Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ПОДАРЯВЯМ ЛЕКАРСТВАнови  
Автор v_kostadinova (минаващ)
Публикувано24.03.08 22:33



Преди време бях писала, че подарявам едно лвкарство за костни местази-OSTAC 520-ВЕЧЕ разполагам с упътването, там пише че е от групата на бифосфонатите, ако някой се интересува нека пише.



Тема Re: ПОДАРЯВЯМ ЛЕКАРСТВАнови [re: v_kostadinova]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 14:15



Подарявам - ако някой има нужда - следните лекарства и добавки:
1. Панкреасни ензими - на Аква Сорс - 1 опаковка, неразопакована.
2. ВАРУМИН - билкова комбинация - 1 опаковка - неразопакована
3. Течна венозна храна за вливане - Липофундин - 1 пълна банка + основата за смесване Левулоза - 1 банка - за лежащо и слабохранещи се болни е много подходящо - ефективна е и силнокалорична - около 1200 калории са двете банки заедно - имам и 5-6 броя системи за вливания
4. Антидекубитални лепенки - за рани от залежаване - 3 броя, размер 15х15 см.
5. Обезболяващи лепенки ДУРОЖЕСИГ /с Фентанил/ - 8 броя от най-ниската доза от 25 микрограма и 2 броя от по-високата доза от 75 микрограма
6. Морфин - таблети с удължено освобождаване - 30 mg - 1 блистер от около 40 хапчета
Ако някой има нужда - нека да ми пише на e-mail: gali4pb@abv.bg - ще се радвам да дам тези неща и да помогна с каквото мога. От София съм, работя в центъра - около Халите и мога веднага да дам изброените неща, които ни останаха.
Галя



Тема ПОДАРЯВЯМнови [re: v_kostadinova]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 12:14



Пак съм аз.
Освен гореизброените лекарства, лепенки и добавки, подарявам и едни гъби - даде ми ги приятелка /бяха останали от майка й/, но мама така и не опита с тези гъби - бяхме почнали вече алоето и Варумина после..., то значи имам по 2 опаковки от гъбите на фирма TNT-21 - капсули Митаке и Шитаке - общо 4 незапочнати опаковки и 1 опаковка Ганодерма /Рейши/ - ако някой има нужда, ще се радвам да помогна.
Успех на всички в борбата!
Галя



Тема Re: ПОДАРЯВЯМ ЛЕКАРСТВАнови [re: gali4]  
АвторNeli_S (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 12:34



Мога ли да взема някой от нещата, пощата ми е nelistef@mail.bg



Тема Re: ПОДАРЯВЯМнови [re: gali4]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 01:17



интересуват ме обезболяващите лепенки. къде мога да купя такива, или да поръчам. На мама вече не и действа аулина, а не иска да минава на наркотични обезболяващи поне засега. Има рецидиви и не желаят да я оперират.сега сме на самолечение и билколечение.Губи сили, килограми,апетит и ...има кръв в урината.
май взе да става сложно....някои ми спомена нещо за син скорпион. Къде мога да го намеря?



Тема До Елинови [re: eli]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 12:13



Ели, за жалост лепенките вече ги изпратих, но те са на основата на Фентанил и също са от групата на наркотичните опиати и се изписват само с жълта рецепта.
Щом аулина не действа, а и майка ти не иска да почва от опиатните - опитайте с течен аналгин или със Сулпадин - това са разтворими таблетки - свободно могат да се купят от аптеките - червена опаковка с 12 броя таблети е около 5,00 лева - разтваряш в половин чаша вода 2 таблети - на мама й минаваше много бързо от тях - съдържат парацетамол, кофеин и кодеин и са добро болкоуспокояващо - при нас например тези опиатните хапчета DHC, които ги изписват от Онкото не действаха, докато Сулпадина си действаше почти до края - трябва да има интервали от 4 часа между вземанията.
Опитайте с течен аналгин или Сулпадин.
За губенето на сили и отслабването - вливайте от тази енергийната храна Липофундин + Левулоза - може да се поръча от аптеката срещу ВМА - много е калорична и наистина ободрява страшно забележимо.
Успех!
Галя



Тема Re: До Елинови [re: gali4]  
Авторaia1981 (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 19:44



Здравей Ели,за болки те на баба ми и взимах прахчета alylin nimesil но освен тях има още 3 вида прахчета които съм вэимала но като си отида на село ще ги эапиша ,освен тях и правех комбинациа от прахче с хапче nurfen илиpanadol



Тема Re: До Елинови [re: gali4]  
Автор stefuza (непознат )
Публикувано22.04.08 10:03



Здравейте,Гали тази енергийна храна пие ли се или как и къде се влива



Тема Re: ПОДАРЯВЯМ ЛЕКАРСТВАнови [re: v_kostadinova]  
Авторmirexi (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 09:37



Здравейте, подарявам билки от д-р Шашков- за рак на черен дроб. fito.serg@mail.ru или fito.serg@pochta.ru - това е неговия имейл, ако желаете повече подробности.



Тема Re: ПОДАРЯВЯМ ЛЕКАРСТВАнови [re: gali4]  
Авторdia (Нерегистриран)
Публикувано03.10.08 15:45



kak moga da se svarza s teb?spe6no mi triabvat niakoi ot lekarstvata.ako triabva ste si platia




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.