Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумканови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано06.10.08 19:19



Ами къде са всички, правят туршии, берат лозя, всеки по задачи...
На мен корема ми пречеше да седя продължително пред компа, ама вече нещата се нормализират


Пък от днес почнах да се занимавам с нещо, за което си мечтая цял живот, явно сега му е дошло времето. Вид терапия за душата.... Ще докладвам

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Раздумканови [re: N_O6O6]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано08.10.08 00:10



Аз посрещам-изпращам гости ,два дни е чудо на чудесата,дори ми се губят моменти от сбирката ,а през деня постоянно има хора и работа при мен

.В неделя ги водих на едно място и снимах,после ще кача снимките,утре де



Тема Re: Раздумканови [re: Гaмбa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.10.08 21:34



А аз Гамбичка се въртя около дъщерята и децата и не излизам от кухнята.Угаждам им във всичко и време за писане нямам.Сега са на цирк а аз си останах в къщи да си почина от домашния цирк.И ето седнах да пиша.Цирк миналата година го гледах същия.Че оная ми ти голяма змия,смок де като се врътна към мене ужас щях да умра на място от страх.Та така още две седмици и тогава ще пиша по често като си замине дъщерята.сега не можем да се наприказваме и по-цял ден хойкаме из магазините и по разни пзабелижителности водим децата.такива ми ти работи.А с ремонтите свърших окончателно и сега се кефя на новите придобивки.





Тема Re: Снимки от миналата неделянови [re: flora bg]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано11.10.08 09:45



Е то остава да седиш тук и да не обърнеш внимание на дъщеря си,иначе аз пак имам гости,до неделя на обяд ,снощи дойдоха,даже снощи поста в 12 часа единия гледаше какво пиша:)) Правих им от ония вълшебните картофки със домашна кълцана наденица на скарата ,имаше и шкембе,но спря водата и нямаше как да довърша чорбата,не ми се режеше докато няма вода,че мазнотията е голяма,а и ме хвана ракията


вижте част от снимките ,има още,но ми омръзна да качавам:
























Редактирано от Гaмбa на 11.10.08 10:06.



Тема Re: Снимки от миналата неделянови [re: Гaмбa]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано11.10.08 10:50



Гамба страхотни са,каква красота,и спокойствие!Много е красиво там



Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re До Флорчетонови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано11.10.08 10:55



Флорче-маман,снощи ти писах на лични,ними са прай,че не виждаш горе в ляво мигащото квадратче???????
Очаквам да ми пишеш на лични

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Снимки от миналата неделянови [re: Юлия 48]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано11.10.08 12:32



В църквата има част от мощите на Исус(поне така казват за това какво има в едно съндъче) и наистина още когато влезеш в двора на църквата усещането за спокойствие е много силно,аз знам,че съм снимки не се показва кой знае какво ,на живо е по-хубаво и усещанията са по-пълни.Утре предиобед съм пак там с децата и гостите ми,след това се чувствам наистина зареден положително



Тема Re: Снимки от миналата неделянови [re: Гaмбa]  
Автор *jull** (())
Публикувано11.10.08 13:02



Хехе, разконспириран си! Разпознах "онова място", където си бил миналата неделя!


За всички, които не знаят - това е манастирът "“Успение Богородично” (известен като "манастирът на Боян Саръев") в Кърджали!
Страхотно местенце!

А ходихте ли в храма "Св. Йоан Предтеча" (пак в Кърджали)? Ето го на снимка:



Аз през август бях в Кърджали - опатках църкви, манастири, Перперикон... де, що имаше за гледане! Крака не ми останаха, но пък очите ми останаха (както се казва) по тези красотии!





Тема Re: Снимки от миналата неделянови [re: *jull**]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано11.10.08 13:07



Браво бре ,браво ,поне не го казвай как така нямаш срам да не се обадиш



Тема Re: Снимки от миналата неделянови [re: *jull**]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано11.10.08 13:40



познах мястото на момента, още с първата снимка! ходила съм там преди 4 години, но няма да го забравя! дълго стоях в храма, беше страхотно, купих за майка си едно малко кръстче, което тя дълго време носеше преди ЛТ, но сега н еможе. имаше и едно мъничко езерце до храма..
и аз като Джул тогава обиколих къде що имаше. първо до Перперикон, после преспахме в една хижа наблизо, впрочем беше много опасно, защото бяха страхотни завои и автобуса едва не падна в огромните бездни надолу.

и после към музея в Кърджали... историческия, после разходка из града, след това този храм и се прибрахме.беше страхотно!
иначе аз и без това жи имам роднини в градче до Кърджали, идвала съм толков а много пъти...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.