Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: черен бъзнови [re: 123]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 14:51



Да аз си купих такъв сироп, продават го във билковите аптеки. На вкус е много приятен , но за качество да се надяваме , че е добър. Струва 6 лв.



Тема Re: черен бъзнови [re: 123]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано21.11.08 14:57



четете внимателно какво пише на етикета,сиропа почти няма нужните качества и ще си похарчете парите напразно.Не виждам проблем човек да си го направи сам



Тема Re: черен бъзнови [re: Гaмбa]  
Автор *jull** (())
Публикувано21.11.08 15:02



А какво пише на етикета?





Тема Re: черен бъзнови [re: *jull**]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано21.11.08 15:51



Ще проверя и докладвам ,но мисля в понеделник ще стане защото имам позната аптекарка(искаха да ни женят едно време ама така не стават тез работи) ,но аптеката и е в плоклиниката вътре.Ами мисля ,че пишеше ектрат от разстението 10-12% ,нещо такова .С нея сме си коментирали( майка и е медицинска сестра на детско отделение,викал съм я да ми намира вените когато анестезиолозите не можаха),че това просто са си измами на хората и ,че не се чете какво има вътре и освен като хранителни качества ,реално някава друга стойност няма или е минимална.Тази билка не я познавах,майка и ми я препоръча ,то не препоръча ,а заповяда да пия(много люта севернячка е).Потърсих по-лесния начин: готов сироп да си купя,но прави сметка,тя има интерес да се продава стоката ме спря да купя сиропа.Ще проверя и докладвам коя е фирмата и какво представлява,на лични ще пиша ти прецени дали да постнеш на обща



Тема Re: черен бъзнови [re: Гaмбa]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 17:38



Чета от етикета дословно: Съдържание: Екстракт от черен бъз - плод, захар, лимонена киселина. След отваряне да се съхранява 1 месец в хладилник. Дозата е 3 на ден по 1 супена лъжица , за деца по 1 чаена лъжица пак 3 пъти дневно. Ако ми позволите и искате ще напиша и фирмата. Никаде не пише по опаковката процентно отношение.
С поздрав : писето



Тема Re: черен бъзнови [re: пиceтo]  
Автор *jull** (())
Публикувано21.11.08 17:48



Освен това, режимът на съхранение не подсказва за консерванти.
Може би пък тази фирма да е по-читава от онази, за която говори Гамба...





Тема Re: черен бъзнови [re: *jull**]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 18:35



За това, което се говори по-горе е производство на фирмаЮлия, аз това лято си купих буркан от аптаката в халите (софийските) на Лечител Там има и други такива бурканчета, от 3 други вида сиропи, направи ми впечатление, не беше лошо качество и за мен е добър, като нямам друг, и това е добре
Там видях, че продават и Саменто екстракт, течност, също витамин С на прах, информация за който го интерисува, имат и други хубави вносни неща



Тема Re: черен бъзнови [re: Kaлoянa]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 18:39



Точно така , фирмата е Юлия.



Тема Re: черен бъзнови [re: пиceтo]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано21.11.08 19:54



Значи спомням си,че съдът в който се продаваше сиропа беше във форма на бурканче,нетното тегло беше нестандартно,не завършваше на кръгло число(под половин литър беше) и цената му тогава бе малко под 5 лева( сега ще е повече предполагам).Казах ви в понеделник ще отида да приказвам с нея какво е имала в предвид когато ме спря.Тогава правих химиотерапия,замотан отвсякъде и просто каквото ми каза го направих.Сутринта имам около 30 минути достатъчно време да проверя и до обяд ще пиша.И за други неща които съм се залетявал да купувам ме е спирала ,не че са вредни ,а просто да не си харча парите



Тема Re: черен бъзнови [re: Гaмбa]  
Автор *jull** (())
Публикувано21.11.08 20:37



Благодаря, Гамба! Информацията какво да НЕ купуваме е също толкова ценна, колкото и какво да купуваме!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.