех, че аз съм причината за това, казвах си ето в клуба има толкова хора като Весела, които се справят с тази ГАДНА БОЛЕСТ. Не мога да повярвам, че това се е случило. Макар, че съм член на клуба само от няколко месеца, се възхищавах от силата на духа й, с който даваше сила на всички. Копирал съм нейни постове, които да показвам на Кари за да й давам кураж, никога не съм допускал, че това може да случи и на Весела. Надявам се сега, там където е да няма болка. Мир на душата ти Весела.



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: zara]  
Автор verona (новак)
Публикувано15.11.08 22:33



Не мога да повярвам и аз, като попарена съм. От 2005г. няма ден, в който да не съм влизала в клуба...Такъв човек като нея не познавам, макар и виртуално.толкова хъс заживот, толкова борбеност и такава самодисциплина! А и такава жажда за живот. Не мога да приема тези неща, не по този начин...Нейният дух ще витае в клуба, но клубът няма да е същия...Но нека нейната борбеност остане в душите ни, в действията ни, в мислите ни.Никога няма да я забравим...
Мир на праха ти, Весе! Винаги ще те помня, твоят кураж е в мене, ти предаде на всички нас огъня на борбата и надеждата. Няма да те предадем!
Сбогом!



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: rehabili]  
Автор arhitekta (КАНДИДАТ ЧЛЕН )
Публикувано15.11.08 22:50



ДЪЛБОК ПОКЛОН!!!



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: arhitekta]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 23:01



Почивай в мир Весе!



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: flora bg]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 23:24



ПОКЛОН!
Защо не ни казаха по-рано за да я изпратим в последният и път?



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: flora bg]  
Автор bijop (непознат )
Публикувано15.11.08 23:58



О, Весе... Последните дни влизах винаги с надежда да видя съобщение за теб. Но не това...
Така и не ти казах колко се възхищавам от куража, духа ти и волята за живот. Винаги когато увесвах нос си казвах, че трябва да съм като теб, да се боря и да гледам позитивно на всичко, което животът ни поднася.
Моля се на Бог и вярвам, че любовта ни ще те достигне дори там, където си сега.
Мир на душата ти!



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: flora bg]  
Авторpyми д (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 00:02



думите ми бягат. не съм се чувствала толкова зле откакто майка почина.
Весе, вече си на по-доброто място,а за нас остава куража ти,хумора,усмивките...



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: pyми д]  
АвторMapинa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 00:57



Осиротяхме без теб мила Весе, много боли!





Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: Mapинa]  
Автор derina11 (непознат)
Публикувано16.11.08 01:28



Потресена съм ,четях всички нейни неща ! Огромна загуба , не я познавах лично, но все едно много близък човек загубих ,много сила и кураж ми вдъхваше , дано е на по добро място , ЗАСЛУЖИЛА СИ ГО Е !



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: derina11]  
АвторAira (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 02:41



Боже,колко е ужасно.Не мога да повярвам,че се е случило.Мир на праха и.......






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.