Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейтенови [re: Buba67]  
Автор *jull** (())
Публикувано24.11.08 10:38



Цяла сутрин пробвам!





Тема Re: Здравейтенови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.11.08 13:03



Момичета къде ни е новата модераторка Джул?Докога ще чакаме да я короняса бирата и киро?Ами хайде де аз нямам търпение да я поздравя!Ало организатори провъзгласявайте я законно,че на вас ще се ядосам!Чакам да я поздравя с букет цветя и песен!





Тема чЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЕКАТЕРИНИТЕ!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.11.08 13:34



Днес е света Екатерина-голяма светица!Всички,които носят нейното име да са живи и здрави.Много щастливи и богати душевно и материално!Ето едно поздравче от мен за тях!





Тема Re: чЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЕКАТЕРИНИТЕ!нови [re: flora bg]  
Автор njia (непознат)
Публикувано24.11.08 13:45



Да, Флорче, днес е света Екатерина!!!! Моята майка празнува, да е жива и здрава и много щастлива!!!!



Тема Re: чЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЕКАТЕРИНИТЕ!нови [re: flora bg]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано24.11.08 17:06



Днес ли беше поверието,че през целия ден каквото е времето такова ще бъде през цялата година или мина??
Има още една светица ,за която съм сигурен,че такае преданието и това е света Ана,там всеки ден отговаря на месец



Тема Re: чЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЕКАТЕРИНИТЕ!нови [re: Гaмбa]  
Автор *jull** (())
Публикувано24.11.08 19:01



Не, на 21 ноември: "Ако времето е топло и слънчево - зимата ще е люта, лятото ще е сухо, а плодородието слабо.
Ако вали дъжд или сняг, зимата ще е снежна, лятото - дъждовно, а реколтата - богата."

Ох, ами какво беше на този ден - май слънчево и студено... И какво значи това?



А за света Ана как точно се брои ден-година? От 9-ти декември ли нататък?



Тема НЯМА СМЪРТ!нови [re: *jull**]  
Автор *jull** (())
Публикувано24.11.08 21:58



Колебаех се къде да пусна този материал, защото подхожда, но и не съвсем, за още две теми. Накрая реших, че най-неутралният терен е Раздумката, която като калейдоскоп събира различни мнения, образи и "картинки" от живота.

Та ето и самият материал.

Става въпрос за Световната среща на минералотерапевтите, проведена в началото на ноември в Бавария, на която е присъствал и известният български минералотерапевт Иван Митев.

На тази среща е показан един от 15-те световноизвестни кристални „черепи”, без аналог по сила на въздействие на енергийно ниво. Иван Митев пояснява, че по възможност за предаване на информация, въпросният „череп” е сред първите 5 и представлява изключително чист планински кристал. Произходът му е неизвестен, а учените твърдят, че ако е земно творение, за направата му биха били необходими 150 г. Върху полировката му и с най-силния микроскоп не се виждат следи от инструменти. Смята се, че възрастта на тези творения е минимум 120 века. Те са изпълнявали и продължават да изпълняват ролята на информацонни банки и средства за усилване на сетивността. Допуска се, че са с извънземен произход и чрез тях може да се видят и усетят неща, които променят живота на човека изцяло!

Ив. Митев разказва, че когато сложиш длан върху кристала и затвориш очи, сферата вътре се активира. Тя свързва човека с космическото информационно поле, той вижда себе си на енергийно ниво, а тялото му „изчезва”. И тук идва големият шок –
човекът с всичките му стремежи и страсти, всъщност е едно синьо кълбо, къс светлина, голям колкото ябълка и нищо повече! Когато помръдне леко с ръка, усещанията се променят: виждаш се дете и след това по "лентата” тръгва цялата физическа промяна – до старец. И същевременно усещаш, че СМЪРТ НЯМА, казва Иван Митев. Виждаш как кълбото се носи из пространството с неописуема радост и „търси” нещо. Всъщност това е движението на енергията, която не знаеш къде ще те отведе. Тази енергия се слива с голямото енергийно поле. Това е човешката енергия или „душата”, която не отива веднага „горе”, а се лута известно време – слива се с голямото поле и пак се отделя, като през това време отдава и приема информация и така формира следващото си проявление. Ако енергийното кълбо получи достатъчно подходяща информация, човек може съвсем скоро пак да се роди.

Това, което е сигурно, че всеки е част от Бог, че Бог присъства във всеки миг от нас, независимо от нашите желания и представи. Хората си мислят, че основа на тяхното развитие е умът и го издигат в култ, а истината е, че умът е причината за всичките им трагедии. Точно той „вдига шум” през целия живот на човека, води го в погрешна посока, а всъщност цялата информация идва „отгоре” и се получава на енергийно ниво. След като можеш да се видиш преди раждането и след страшното (според хората) събитие, наречено „смърт”, значи нищо не зависи от човека. Така че всички амбиции да доказваш нещо, да спориш, да те забележат, е само шум, вдиган от хората, които не са вградили в себе си умението да разчитат посланията на Създателя.”






Тема Re: НЯМА СМЪРТ!нови [re: *jull**]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано24.11.08 22:24



Много интересно,а линк има ли някъде където да прочетеме,но Джу,то си е така: всичко е в ръцете на Бог и той най-добре знае за нас какво трябв ада бъде/

За св.Ана: започва да се брои от 10 декември като според времето такъв ще е януари,после идва 11=февруари и така нататък/Разделя се деня приблизително на три части и всяка е десетдневка на месеца



Тема Re: НЯМА СМЪРТ!нови [re: Гaмбa]  
Автор *jull** (())
Публикувано24.11.08 22:32



Не, този материал не е от Интернет. На мен ми беше интересна обяснението за душата-енергия и приемането и отдаването на информация от Вселенската информационна банка.

Много интересно е също това, което пишеш за времето! Да не забравим от 10 декември нататък да си отваряме очите и да си записваме прогнозите, та после да проверяваме и сравняваме!





Тема Re: НЯМА СМЪРТ!нови [re: *jull**]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано24.11.08 23:05



За първи път това с времето ми го казаха 95-та на Павел баня като бях,пропускал съм някои години,но чко щете вярвайте почивките си ги планирахме в началото по това нещо( когато бях на държавна работа де,сега каато тръгвам на почивка времете не ме интересува ,важното е да се откъсна от ежедневието)




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.