Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: flora bg]  
АвторSadness (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 13:52



Моите съболезнования....
Милата колко духовит човек беше.....и ще бъде.....колко кураж имаше и даваше на всички...спомням си като се бях отчаял как искаше да ме нарита....
Почивай в мир и свят без болка, Весе.....



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: Sadness]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 14:03



Весето...

Не е честно, не искам да повярвам! Имаше такъв хъс за живот, толкова се бореше! Всеки от нас знаеше, че ако изникне проблем или въпрос - Весела ще е насреща - със съвет, помощ или просто окуражителна дума...
Весе, нека душичката ти почива в мир - там, където няма вече болка, сълзи и тревоги! Ти наистина ни даваше сила и кураж - дано и ние да сме успели да ти предадем част от нашата подкрепа, вяра и обич!
Галя



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: flora bg]  
Автордecc (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 14:06



Почивай в мир, Весе!



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: flora bg]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 14:19



Царство и Небесно!
Дано там където е да е в пълен мир.



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: дecc]  
Автор sonatic (изчезващ вид)
Публикувано17.11.08 14:25



НЕ! НЕ! Явно тук, на тая земя, ние не заслужаваме такива хора - силни, борбени, истински добри Човеци!!!!
Когато на татко, Бог да го прости, му поставиха диагнозата и започна да се рови из интернет, първото място, на което попадна, беше Стаята на Весела. И каза: Ето, виж как се борят хората! Виж тази жена колко е силна! И ние ще се преборим!
Постоянно цитираше нейни постинги.
Но не би! Не им било писано да се преборят!!!! Вярвам, че щом не са за тоя свят, то тогава са за някой много, много по-добър!!!
Почивай в мир, мила Весе! Нямах честта да те познавам лично.





Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: Cвeтлa]  
Авторtetty71 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 14:25



Почивай в мир, Веси.

Не мога да повярвам... отдавна не съм влизала във форума и днес просто се шокирах... Много съжалявам за Весела.



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: tetty71]  
Авторnia (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 14:41



Моите съболезнования на близките и на всички тук... За първи път ми се случва да скърбя толкова за човек, който не познавам лично. Сега си давам сметка колко силно ми е въздействала тя! Ще се сещам често за нея и занапред... такива хора са наистина рядкост!
Почивай в мир!!!



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: tetty71]  
Автор beblinka (минаващ)
Публикувано17.11.08 14:59



2-ри ден седя и гледам компютъра безмълвна и не знам какво да напиша и как да го напиша.... Знам само че ме боли и не мога да си простя че я послушах и не отидах при нея да я видя..... Но по вироглав човек от нея не познавам.... Като се заинати няма излизане с нея на глава.... Чух я в четвъртък и чакахме лекарите да кажат на визитация на другия ден какво ще предприемат.... Източиха поредните 3 литра асцид и на нея най-накрая и олекна малко.... Радвах се, сълзи се стичаха по лицето ми защото си помислих че и този път ще се справи.... И на другият ден край... повече никой не вдигна телефона.... Знаех но не можех да го приема... Усещах го и исках да избягам....
Обичах я.... Исках да съм там до нея, да не е сама, но тя до последно мислеше само за мен и за моето здраве и не ми разрешаваше дори да прекрача прага на болницата...
ТЯ БЕШЕ ТАЗИ КОЯТО МЕ ВЪРНА КЪМ ЖИВОТА А АЗ ......... беше до мен всеки ден докато бях в болницата.... риташе ми задника всеки ден когато ревях че умирам.... и не спираше да повтаря че човек не умира толкоз лесно... особенно ако е говедо като нас....
Обичам те Весе, знам че си там горе и ти идва пак да ми сриташ задника че рева, а не трябва.....
Момичета..... прабаба ми казваше че когато много хора плачат за починал човек той се давел и по-трудно отивал в отвъдното.....
ТАКА ЧЕ НЕ ПЛАЧЕТЕ...... А СЕДНЕТЕ СИПЕТЕ СИ ЧАША ЧЕРВЕНО ВИНО, ЗАПАЛЕТЕ СИ ЦИГАРКА (който пуши разбира се, не съм подстрекател) И ГИ НАРЕЧЕТЕ НА НЕЯ..... Все си мисля че тя точно това би искала да направим в нейна памет.....


Мир на прахта ти мила..... Дано там да е по-хубаво....



Тема Re: ВЕСЕТО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ!нови [re: flora bg]  
Автор жeлязнaтa лeйди (непознат )
Публикувано17.11.08 16:27



Поклон пред едно голямо сърце!



Тема Re: Весе,нови [re: flora bg]  
Автор vulpes (ambi)
Публикувано17.11.08 16:33



имам късмет, че те познавах в земния ти път и вярвам, че той е най-голямото изпитание за душите ни. Поклон.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.