Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Фунготерапиянови  
Автор brilyant76 (непознат )
Публикувано23.10.08 13:24



Здравейте! Бих искала и аз да се включа в клуба на раково болните. Откриха ми кисти на яйчниците и веднага на 01.10.2008г. ме оперираха. Диагнозата е рак и ми премахнаха всички женски полови органи, не мога да имам деца. Сега започнах да пия едни капсули с екстракт от китайски гъби, казват се "ИМУНЕ МОДУЛАТОР" (нещо стана с компютъра ми, не мога да го напиша на латиница), но в България са много скъпи. Може ли някои да ми помогне с информация дали мога да си го поръчам по интернет т.е. да си го взема директно от производителя. До колкото разбрах се внасяли и от САЩ, но не знам от кой сайт да си ги поръчам. Благодаря Ви предварително мили хора! И аз се включвам в борбата с тази коварна болест!!!!!! Трябва да я победим!



Тема Re: Фунготерапиянови [re: brilyant76]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано23.10.08 14:33



а би ли споделила кой ти препоръча да пиеш тези таблети,и дали само в твоя случай се пият?



Тема Re: Фунготерапиянови [re: мими]  
Автор brilyant76 (непознат )
Публикувано23.10.08 19:09



не е само в моя. Аз лично разбрах от едно семейство, детето е с рак на черния дроб. После като зададох в google фунготерапия излиза всичко по темата, страшно много информация и много различни случаи, също и координати на доктора.



Тема Re: Фунготерапиянови [re: brilyant76]  
Автор DeciDida (минаващ)
Публикувано23.10.08 19:57



брилянт, във фунготерапията има точно определени активни вещества. те се продават на достъпни цени в много от хранителните добавки. това са бета глюкани в различни форми, с различни вериги и глюкозни пръстени, вързани на различни места. съответно те влияят и върху определени видове клетки в тялото. не бива да се подхожда така императивно. освен това съм виждала хора, които са ме питали дали да си продадат жилището, за да си купят гъби от гъбните центрове, защото някои схеми стигат до 3000 лв на месец. чак до там не бива. трябва да се казват реално нещата и всеки да си прецени.



Тема Re: Фунготерапиянови [re: DeciDida]  
Автор brilyant76 (непознат )
Публикувано23.10.08 20:34



естествено че пиша за реални неща



Тема Re: Фунготерапиянови [re: DeciDida]  
Автор brilyant76 (непознат )
Публикувано23.10.08 20:35



прочетете повече за фунготерапията в интернет



Тема Re: Фунготерапиянови [re: brilyant76]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано23.10.08 23:15















http://www.cordycepsreishiextracts.com/maitake_fruit_extract.htm



Тема Re: Фунготерапиянови [re: brilyant76]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано24.10.08 16:19



Мила, ако разровиш повече тук в клуба и особено в Справочника, ще видиш, че не чуваме за първи път за гъбите и фунготерапията. Също така не чуваме и за първи път, че "гъбите лекуват рак". Поне до момента тук никой не се е похвалил с такова постижение макар че доста хора похарчиха достатъчно голямо количество пари за гъбите на този доктор.



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Фунготерапиянови [re: vesela.bg]  
Авторbrilyant (Нерегистриран)
Публикувано24.10.08 19:26



Здравей Веси! На аз научих за тези гъби точно от хора на коита са помогнали, и сега ги пият, правят изследвания и резултатите се подобряват. Химиотерапията не им е помогнала.



Тема Re: Фунготерапия [re: brilyant]  
Автор *jull** (())
Публикувано24.10.08 22:18



Това е чудесно, brilyant! За тези гъби има достатъчно информация и тук, и в целия нет (и не само).
Така че всеки, който проявява интерес и може да си ги позволи финансово, знае откъде да си купи.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.