Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re:котешка стъпканови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.11.08 15:33



Ами тогава за какво ти е и котешката стъпка - дори да свалиш стабилно кръвното, пак ще пиеш предписаното си лекарство, щом не бива да го спираш! И няма ли опасност да го свалиш твърде много? Трябва два пъти на ден да го мериш и според това да прецениш дали да вземеш цялата или да речем половината доза. Защо не разговаряш отново с лекаря си? Може би той самият ще ти смени лекарството или ще ти коригира дозата!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re:До Джулнови [re: *jull**]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано30.11.08 16:01



Здравей Джул! Искам да те попитам като спец по билките - може ли мама да пие Натанала и котешката стъпка заедно? Мисля , че не би трябвало да има проблем.
Купих я вчера и днес направихме чая, много е приятен според мен мирише на круша. Пие се с удоволствие . Аз също ще пия с нея /за мастопатията/ та дано помогне .
С поздрав : писето





Тема Re:котешка стъпканови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.11.08 16:02



Говорих мила.Той казва,пий си каквото искаш но хапчетата не спирай,ако не искаш да получиш инсулт.Организма ти е свикнал вече на тези лекарства и може да се получи реакция.А котешката стъпка ще я пия ей така но апарата ми е под ръка и ще се следя.Споко няма страшно,едно чайче на ден от котешка стъпка,две от зелен чай какво толкоз.Аз не прекалявам.А да сте чели за прословутата хр.добавка Винотракс?Едва ли не мъртви съживявала.Френско производство.Даже и в България я били пуснали но под името-Виновин.Тя не е конкретно за рака а за възстановяване на тонуса,на жизнените сили.Е ми ние и от това имаме нужда.Та може и от нея да си взема.





Тема Re:котешка стъпканови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.11.08 16:04



Писе незнам какво ще ти отговори Джул но ако питаш мен ще ти кажа,че може.защото съм пила Натанал с други билки и съм се чуствала добре.



Тема Re:котешка стъпканови [re: flora bg]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано30.11.08 16:09



Флорче, благодаря ти за отговора! Ще опитаме и ще пиша за резултата. Мама , милата вече ръце вдига с моите добавки и билки - цяла камара станаха , но ще пие и песен ще пее.
Споздрав : писето



Тема Re:котешка стъпканови [re: пиceтo]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.11.08 16:13



Ще пие я как няма да пие.Я да я цункаш от мен и да й кажеш да не се унива а да мисли за подаръците за Нова година!А ти й ги давай без захар в краен случай с мед.Аз ги пия така чисто.Всеки сериал или филм с нова чашка билка и хр.добавка.Да не чуе дявол но се чуствам с птакава енергия,че мечка ще победя.няма да я оставяш нито ден без чай и хр.добавки.нито ден!!!





Тема Re:котешка стъпканови [re: flora bg]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано30.11.08 16:21



Флорче мила, благодаря ти за хубавите думи! Ще и предам всичко . А за празниците се готвим вече- имам дъщеричка на 10 години и вече е заявила подаръците си. Утре сме в Стара Загора да вливаме Зомета и ще ходя в Метро за коледните покупки.
Радвам се , че всичко при теб добре и ти го желая и занапред да е така . Целувки и от мен ! Успешна ново седмица!





Тема Re:котешка стъпканови [re: flora bg]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 05:16



Флорке, може ли да разкажеш малко по-подробно как точно пиеш солената вода и по-колко вода и сол, и всеки ден ли, и по кое време е най-добре?

. Морска ли е солта?
Е то стана ферман моето питане. Но тъй като съм чула, че солта извлича всички отрови от организма не е лошо да чуем твоят опит. Мерси предварително за отговора.



Тема Re:котешка стъпканови [re: aaa!]  
Автортep (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 11:23



и аз бих искала да разбера как точно се пие солената вода при високо кръвно.слушах за ефекта в трамвая от възрастен господин,но не можах точнода разбера



Тема Солена вода!нови [re: тep]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.12.08 12:34



Момичета,казвам и пиша от опит!Започнах третата година как пия два литра солена вода с една кафяна лъжичка сол,обикновенна йодирана.водата да е от чешмата защото има хлор.Всичко това го взех от една статия на един господин от София,впоследствие намерих и си купих книгата за тази вода.писала съм за нея.Книгата на д-р.Батманжелидж-"Тялото жадува за вода".Мисля,че още се намира по книжарниците,купете си я и я прочетете.Сами ще си направите изводите.А аз има артрит,хипертоничка съм,нося очила...и куп други болежки.Е откакто взех да пия тази вода,намалих хапчетата на едно за кръвното,свалих диоптъра на очилата си,и вече трета година не се оплаквам от болки в ставите,коленете,кръста.А преди това беше ужас.Кръста ще спре да ме боли,ще почнат коленете,те ще спрат,започват ръцете...Незнам дали ще повлияе на рака/дано да повлияе/но другите ми болежки изчезнаха.Три години аз не съм се разболявала от грип,настинка,кашлица,а внуците около мен се разболяват по два,три пъти в годината.но освен водата аз си пия също така редовно и зеления чай с мента или жасмин.Същевременно с това пак неприкъснато вземам и 10 гр.разделен на две лиции и различни хр.добавки.Спазвам здр.начин на хранене,движение много,настроение много и това е!Водата си я правя от вечерта в едно шише.Сутринта със ставането първата ми работа е да изпия една голяма чаша от водата.После си запарвам зеления чай,изяждам на гладно пет гр.лиции,вземам хр.добавка.После си правя закуската-мюсли с малко канела/по поръка на Джул/ и започвам да оправям внуците за училище.Мои приятелки също се хвалят от солената вода.Но трябва да пси инат и да я пиеш всеки ден.Докато си жив,а не един месец или два и край.А аз съм овен и инат в мен колкото искаш!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.