Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Координати на билкаря Д. Куцаровнови  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано05.02.06 20:15



Много ви моля, ако някой има координатите та билкаря Димитър Куцаров от с. Каменар да ги публикува.

Благодаря предварително.



Тема Re: Координати на билкаря Д. Куцаровнови [re: Viriat]  
Авторnano (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 22:49



0596/83460-ако се обадиш сподели сложно ли е лечението



Тема Re: Координати на билкаря Д. Куцаровнови [re: nano]  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано05.02.06 23:13



Бях намерил вече този телефон, но оператор ми казва, че съм избрал несъществуващ номер. Утре ще опитам да звънна в кметството. По принцип смятаме да отидем следващата седмица (приемал само събота и неделя), но не знам дали ще можем. Ако отидем, ще пиша на всяка цена. Доколкото разбрах е и екстрасенс и "вижда" болните органи.



Тема Re: Координати на билкаря Д. Куцаровнови [re: Viriat]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано06.02.06 13:48



Аз ходих преди година при този билкар, освен че се държи грозно с хората, в един момент се питаш - абе аз къде съм дошла и този човек с всичкия ли е...
Взех билките , които ми даде и се върнах пак след 3 месеца - при което той ми каза - Защо си дошла, на тебе нищо ти няма, няма да ти давам билки, не ти трябват. Човекът вече е възрастен с претърпян инфаркт и си мисля, че ако някога е бил билкар и е помагал, сега , меко казано вече не е същия човек .... Но който е решил да опита - да отиде.



Тема Re: Координати на билкаря Д. Куцаровнови [re: Baлeнтинa]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 16:24



viriat,щом е така не ходете,четох за подобен човек в софия,но не помня къде.мисля,че беше в темата за рака на гърдата.една жена беше много доволна.



Тема Re: Координати на билкаря Д. Куцаровнови [re: Viriat]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 16:41



всъщност трябва да пробвате всичко-прочетох,че има и доволни от него-какво като е особняк,само не спирайте натанала,ако ви изпишат нещо друго



Тема Re: Координати на билкаря Д. Куцаровнови [re: нaнo]  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано06.02.06 19:52



Може би става дума за Канисков. Казват, че бил добър диагностик, но на нас ни трябва добър лечител. Може би и той да помага. Чакам информация за жена, която е ходила при билкар от София и ще пиша дали става въпрос за него или друг.



Тема Re: Координати на билкаря Д. Куцаровнови [re: нaнo]  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано06.02.06 20:03



И аз така смятам, още повече че ни свързаха с жена с рак на гърдата, която е ходила при него и е много доволна. Със сигурност няма универсално лекарство и метод. На едни помага едно, на други - друго. Затова ще пробваме. А Натанала нямаме намерени да го спирами, но поне засега не виждам ефект.



Тема Re: Координати на билкаря Д. Куцаровнови [re: Viriat]  
АвторNia (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 18:07



ОПИТАИТЕ НА ТЕЛЕФОН:

0592 33460

УСПЕХ!



Тема Re: Координати на билкаря Д. Куцаровнови [re: Viriat]  
Авторnowa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 20:57



моля,ако някой е ходил при куцаров нека сподели-има ли резултат?какво точно лекува?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.