Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ИЗПОВЕДАЛНЯ №4  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано16.09.08 23:32



Не искам да отварям нова подобна тема и много ми се иска да я ползваме все по-рядко. И все пак имаме нужда от място, където да отдадем последна почит на близки хора.
И няма да пропусна да отбележа отново, че тези теми са обемисти просто заради многото изказани съболезнования, не поради това, че много хора са загубили борбата с рака.
"Изповедалнята" е място, което направихме за да не стресираме допълнително хората, влизайки в клуба да виждат първа страница осеяна със съобщения за.......... и изказани съболезнования.



Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 16.09.08 23:34.



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: vesela.bg]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано19.09.08 19:53



На 17.09.2008 г. в 5.05 ч. сутринта моето слънчице почина, само на 33 години

. Когато се почувствам способен ще опиша последните й дни, както и с какво се опитвахме да й помогнем.



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: Poтoни]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано19.09.08 20:24



Ротони,
моите най-искрени съболезнования!
Когато прочетох, не можех да повярвам на очите си!!!

Защо Господи





Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: tigananka]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано19.09.08 20:41



Моите най-искренни съболезнования!



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: Poтoни]  
Автор joia73 (новак)
Публикувано19.09.08 21:04



Искрени съчувствия и от мен!Мир на праха й!



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: Poтoни]  
Авторeli-di (Нерегистриран)
Публикувано19.09.08 21:11



Моите най-искрени съболезнования! Господ да дава сили на теб и семейството ти.



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: eli-di]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано19.09.08 21:50



Моите съболезнования!



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: пиceтo]  
Автор *jull** (())
Публикувано19.09.08 23:33



Много, много ми е трудно да го приема...
Мир на душата й!





Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: *jull**]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано20.09.08 16:57




Приеми искрените ми съболезнования. Много се надявах да успеете в борбата и вярвах, че ще е така........

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: nelgina]  
Автор Buba67 ()
Публикувано20.09.08 17:24



Мир и покой на душата и!



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: Buba67]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано20.09.08 22:38



Много съжалявам за твоето слънчице!!!!!!!!!
Да почива в мар. И нека душата и да е безсмъртна!!!



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: Poтoни]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано21.09.08 04:27



Ротони,скърбя,и плача заедно с теб.
Мир на душата и,дано там горе намерят покой.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема ...нови [re: Юлия 48]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано22.09.08 16:17



Преди няколко дни научих, че съпругът на близка приятелка е починал от тумор на плеврата. Не го познавах добре, знаех само, че се чувстваше добре, никакви химии не го събаряха и беше вечно на лозето си, вечно работеше и работеше. Съжалявам наистина. Мир на праха му!!!



Тема Re: ...нови [re: tigananka]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано22.09.08 17:10



Наплюйте ме, наречете ме коравосърдечна, изверг, животно, каквото пожелаете...няма да се разсърдя, затова ще споделя.
Аз лично не мога да приемам повече съобщения за загубена битка с рака.
Идва ми в повече и си признавам. Вечер си лягам с тревожни мисли в главата, сутрин се събуждам с такива мисли. Колкото и да се опитвам позитивно да мисля, не мога да не се натоварвам с проблемите на всички тук и ги пренасям върху себе си.
Моля ви хора, нека се ограничим в кръга на клуба, затова е направена Изповедалнята, за изкажем последна почит на хора, които познавахме "виртуално" тук в клуба, защото сме изживяли всяка стъпка в борбата му, опитвали сме се да му помогнем, това е нормално, но не е нормално да се товарим и допълнително...
По света всекидневно умират над 50 000 души от рак. В България също са много...Не мога да поема скръбта на цял свят, хора. Моля ви, имайте малко милост към всички пишещи тук и борещи се с рака. Нека не се натоварваме допълнително със смъртни случаи извън клуба...нямам сили и нерви да поемам повече, отколкото поемам всеки ден тук в клуба.
Пиша от името на Весела, която с нокти и зъби се бори за живота си ежеминутно. Не пиша като модератор, нека сме наясно. Та ако ще плюете, плюйте по мен, не по модератора! Щото и да не бях модератор, пак щях да напиша същото!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: ...нови [re: vesela.bg]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано22.09.08 17:42



Беше по-лесно да изтриеш мнението ми , отколкото да напишеш подобен роман по този начин.
Няма значение, съжалявам вече, че съм го написала, по-добре е като си мълча.

Не виждам за какво да те плюем, имаш право специално затова, което написа сега.



Тема .....нови [re: tigananka]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано22.09.08 22:32



Аз не обичам Изповедалнята. Почти не чета в нея. Ако го направя, после ме държи мъката на хората. Не мога да нося. Паля свещ в църквата до нас. Живота ме тъпче вече 20 години със здравословни проблеми, от 5 години и рак. Понякога се питам какво и колко още мога да нося. Вечер ми умира надеждата и ако отворя очи сутрин, отново я виждам в светналия прозорец. Чета за борбата на всеки и където разбирам - отговарям. Не мога да съм знаеща навсякъде.
Не мислете, че си навирам главата в пясъка. Но в Изповедалнята е болката за изгубената борба. Като я видя изкачена високо в темите, стяга ме гърлото, изпушвам няколко цигари и стискам юмруци. И си казвам "Трябва да успея, не искам да четат за мене хората!".....



Тема Re: .....нови [re: Baлeнтинa]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано23.09.08 09:07



имам чувството , че си ме избрахте сега от последното ми мнение по този повод и айде сега всички да кажете колко съм грешна ,ч е съм го написала.
еми почувствала съм го, написала съм го, починал е близък на моето семейство. престанете да отговаряте на съобщението ми, СЪЖАЛЯВАМ, че съм ви засегнала смъртно, разбрах го.

Помолих весела да изтрие съобщението. Разбрах, че няма да се пише в темата за хора извън клуба - недай си Боже, иска ми се повече от всичко да няма такива съобщения и хората да са здрави!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Така че МОЛЯ МОЛЯ МОЛЯ престанете да пишете тук под моето съобщение. Ако някой иска може да ми се обади по телефона й на него да се извиня, че съм го накарала да мисли колко е гаден света. Гаден е, и аз вря и кипя вътре, защото и моето семейство страда и трепери.
Разберете, че го написах машинално, не искайки да засегна никого.
В крайна сметка след като не искаме да се разтройваме и т.н., изповедалня не трябва да има.
Спазвам правилата, така че считам темата за приключена.



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: Лoли]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано23.09.08 19:02



Роман, съжалявам за твоята скъпа Кари! Ти наистина се бори докрай!
Нека почива в мир, дано да намери спокойствие и топлина отвъд...



Тема Сбогом ,татко:((((((((нови [re: tigananka]  
Автор *ill be the SuN* (Ники)
Публикувано24.09.08 08:50



Загубихме битката..........................
Загубих най-прекрасният баща на света.
Отиде си ,покосен от коварната болест -карценом на простатата с разсейка в костите ,а накрая в белите дробове и кръвта.Нищо не помогна....борихме се с всички сили ,но не успяхме да го спасим.Неописуема е болката ми...Пожелавам на всички успех в борбата...ние не успяхме.
Благодаря на всички за разбирането и подкрепата!



Тема Re: Сбогом ,татко:((((((((нови [re: *ill be the SuN*]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано24.09.08 09:00



Приеми моите най- искренни съболезнования!

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Сбогом ,татко:((((((((нови [re: *ill be the SuN*]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано24.09.08 09:06



Много съжалявам за загубата.
Приеми моите съболезнования.
Нека почива в мир!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Сбогом ,татко:((((((((нови [re: vesela.bg]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 09:44



Съжалявам за татко ти, Ники! Важното е, че ти беше до него и го обичаше!
Дано нашите близки отвъд да намерят покой и светлина...



Тема Re: ...нови [re: vesela.bg]  
Авторпyшko (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 13:07



"Наплюйте ме, наречете ме коравосърдечна, изверг, животно, каквото пожелаете..". !!!!!
Такава си за съжаление и заради това си все още жива. Имаш силен характер, борбеност, търпение, гордост, но мило ми момиче прояви и необходимото съчувствие към другите. Кой иска да чете и слуша за смърт, май никой нали?
Момичето е решило да го сподели, и ок направила го е. Какво като въпросния починал/Бог да го прости/ не е от виртуалния Ви клуб? Ми дай ся всички да се регистрираме и да бъдем вече познати/като никове естествено/, та като някой от близките ни реши да пише за нас след като си отидем да имаме право на последно писане в наша памет.
Пълни глупости са това.
Чета всичко в клуба доста отдавна, но не смятам за нужно да се предствям пред всички с поредната история за заболяване от рак, и нито смятам и да задавам въпроси относно характера на заболяването. Не е нужно. Всеки сам за себе си преценява от какво има нужда и какво да направи.
Бих написал още много нещо които ме дразнят в твоята личност, но пръво от уважение към това, че си дама ще го примълча и второ защото и ти и аз сме едни от онези над 50 000 в България които са напът към "изповидалнята" рано
или късно.
Съвет от един от многото:не бъди егоист, не диктувай правилата на живот на другите "виртуални", не обиждай и се дръж по-човешки/ама наистина прояви човещина и към тревогите на другите/ и на последно място не пиши непрекъснато за твоята воля и сила за живот защото не само ти я имаш. Всички хора свързани с тази болест по едни или друг начин имат същото чувство а ти само ги подтискаш с твоите думи.
Сори сигурно звуча грубо, но от доста време съм ти насъбрал. Хей Весела, гаден човек си, както се бориш с болестта така се опитай да са пребориш и с твоя твърд и тежък характер.
p.p.s. И междудругото не те познавам само писанията ти в клуба, така, че определено имам пълно основание за обективно мнение.
А на всички други загубили битката с рака ще кажа моите най-искрени съболезнования, и на тези които продължават с борбата бъдете силни и живи!
Успех!!!



Тема Re: ...нови [re: пyшko]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано24.09.08 15:21



Виж сега, "пушко" безименен! Като какъв си изказваш мнението за Весела, която не харесваш; в Клуб, който не приемаш и не пишеш; в сайт с правила, които не уважаваш? Момче, когато нещо не приемаш и не уважаваш - ми нямаш място в него, иди и се изказвай другаде, има свобода на словото! Толкова е неприятно това, което си написал... Как се бориш с рака, с толкова лоши чувства в тебе? Тука пиша от 3 години, от началото на клуба.Знаеш ли колко хора са преминали? И колко хапливи забележки са изписани? Но защо го има още тоя клуб? Защото има някакви правила, търпимост, коректност и ПОЛЗА! Ти защо четеш,а? Гледаш сеир или ти е полезно? ...... като си отговориш на този въпрос ще съм по-спокойна!
Ей, че ме ядоса!



Тема Re: ...нови [re: пyшko]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 15:44



Съдбата или Бог ще ти го върне заради тежките и несправедливи думи!
Чувствам се лично засегната заради Весела.

Има теми, в които желанието за писане трябва да се ръководи от това как и дали ще се помогне - нали това е Клуб за ВЗАИМОПОМОЩ.



Тема Re: ...нови [re: пyшko]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано24.09.08 16:10



Пушко,много ме ядоса със твоите писаници,

но няма да сляза на твоето ниво, и да ти отговоря както само аз си знам ,защото лично познавам Весито,и зная какъв човек е.
Само ще кажа:
Как можа,за толкос кратко време,толкова глупости да наговориш??????

"Целия проблем на света е,че глупаците,и фанатиците са толкова уверени в себе си,а мъдрите хора са изпълнени със съмнения"
Бертранд Ръсел

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: ...нови [re: пyшko]  
Авторsf (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 16:30



До тук само три Защитнички на Весето/а не Весито, ама на пловдивчани им е простено/Ам че къде са останалите,бре??



Тема Re: ...нови [re: пyшko]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано24.09.08 16:38



Това е лично твое мнение и не мога да не го уважа.
"Насъбираш ми отдавна" - ми ок, събирай си злоба, като нямаш какво друго да събираш, твоя си воля.
Наистина тук пишат много хора. И всеки е с различен характер.
Разликата е, че тук сме се събрали с една единствена цел - взаимопомощ.
Не сме тук да си чепкаме характерите и личния живот.
Затова не приемам етикетите, които си ми налепил. Щото не си изял 1 кг сол с мен, че да ме познаваш толкова добре, колкото се изказваш.
Бих написал още много нещо които ме дразнят в твоята личност
Ако наистина ме познаваш и лично, не виртуално, което много се съмнявам, що не вземеш лично да ми кажеш какво те дразни в моята личност, м?
Да, ама много добре си разбрал, че освен дама съм и личност, не някоя анонимна мижитурка.
А това, което написах по-горе, всеки приема различно.
За едни постинга ми е роман, за други - поредно мъмрене от модератор.
За мен си беше просто една изповед, как се чувствам, от какво се натоварвам.
Бе хора, вие нямате ли си друга работа, та сте седнали все с Весела да се занимавате?

Да ви имам проблемите

Нема начин да нема начин!


Тема Re: ...нови [re: sf]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано24.09.08 16:43



Пиши още една пловдивчанка защитник на ВесИто!
Града ли не ти харесва или народонаселението?!
Щото на мен само човешката злоба не ми харесва, ама кой ме пита - нали съм пловдивчанка!



Редактирано от lumixx на 24.09.08 16:46.



Тема Re: ...нови [re: vesela.bg]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 19:12



Айде , да се намеся и аз-с Весето сме си разменяли шапките на няколко пъти....но в крайна сметка аз си я обичам и уважавам, не само защото сме диагностицирани с една и съща болест, но защото тя е просто силен човек, но пък и има едно разкошно чуство за хумор, верно черен , и често автохумор, което ме е разведрявало и е разпръсквало черните мисли около ми за дълго.....

Силните характери , за съжаление са опърничави и тиранични, но пък са ХОРА НА КОИТО МОЖЕ ДА РАЗчИТАш в труден момент, честни са и не са способни на подлярски постъпки.....значи като сложиш на везните доброто и лошото , доброто натежава....Освен това за да се живее по-добре трябва да се научим просто да приемаме хората такива каквито са-никой не е ИДЕАЛЕН, нали!?



Тема Re: ...нови [re: Baлeнтинa]  
Автор pushko (непознат )
Публикувано24.09.08 20:29



Миличка, съдбата и Бог вече са ме наказали, няма повече накъде. Така че и тая клетва от твоята уста не е важна.
А как се боря аз с рака?
Вече не.
Чакам изповедалнята! !

И да права си този клуб е за взаимопопощ и разбиране. Нали за това писах де!

Весела, бих ти го казал лично, но нали съм анонимна мижутарка ще се скрия зад ника си. Имам познати които те познават и имам изградено мнение за теб, което искам да напиша. И, защо си мислиш че има хора като мен които няма какво друго да правят, ма знаеш ли права си ---нямам. Чакам мига, а до тогава правя всичко което ми е интересно. И го казвам още веднъж, не коментирам болната Весела, а подхода който имаш към хората.
И незнам що всички така се нахвърлихте, че защо съм анонимен и защо не пиша, че не ми било мястото тук. Ма кой от Вас определя аз за кой клуб съм? Направето го платен и само за клубари тогава де?.....Досега близо 1,8 г. да сте разбрали, че има анонимна, проста, с ниско ниво на интелект мижитурка, че толко "крякате" , -Май не нали?
сори за израза, ма ... така си е?
А и милички не чета от Сеир. Сравнявам мнения, но както го казах вече, не смятам и да задавам въпроси и да съм поредната ракова история.
Така, че както явно като всички жени сте чели повърхностно и не обърнахте внимание на основното което написах. Хелооууу, основното не беше болната, борбена, бореща се с рачо Весела, а подхода. Както и да е.
На другите които споменаха нещо за Пловдив??!!! Lumix, да съм споменал от къде съм и, че нещо ми пречат пловдичани и народа??!!!
На Юлия 48 ще кажа, че нито съм прост, нито глупав, пък камо ли фанатик да съм на някакво толкова ниско ниво, че ти да не слизаш на моето. Юлия, съболзнования за дъщерята, и искрено съжалявам за това което го е сполетяло и съпруга ти, но не определяй нивото ми на интелект по този начин.

И, съжалявам, че първо аз пък и вие след опорочихте тази тема"Изповедалня"
БОГ ДА ПРОСТИ ВСИЧКИ ПОЧИНАЛИ И ДА ПОЧИВАТ В МИР!
Ако още някой поиска да ме критикува, или пък напсува, ееее добре,регистрирах се, за да може лично да ми пишете, защото наистина ми е гадно че пиша тук, пък още съм жив.
На края:
Сега да не вземета да пишете отново че заради това че не съм се излекувал, съм озлобен към всички вас още борещи си!
Тц, грешка. Борил съм се достатъчно, и ся от както спрях да мисля за проклетията ми е доста по-добре. Не съм здрав, но съм ЖИВ.
Казвам следното което за мен вече е най-важното мото:
Пожелавам ви да бъдете ЖИВИ, защото много Здрави хора си отидоха от този свят.



Тема Re: ...нови [re: pushko]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано24.09.08 21:12



На другите които споменаха нещо за Пловдив??!!! Lumix, да съм споменал от къде съм и, че нещо ми пречат пловдичани и народа??!!!

А да обърна внимание, че моят постинг не е отправен към теб?



Тема Re: ...нови [re: lumixx]  
Автор pushko (непознат )
Публикувано24.09.08 22:00



е добре, т`ва не съм го догледал!





Тема Re: ...нови [re: yraaa]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано24.09.08 22:39



Хора, айде стига писане тук не по темата. Ако искате да продължите да ми предрънквате кокалите

Моля ви да се прехвърлите в Стаята, тъкмо ще докладвам там
Все пак повечето от нас винаги настръхват като видят тази тема най-горе, та нека не я държиме на първа страница за разискване на моя характер /това не ви е работа, ама щом ви кефи, ок, само че не тук/. Айде, сменяйте заведението

Нема начин да нема начин!


Тема Re: ...нови [re: vesela.bg]  
Автор *ill be the SuN* (Ники)
Публикувано25.09.08 09:21



Стига сте превръщали изповедалнята в място за препирни и люпарник на семки.Важното за мен беше докъто татко беше жив ,че можех да попитам и да ми се отговори.Съобразявайте се с мъката на някои от нас в изповедалнята и не се дракайте точно тук.



Тема Re: ...нови [re: pushko]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано25.09.08 12:05



Не ти се говори за болестта - разбираемо е. Ела в Раздумка. Не ти е до песни и до смях - разбираемо е, но ела - там говорим за всичко, което ни вълнува и е различно от болест.
Само не казвай "...вече не"...



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: vesela.bg]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано31.10.08 22:18



Много съжалявам, че трябва да вдигна пак на първа страница темата.
Вчера в ранните часове на деня си отиде от нас един много близък за мен и семейството ми прекрасен човек.
Како Гергана почивай в мир!
Само три месеца след диагностицирането на тази гнус ти си отиде!
Останахме сиротни без твоя жизнерадостен смях и ведро отношение!
Дъщеря ти остана без майка, а ние без близкия човек!
Но нека да не бъдем егоисти, че ни липсваш на нас. Ти просто не можа да си изживееш живота си до край, такъв какъвто го искаше!
Сега си на едно по-добро място без болката и страданието.
Дано при Него да намериш покой за тялото си! Душата ти е в рая - това го зная със сигурност!
Прекланяме се пред теб! Спи спокойно!
И зная, че ни гледаш отгоре и се кискаш - ах каква беля им докарах за уикенда! /типично в твой стил/
Обичаме те!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: ket1234]  
Автор toni2OO8 (непознат )
Публикувано03.11.08 22:54



За съжаление на 27 октомври и моята майка си отиде на 61 години. Разсейките се оказаха навсякъде. Толкова много обичаше малките, не можа да им се порадва. Голямото дете е на 4 год и сега все ме пита кога ще ходим при баба Ани, не иска да приеме, че вече я няма. Като му кажа, че е на небето ме пита защо не си е взела телефона. Беше толкова добър човек - опитваше се на всеки да помогне. Дори хора, които я познават от малко време плакаха като деца на погребението й и не могат да повярват, че толкова жизнен човек вече го няма. Имаше невероятен дух и енергия. Жалко, че Господ взима рано добрите хора, а лошите ги оставя да тровят живота на другите.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: toni2OO8]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано03.11.08 23:17



Приеми моите съболезнования!

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: toni2OO8]  
Автор *jull** (())
Публикувано04.11.08 06:42



Съжалявам за загубата, мила Тони! И все пак е прекрасно, че майка ти е оставила след себе си толкова обич и скъпи спомени.
Дай Боже всекиму да изживее така достойно живота си!
Поклон пред паметта й!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: *jull**]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 13:25



Тони, съжалявам за майка ти! Знам, че боли... Дано сега да е на по-хубаво и спокойно място - място без болка. Бъди силна - заради нея и най-вече, заради твоите две слънчица!
Кати, моите съболезнования за загубата на твоята близка!
Дано нашите обични хора, които сме загубили да намерят мир и покой!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: gali4]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 15:12



Съболезнования и от мен!
Знам, че те боли, знам също, че никога няма да забравиш..........
Остават ни спомените......Тях никой не може да ни отнеме.
Вече 4 месеца откакто и моята майка си отиде....
Нека почиват в мир!



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: Юлия 48]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано12.11.08 12:55



Изминаха 57 дни от както Кари почина, а аз все още не мога да намеря сили да пиша

. Влизам в клуба и чета абсолютно всичко, но не пиша, защото не мога да давам съвети, щом не успях да опазя най-хубавото нещо в живота си. Днес трябваше да празнуваме 2 години от сватбата, а аз вместо това ходих на гроба и с две червени рози за да си изплача мъката................., но за ли не ми олеква и болката става по-силна с всеки следващ ден. Липсва ми..................... много, много ми липсва...................



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: Poтoни]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано12.11.08 13:22



Ротони, не плачи и не се самоообвинявай, сигурна съм, че си направил и невъзможното да я спасиш, но така е трябвало да се случи.

Добре е че влизаш в клуба, споделяйки твоя опит би помогнал на други хора, няма много информация за рака на стомаха и всеки съвет е ценен.
Желая ти много сили и кураж!!!



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: N_O6O6]  
АвторMagi (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 13:38



Много боли ... !!!Приеми моите най-искренни съболезнования!



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: Poтoни]  
Автор sonatic (изчезващ вид)
Публикувано12.11.08 13:42



Толкова, толкова много съжалявам! НЕ ЗНАМ ЗАЩО СЕ СЛУЧВАТ ТИЯ УЖАСНИ НЕЩА!!!!!!

Кой разпорежда кой да го има и кой да го няма, кой да страда и кой да бъде щастлив?? Не знам каква е тая Вселенска справедливост!
Нека Кари почива в мир и бъди сигурен, че е на много, много по-добро място сега!



Тема Re:До Ротонинови [re: Poтoни]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано12.11.08 13:47



Колко много искаме времето да се върне......,и да спре......... .
Боли ,и ще боли всеки път щом назад се върнем.Ще ни боли,и докато умрем.
Няма какво да направим,и неможем да ги върнем ......... .Останаха ни само спомени .......... .Всичко останало с тях си тръгна.
Липсват ни......... .Когато се будим,и празно е сърцето..........,когато болка мисълта ни пронизва........,когато спомена сърцето ни пари,когато сълзата лицето ни жари!
За нас те са и слънце......,и луна,за нас те са въздуха и водата.
За нас те са болката,и лек........



Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re:До Ротонинови [re: Юлия 48]  
Автор sonatic (изчезващ вид)
Публикувано12.11.08 14:35



С колко мъка е пропита тази част на форума. С колко нещастни съдби. А не трябва да е така! Защо сме толкова безсилни? Защо не ни се даде мъничко шанс? Защо не ни се даде възможност - хубаво, осмисляме ценностите в живота веднага, след като се сблъскаме с болестта, ама не е ли тя урок? И не трябва ли като свърши този урок, да продължим живота си с новия мироглед, с новите знания за него? НЕ! Толкова често тези уроци се оказват безсмислени. Толкова често се осъзнаваме и ценното, което сме открили съвсем скоро, го няма!! Не е честно!
Съжалявам, че държа темата нагоре. Няма да го правя повече. Но днес имам особена нужда от един такъв изповедалник. И това е той, изповядах си една хилядна част от въпросите, гъмжащи в главата ми.
Прегръщам всички ви! Благодаря, че ви има!!!



Тема Re:До Ротонинови [re: Юлия 48]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано12.11.08 15:43



Ето няколко снимки на Кари, иска ми се всички да видят каква красавица беше

Редактирано от Poтoни на 12.11.08 15:52.



Тема Re:До Ротонинови [re: Poтoни]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.11.08 16:20



Толкова много се измъчи милата Кари, а ти "камък не остави непреобърнат", за да й помогнеш!... Но не всичко е по нашите човешки сили, Ротони, какво да се прави! Не избираме живота си, не избираме съдбата си, често дори не ги разбираме, не знаем защо всъщност живеем точно този живот. Но явно има някаква промисъл, който сега не проумяваме - може би ще успеем след време, а може би не.
Имам приятелка, чието единствено дете почина на 14 г. Тя самата щеше за умре от мъка, но оцеля някак. Роди две деца едно след друго, които й помогнаха постепенно да се изправи на крака...
Каква е била Божията промисъл в този случай? Може би именно появата на двете деца, които иначе никога нямаше да дойдат на този свят. Поне така си мисля сега, от дистанцията на времето.
Така че не знаем какво ни готви съдбата, какво ни чака зад ъгъла. И не ни остава нищо друго, освен да продължим напред. Защото това е нашият път и няма кой друг да го измине.
Убедена съм, че животът и съдбата на Кари носят послание и ти ще го откриеш. И то не е в това, да те потопят в безкрайна мъка и страдание, въпреки че не може без тях. Просто ти трябва време, за да го преодолееш и да събереш отново душевните
си сили. А след това да продължиш нещо, което е предназначено да свършиш само ти и никой друг. Нещо, което навярно
и Кари би искала... Сигурна съм, че ще го откриеш!

П.П. За съжаление, не успявам да намеря снимките - отваря ми се страница с много албуми и не зная къде да търся.

Редактирано от *jull** на 12.11.08 16:27.



Тема Re:До Ротонинови [re: *jull**]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано12.11.08 16:31



Редактирах го, сега се отваря поне при мен



Тема Re:До Ротонинови [re: Poтoни]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.11.08 16:42



О, да! Сега се отвори. Наистина каква красавица, каква сияйно и лъчезарно лице, цялото - една усмивка!
Ако повече хора имаха това излъчване, светът би бил съвсем различен...



Тема Re:До Ротонинови [re: Poтoни]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано12.11.08 18:21



Съжалявам, много съжалявам за Кари. Разгледах снимките, но не спирам да плача... За пореден път се питам защо живота е толкова жесток! Защо?! Знам, че каквото и да кажа, няма да ти помогне.....

Красиво е да се усмихваш, но въпрос на сила е да останеш усмихнат и в най-трудните моменти...


Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: 4aq]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано21.11.08 17:48



Днес,21.11.2008 год. в 10 часа си отиде от мен завинаги моя съпруг, и спътник в живота ЯНУШ.
И БОЛИ СЪРЦЕТО,И РАНЕНО Е,И НОЖА ОЩЕ В РАНАТА СТОИ,И ДОСЕГА НЕСПИРА ДА КЪРВИ!
ПОЧИВАЙ В МИР ЛЮБИМИ!


ОБИЧАМ ТЕ!

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор *jull** (())
Публикувано21.11.08 17:55



Мила Юле,
Много, много скърбя за прекрасния Януш! Миличкият, толкова млад!...
Но сега поне не се измъчва, а духът му ще бъде свободен да отиде при Раличка.
Там ще се грижи за нея, а двамата ще помагат на вас тук долу...
Нека бъде светло на душата му!

Прегръщам те, скъпа!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
АвторMarи (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 17:57



Боже,Юле не ,не няма ли край ...... Не знам какво да кажа,ти си толко силна жена,но такава болка....
Приеми мойте най-искренни съболезнования! Трябва да си силна - ти прекрасна,майка,съпруга и баба...!!!!
Голяма мъка, непосилна за никой





Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 17:59



Юленце, миличка, съжалявам за твоя Януш! Прегръщам те! Господи, колко мъка и болка може да понесе едно сърце - няма ли граници!


Юле, важното е, че ти беше неотлъчно до него, че опита всичко и не се предаде, не се отказа да се бориш и за него и за Рали! Сега трябва да продължиш и заради тях двамата, но най-вече заради Раичка и заради себе си, мила!
Дано твоят Януш да намери покой там, горе... а ти трябва да намериш сила да понесеш и този шамар от живота... Знам, че боли, Юле! С теб съм
Галя



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: gali4]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано21.11.08 18:04



Юленце миличка,плача със тебе


Там горе ще намери вашата дъщеря и тя няма да е сама



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: gali4]  
Автор njia (непознат)
Публикувано21.11.08 18:05



Искрени съболезнования Юле, през какви непосилни изпитания премина само....нека душата на съпруга ти намери покой, в един друг свят, в който няма болка..................





Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.11.08 18:09



Помолих господ да излекува недъгавото ми дете
И Господ каза "НЕ"
Той каза,че духът му е здрав,
А тялото е само преходно.

Помолих Господ да пощади болката ми
И Господ каза "НЕ"
Той каза,страданието те отвежда далеч от грижите
на ежедневието и те приближава до МЕН!

Помолих за сила...
И Господ ми даде трудности,за да ме направи силна.

Помолих за любов...
И Господ ми даде хора с грижи,на които да помогна.

Мила Юлче,ти направи всичко по-силите си,че даже и повече.Сега вече Януш е спокоен и щастлив защото не е сам горе.А ти си спечели нашато любов и надеждата,че отсега нататък ще ни помагаш с твоите натрупани практични съвети.Лошото е вече зад гърба ти!Последна нощ с любимия,гледай го и му говори,той слуша!И ти е благодарен за всичко,което си направила за него!
Почивай в мир Януш!Поклон пред светлата ти памет!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: njia]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано21.11.08 18:21



Юле, приеми моите съболезнования.....
Защо Господ те изпитва така... дете, любим!
Незнам какви сили ти трябват, но знам, че ти ще ги намериш, за да продължиш напред! А клуба ще е тука и всички ние сме тука с тебе!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Baлeнтинa]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 18:23



Юле, приеми моите искрени съболезнования



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Kaлoянa]  
Автор Dobi-5O (непознат)
Публикувано21.11.08 18:33



Приеми моите най-искренни съболезнования!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Dobi-5O]  
Автор sara123 (непознат )
Публикувано21.11.08 18:41



Мила Юле, приеми моите най-искрени съболезнования. Знам, че думите са излишни, но ти си една невероятна жена, трябва да се погрижиш за себе си, че малката Рая и другата дъщеря имат нужда от теб. Прегръщам те!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.11.08 18:45



Юле, мило Юле, прегръщам те силно и не знам какво друго да кажа, не знам какво да помисля дори

. Толкова е несправедливо, необяснимо, болезнено. Страдам заедно с теб, мила. ...



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: sara123]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 18:49



Миличка Юлче, приеми моите най-искрени съболезнования. Каквото и да кажа няма да облекча болката , мъката и страданието ти. Думите са безсилни . Прегръщам те силно, ти си уникална жена и трябва да продължиш напред.



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано21.11.08 18:49



Не мога и не искам да повярвам, достатъчноне е ли вече...стига толкова мъка...

Юле, каквото и да кажа ще бъде безполезно... Няма лек за твоята болка, няма лек мила Юле, но бъди силна и спокойна за твоите ангелчета, те са заедно и са до теб.

Моите съболезнования





Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано21.11.08 19:02



Юле, миличка, моите съболезнования!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: tigananka]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 19:03



Приеми моите най-искрени съболезнования ...Каквото и да кажа ще прозвучи неубедително на фона на огромната ти мъка...Животът е безкрайно жесток към тебе скъпа Юле,но твоите любими сега ще бъдат заедно там горе ....



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Taня]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 19:07



Мила Юле,
Приеми и моите съболезнования!
Мъката и загубите няма да минат, но ти желая сили, защото има хора, които те обичат и на които си нужна.



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано21.11.08 19:23



Не си отива нищо от сърцето
и нищо от света.
Невидимият свят просветва
и ни дели с една черта.


Сбогом Януш!
Сбогом приятелю!

Честит е тоз избраник,
чийто дух,
като ковчегът Ноев,
пренесе
от прежний свят в
послешний онова,
което е в промени
непроменно.
Той подир смърт от себе
си оставя
най-чистото, най-хубавото
- жица
от царството на сенките
безплътни,
която ще го свързва с тоя
мир."

Обичаме те, Януш, и винаги ще е така, защото ние знаем, че си някъде... някъде там....у дома...както сам каза преди да си отидеш!
спомени...спомени....
Излизахме заедно! Забавлявахме се! Смеехме се! Танцувахме! Пиехме и пеехме!
Януш ти бе прекрасен! Енергичен, красив, общителен, забавен, понякога срамежлив, но винаги верен до края относно приятелите си!
Знам, никога не ще те забравим, знам, че и никога не ще те прежалим!
Ти беше, си, и винаги ще си останеш в нашите сърца!
Таня и Краси





Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано21.11.08 19:34



Юленце, много съжалявам... Приеми моите най-искрени съболезнования..

Красиво е да се усмихваш, но въпрос на сила е да останеш усмихнат и в най-трудните моменти...


Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано21.11.08 19:38



Юле бъди силна!
Обичам те!
Винаги ще бъда до теб!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: lumixx]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 19:41



Е, нееееее, пак отворих компа и ...пак ударена от гръм....Юле, каквото и да кажа , ще е бледо и недостатъчно, Боли, мама му стара ....Прегръщам те , макар и от толкова далеч...С теб съм, Държа ръката ти.....



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: lumixx]  
Автор Buba67 ()
Публикувано21.11.08 20:00



Нямам думи.


Юле, прегръщам те. Покой на душата му.



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор rummyd (непознат )
Публикувано21.11.08 20:26



Юле,много,много съжалявам ,че минаваш през този ад. Следях всяко твое влизане с надежда...Приеми моите най-искрени съболезнования..
Знам,че ще намериш сили ...



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: rummyd]  
Авторzara (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 21:15



Съжалявам,Юлия!Много,много съжалявам!Приеми и моите най-искренни съболезнования!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: zara]  
Автор nincka45 (новак)
Публикувано21.11.08 21:32



Мила Юле, приеми моите най-искрени съболезнования!
Мир на прахта на твоя скъп Януш!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автордъждoвнa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 21:37



Юле, приеми моите съболезнования!
Много ми е мъчно да прочета за смъртта на съпруга ти!
Да почива в мир.
Дано ти намериш някакво спокойствие!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: дъждoвнa]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 22:18



Моите съболезнования Юле!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: дъждoвнa]  
Авторsv3 (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 22:19



Юле,толкова съжалявам!Мир на душата му.........



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: sv3]  
Автор LlDl_ru ()
Публикувано21.11.08 22:35



"Светът е като пръстен. По него непрестанно
познания и вяра е трупал всеки век.
Най-светлото от всичко по този кръгъл пръстен
е камъчето ценно - безценният човек..." /Омар Хайям/

Моите съболезнования, уважаема Юлия...

Смисъла на Живота ? - В самият ЖИВОТ !!!

Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: LlDl_ru]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано21.11.08 22:53



Моите съболезнования мила Юле, ти се бори и се раздаде достойно и самоотвержено.Знам колко е жестоко страданието от загуба на най-близките хора.През последните 2 години загубих няколко мои близки, а преди по малко от месец -най добрата си приятелка(и все от същата болест, която не прощава).
Та всеки път се питам-до кога?И защо прости на мен, когато взима за жертви такива прекрасни хора.
Но явно ние трябва да се борим до край, да бъдем силни и всеотдайни.Такава е и твоята мисия.Виж колко много приятели имаш тук, те всички са усетили частици от твоята широка и необятна душа.
Сега е време да обърнеш внимание на себе си, да намериш своето заслужено спокойствие и щастие,като твоите най-скъпи хора ще бдят над теб отгоре и ще те подкрепят.

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
АвторAйpa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 23:23



Юле,толкова е ми е мъчно да прочета това

Дълбоко вярвах,че той ще се оправи....но явно съдбата бе решила друго.Бъди силна,прегръщам те.Приеми мойте съболезнования.



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Aйpa]  
Автор krasani (търсеща)
Публикувано21.11.08 23:33



Юле, приеми моите най-искренни съболезнования! Нека почива в мир душата му!






Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано21.11.08 23:55



Моите най-искренни съболезнования!!! Много бих искал да ти кажа, нещо успокоително, но не зная какво, зная само, че трябва да намериш сили и да се опиташ да живееш заради внучето ти Рая, а също и заради любимите ти Януш и Рали.

Редактирано от Poтoни на 22.11.08 00:26.



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Poтoни]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано22.11.08 00:54



До кога бе майчице Богородице, няма да си с нас. Нали даваш живот!
Ела майчице Богородице най-накрая при нас!
Юле, мила, прегръщам те с всичката сила, която имам!
Да почива в мир твоята любов!
Но много любови си отидоха от теб! Несправедливо е! Мамка му и живот!
От тук нататък имаш само Рая.
Може би си заслужава да преодолееш мъката, въпреки, че не зная как става това.
Нечовешко и да загубиш дъщеря си и почти след година съпруга си!

Няма да ти казвам да бъдеш силна.
Един път бъди слаба! Наплачи се на воля! Счупи нещо, разбутай си къщата!
Многа важно какво ще кажат хората!

Не хората страдаха, а страда ти и твоите любими !
Ритай, блъскай, чупи, руши! Дано да можеш поне малко да успокоиш тялото си и душата.
Обичам те!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: ket1234]  
Автор пoпи (непознат)
Публикувано22.11.08 07:03



Юле приеми моите съболезнования.Той е отишъл на по-добро място там където няма болест и мъка.



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: пoпи]  
Автор elb (непознат)
Публикувано22.11.08 10:08



ЖИВОТ ЛИ БЕ ДА ГО ОПИШЕШ!

Искренни съболезнования!Понякога човек трудно намира смисъла в живота,и е принуден да изтърпява какво ли не.Сили едва ли имаш,но се опитай да запазиш пламъчето в себе си!!!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: elb]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано22.11.08 11:43



Дано почива в мир.....
Дано и твоята душа и сърце намерят най-сетне покой...
Съжалявам, много съжалявам



Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
АвторMapинa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.08 12:06



Искрени съболезнования, а на теб кураж! Целувам те: Марина



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Mapинa]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано22.11.08 12:17



Приеми моите съболезнования миличка ЮЛЕ!Докога господ ще ни изпраща нечовешката мъка,до кога

Няма ли да се спре с какво я заслужихме аз ,ти всички ние....?Как да живеем,като вътре сме мъртвиКак да продължим,като така боли и неможем...Как да живеем,като неможем без това което загубихме...?Аз съм толкова изгубена,толкова самотна...знам ,че и ти си така....какво да правим?...как да се примирим,като неможем...О ЮЛЕНЦЕ,ЮЛЕНЦЕТОВА НЕ Е ЖИВОТ ТОВА Е АД!!!СЪЖАЛЯВАМ!ПРЕГРЪЩАМ ТЕ СИЛНО!!!МИР И ПОКОЙ НА ДУШАТА НА МИЛИЯ ЧОВЕЧЕЦ



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: misticna-toni]  
Авторeli-di (Нерегистриран)
Публикувано22.11.08 14:52



Мила Юле, моите съблезнования. Нямам думи, а и те са излишни в този момент.
Мир на душата на съпруга ти, там, където отиват вече няма болка и страдание.
Кураж и сили!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор suni1234 (непознат)
Публикувано22.11.08 15:27



Много,много,съжалявам! Моите най-искрени съболезнования, нека твоят съпруг почива в мир!Знам колко боли ,съжалявам!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: eli-di]  
АвторПpoлeт (Нерегистриран)
Публикувано22.11.08 15:32



Докога Боже, докога.............само тъжни новини в този лъжовен свят.
Юле, моите съболезнования. Ти направи всичko.
Мир на душата на Януш.



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: suni1234]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано22.11.08 16:20



Искренни съболезнования!Ти си невероятна жена,мила.Много ми е мъчно за теб.





Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: iliana.k]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано22.11.08 17:29



Юле, мила! Не намирам думи да те утеша, плача с теб!


Нека почива в мир!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: N_O6O6]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано22.11.08 18:10



Приеми моите съболезнования...



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: azi]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано22.11.08 20:05



Мила Юлия, приеми моите съболезнования! Нека душата му да почива в мир и там някъде горе да са заедно с вашата дъщеря.





Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: feniks_m]  
Автор poliatoteva1 (непознат)
Публикувано23.11.08 08:17



Моите съболезнования.Мир на душата му.........



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: poliatoteva1]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано23.11.08 10:06



И моите съболезнования! Знам колко е тежко, неотдавна ракът отнесе и моят съпруг. Бъди силна! А мъката не намалява никога, напротив става все по-голяма....



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Авторalone_1 (Нерегистриран)
Публикувано23.11.08 10:28



Приеми и моите съболезнования за смъртта на съпруга ти.



Тема До Юлето...нови [re: alone_1]  
Автор sv3 (новак)
Публикувано23.11.08 11:57



Юле, нищо не може да намали болката ти в момента.Знай само ,че когато ти потрябва някой с когото са споделиш ,ние сме тук





Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор Dimana64 (вървяща)
Публикувано23.11.08 14:08



Скъпа Юлия, приеми моите съболезнования. Наитина много ти се събра мила, но животът е такъв, какъвто е.
Мир на праха му и светъл път на душата му!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Dimana64]  
Автор llina (дъщеря)
Публикувано24.11.08 09:30



Юле, приеми и моите съболезнования!
Просто нямам думи... Сега поне ще живееш с мисълта, че Рали и Януш са заедно и ще те подкрепят още по силно... Прегръщам те, мила!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: llina]  
Автор joia73 (новак)
Публикувано24.11.08 09:41



Приеми и моите най-искрени съболезнования!Нямам думи ...за тази твоя болка,но ти се прекланям за силата на духа мила Юлия!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: llina]  
Автор жeлязнaтa лeйди (непознат )
Публикувано24.11.08 09:54



Юле,приеми моите съболезновния!Дано Душата на съпруга ти е намерила покой, в едно прекрасно място без болка!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор Neli_S ()
Публикувано24.11.08 10:31



Светла му памет на Януш! Мила Юле, сигурно се чувстваш като обрулено дърво, дай воля на чувствата, наплачи се...



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: vesela.bg]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано24.11.08 10:34



Приеми и моите съболезнования.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: Диди]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано24.11.08 14:38



Мила Юле, приеми и моите съболезнования!
Ти се много силна жена и направи и невъзможното за твоя съпруг!
Нека почива в мир!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор zagrijena (непознат)
Публикувано24.11.08 14:53



Юлия приеми моите най-искрени съболезнования.
Мир на праха му!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор sonatic (изчезващ вид)
Публикувано24.11.08 16:25



Мила Юле, приеми и моите искрени съболезнования! Няма думи, подходящи да изразят тази мъка!!!
Мир на душата му! Знам, че сега са на едно много, много, много прекрасно място и чакат нас. Помни, че раздялата е временна!
Прегръщам те!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: vesela.bg]  
Авторrehabili (Нерегистриран)
Публикувано24.11.08 20:03



Бъди силна!нека почива в мир!



Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: rehabili]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано02.12.08 19:12



ДНЕС 2.12 2008 се навършва една година от смърта на моя скъп ТАТКО!Толкова ме боли и толкова ми липсва.Беше много забавен човек.ОБИЧАМ ТЕ ТАТЕ,МОЛЯ ТЕ ПРОСТИ МИ ВСИЧКО...ЛИПСВАШ МИ...ПОЧИВАЙ В МИР!



Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: misticna-toni]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.12.08 21:57



Мила Тони, като си спомня каква борба за живот водеше едновременно за двамата си родители... такъв кошмар изживя!
Дано всичко лошо да остане далеч зад теб, а скъпите ти родители да се грижат, макар и невидимо, за твоето лично
и семейно щастие!
Прегръщам те, миличка!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: *jull**]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано03.12.08 05:12



Тони, щастливи са били твоите родители с такава добра и любеща дъщеря! Нека почиват в мир!



Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: aaa!]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.12.08 11:03



Мила Тони ,време е да се съвземеш вече мило дете.Казвам ти го защото си на годините на дъщеря ми.Когато дъщерята и сина ми загубиха баща си бяха няколко години под 30 г.Изживяха го тежко и се вкопчиха в мен като пиявица.Да но не било лошото до тук.Ето от три години се боря с рака и не се знае докога.децата ми отново изпаднаха в хсихическа криза.Но аз не им позволявам да униват,да ме съжаляват и се боря сам-сама.Те трябва да си живеят живота.Особенно ако имат деца,за които да се грижат.Аз също преди години загубих мама и тате и бях 50 годишна,но все едно бях тинейджърка.Защото за нас мама и тати си остават такива до края на живота ни и ние се чустваме деца докато са живи.След тяхната смърт любовта си от тях прехвърлих към тази на децата и внуците.Знам,че един ден/когато Господ реши/когато няма да ме има-ще тъгуват но аз съм ги учила,че с тъгата си само ще ми пречат в отвъдното.Искам да разговарят и споделят проблемите си с мен все едно съм жива.Така аз горе ще се чуствам по-спокойна и ще имам достъп до отвореното им съзнание за да им помагам.Ти сега с твоята тъга си една затворена фонтанела и нищо не може да проникне отгоре в теб.Отвори се за отвъдното и ще видиш какви чудеса ще се случат.Дерзай мила в живота,човек не знае какви още изпитания ни предстоят.А трябва да имаме сили да ги посрещнем и тях нали?Горе главата мило дете!



Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: misticna-toni]  
Автор mimozitta - живa (луда Гана)
Публикувано03.12.08 19:48



Ей, сладур я се съвземи....да не мислиш че твоят татко иска да те вижда такава. Моята майка почина от рак преди 4 години, и на 20 ден и струвахме в къщи с най-добрите ми приятели, защото тя беше много готина жена и никога нямаше да ни разреши да се цупим със старите женички, които са дошли само да видят какво е направила тя в къщи и да си откраднат някое цвете например. ГОРЕ ГЛАВАТА.ТЕЖИ, знам,, напълно разбирам, защото аз нямам майка, а сега губя и баща си и себе си,аз също съм от "онкоболните" но винаги съм се заричала че ще се боря за живота си така както никой не се е борил. Това си е моя живот и ако трябва кръв и сополи ще хвърчат, аз пак ще ходя по земята. Обичам те и те съветвам да скочиш в едни гащи, да отидеш при татко си с цвете, да се осмихнеш и да си поговориш с него за миналите хубави моменти, да се наревеш и след това да излезеш на една дъъълга разходка из парка и да не спираш да си мислиш за него, но пак да се усмихваш. Аз знам че ти ще се справиш!!!!!!Пробвай..



Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: mimozitta - живa]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано13.12.08 17:25



1 ГОДИНА БЕЗ ИВАН И ИВАНКА ШОПОВИ!
1 ГОДИНА БЕЗ МИЛИТЕ МИ МАМА И ТАТЕ!
ИМАШЕ ОБИЧ-НЯМА Я ВЕЧЕ,ИМАШЕ РАДОСТ-ОТЛЕТЯ НАДАЛЕЧЕ.
ВСИЧКО УГАСНА,ВСИЧКО ОПУСТЯ.
КЪДЕ СА СПОМЕНИТЕ,ДНИТЕ НА МЕЧТИ,КЪДЕ СА СКЪПИТЕ ОЧИ.........???
МИЛИЧКИ МОИ,МНОГО ВИ ОБИЧАМ И МНОГО МИ ЛИПСВАТЕ!!!

С БОЛКА И ОБИЧ-ПОКЛОН СКЪПИ И НЕЗАБРАВИМИ.!

ПОЧИВАЙТЕ В МИР!!!



Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: misticna-toni]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано13.12.08 21:02



Мила моя Тони,
Приеми моите съчувствия!
Толкова много мъка, направо не е истина, че един човек може да го приеме.
Зная, че ти липсавт страшно много.
Толкава изживя!
Зная, че моята прегръдка и целувка няма да заменят мамината и татковата, но те прегръщам и те целувам!



Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: ket1234]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.12.08 21:15



Нека почиват в мир! Трудно е, тежко е, но трябва да продължим напред заради всички, които обичаме и ни обичат и на първо място заради себе си.

Прегръщам те, мила!



Тема Re:3 месецанови [re: Poтoни]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано17.12.08 15:30



Днес стават точно 3 месеца от както Кари почина.

Нека всеки, който може да запали една свещичка за успокоение на душата й. Всички казват, че времето лекува болката от загубата на любим човек, но аз не съм усетил до момента да ми е олекнало - напротив Кари МНОГО, МНОГО ми липсва и я обичам все така силно, само дето не мога дай го кажа. Остава ми само да се надявам, че душата й сега е спокойна и не се тревожи за нищо. За тези от вас, които искат да я видят как е изглеждала давам този линк:



Тема Re:3 месецанови [re: Poтoни]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано17.12.08 15:44



Много мъка,и самота има в нашите души.Ротони, просто незная какво да кажа.

А сърцето мълчи-
Няма сили
дори и да мрази.
Как ще живея,
Щом всичко мило
днеска го няма.
Как ще обичам,
Щом всичко
В мене умря-
И песен, и младост,
И болка, и радост,
И смях, и тъга?

Редактирано от Юлия 48 на 17.12.08 15:53.



Тема Re:3 месецанови [re: Poтoни]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано17.12.08 15:46



Тук избягвам да пиша и само чета ,не знам защо сега го правя. В 90 % от снимките тя е усмихната и жизнерадостна Ротони .Убеден съм,че там където е тя усеща любовта ти и по своему ще ти помага и оставате свързани,убеден съм и че в душата и е спокойно сега .
Свещ днес не мога да запаля,а и е късно вече,но в събота съм на едно място където преди всяка ХТ се молех.Там ще се помоля за нея и запаля свещ,а и за всички които познавах в клуба



Тема Re:3 месецанови [re: Гaмбa]  
Автор joia73 (новак)
Публикувано17.12.08 16:30



Каква прекрасна слънчева жена!Искрено се надявам ,че сега с усмивката си озарява един по- добър свят.Светла й памет!



Тема Re:3 месецанови [re: Гaмбa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.12.08 16:55



Ротони,
гледам снимките на Кари и се опитвам
да проумея абсурда на този живот!
Мисля, че никога няма да успея...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re:3 месецанови [re: *jull**]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 03:49



И аз като Джул мисля, без коментар!



Тема мама ни напуснанови [re: Ekna]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 06:52



На 15.12. 2008 г. ни напусна завинаги мама...с широко отворени очи.До последно се борихме с коварната болест, стопи я.Почивай в мир мила майчице,дано там където си няма болка...



Тема Re: мама ни напуснанови [re: azi]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.12.08 07:35



Много, много съжалявам!

Да бъде светло на душата й!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: мама ни напуснанови [re: azi]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано18.12.08 08:34



Почивай в мир майчице свята!Мир на душата и!

Редактирано от Юлия 48 на 18.12.08 08:35.



Тема Re: мама ни напуснанови [re: azi]  
Автор sara123 (непознат )
Публикувано18.12.08 09:14



Моите най-искрени съболезнования



Тема Re: мама ни напуснанови [re: sara123]  
Автор Buba67 ()
Публикувано18.12.08 10:43



Почивай в мир майчице!



Тема Re: мама ни напуснанови [re: azi]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано18.12.08 11:58



Моите най-искренни съболезнования, мир и покой на душата й!



Тема Re:3 месецанови [re: *jull**]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано18.12.08 12:15



Сега разбирате ли защо ми е толкова тежко

. С Кари се разбирахме с половин дума, никога не сме имали серизни противоречия. Тя беше най-изисканата, най-възппитаната, интелегентна и винаги усмихната жена, с която ме е срещнал живота. В много отношения (и като домакиня, и като съпруга, и като съдия, и във взимоотношенията си с хората) беше стигнала съвършенство и си мисля, че за това господ ми я взе. Никога няма да мога да обичам друга жена, така както обичам Кари. Каквото и да ми се случи от тук нататък тя винаги МНОГО, МНОГО ще ми липсва.........................


Редактирано от Poтoни на 18.12.08 12:28.



Тема Re:3 месецанови [re: Poтoни]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано18.12.08 12:32



И искренно се надявам сега тя да е един красив ангел, който не страда и не изпитва душевна болка





Тема Re: мама ни напуснанови [re: Poтoни]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 13:09



Съжалявам, мила Ази! Знам колко те боли.. И мойто майче си отиде преди 9 месеца. Нека любимите ни мамита почиват в мир!



Тема Re: мама ни напуснанови [re: gali4]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 13:26



Приеми и моите съболезнования.И дано наистина нашите близки са на по-добро място.



Тема Re: мама ни напуснанови [re: виoлeтa]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 13:46



Не ни остава нищо друго,освен да се молим за душте им...Благодаря Ви момичета и момчета,рядко съм писала, но не минаваше и ден без да съм влизала в клуба...Много полезни съвети съм научавала от вас, тя все ми викаше виж какво пише в интернет, плакала съм заедно със Вас,молила съм се за всеки.Не се предавайте на таз коварна болест,борете се със зъби и нокти.Аз ще продължа да влизам в клуба,защото Ви чувствам много близки и ще се моля зя Вас!



Тема Re: мама ни напуснанови [re: azi]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано18.12.08 15:32



Светла и памет на майчето!!!Всички знаем, че тя сега е на по добро место, без болка!

"Перката в дупето и старт към живота"


Тема Re: мама ни напуснанови [re: mimozitta]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано18.12.08 16:01



Съжалявам миличка АЗИ.Много е несправедливо и болезнено.Така ми се иска да мога да направя нещо за мен,за теб ,за всички нас....Така ми се иска това да свърши най-сетне...


Почивай в мир майчице свята!



Тема Re: мама ни напуснанови [re: misticna-toni]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано18.12.08 18:11



Иска ми се да ти кажа нещо много топло и ободряващо мило момиче, но трудно намирам нужните думи. Съчувствам ти дълбоко! Поднасям ти най-искрените си съболезнования! Зная колко много те боли! И все пак - бъди силна! Живота е пред теб!



Тема Re: мама ни напуснанови [re: azi]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано18.12.08 18:35



Моля се заедно с теб да е намерила покой душата на милата ти майчица!



Тема Re:3 месецанови [re: Poтoни]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано18.12.08 18:45



Плача заедно с теб за прекрасната ти съпруга - това прекрасно, нежно цвете толкова рано прекършено!





Тема Непразнувани празницинови [re: lumixx]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано20.12.08 16:12



Днес моят съпруг трябваше да има РД. Преди около месец и половина трябваше да празнуваме 40 години съвместен живот, но....

Съдбата го отнесе, не попита
за мъката, която причини!
Душата ми остана свита
и много, много ме боли!



Тема Re: Непразнувани празницинови [re: diana1OO]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано20.12.08 17:06



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш!
.........................................................................
Ако съдбата ти затваря вратата, влез през прозореца!
.........................................................................
Толкова празници
с тях ....... - непразнувани...
Места - безброй - непосетени
толкова думи - неказани
мечти до днес - несподелени...





Тема Re: Непразнувани празницинови [re: Юлия 48]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано20.12.08 17:18



Благодаря за хубавите думи и прекрасната картичка! Поздрави!



Тема Re: Непразнувани празницинови [re: diana1OO]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано21.12.08 11:32



Приемете и моите съболезнования.
Мъ4но ми е за вси4ки вас, загубили близките си.Мъчно ми е и за мен, защото и аз загубих майка си.Правихме тези дни помен- 6 месеца и знаете ли колко се упреквах, че сега купих много цветя, огромни букети,за да поставя на гроба и, а нито веднъж приживе не съм го правила, Купувах и раздавах неща, които преди не съм подарявала.Приготвях ястия и маси, каквито преди нне съм правила, все за мама е всичко, но го правя сега, когато е късно, Защо не го правех преди? защо? защо сега?!? защо не и се обаждах всеки ден, защо не и казвах всеки ден, че я обичам, защо не го правех, а защо го правя сега.плача и пиша и знам, че не оценяваме тези, които обичаме.правиме го, когато е късно, уви, твърде късно.



Тема Re: Непразнувани празницинови [re: 4aq]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 11:13



Чая, миличка, недей така - майчето ти е знаела, че я обичаш и че мислиш за нея - такива неща не е нужно да се повтарят всеки ден, те се усещат! С това, че се грижеше за нея, когато беше нужно, с това, че направи всичко възможно и невъзможно, за да й спечелиш повече време - именно с това си й показала колко много я обичаш и какво е тя за теб! Нали така!?

Диана, аз мисля, че нашите скъпи хора, които ни напуснаха са с нас - особено на празниците! И нека да си спомняме тези Коледи, Нови Години, рожденни и именни дни, когато нямахме празни столове около празничните маси...



Тема Re: Непразнувани празницинови [re: 4aq]  
Авторshine (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 11:47



Сякаш четеш мислите ми... Първата Коледа без мама. Ако нямах семейство, щях да се заровя някъде и да заспя дълъг зимен сън. Тя ни сплотяваше, тя придаваше смисъл на празника. Не мога да преживея загубата и, плача непрекъснато, обвинявам се, мразя се. Толкова стойностен човек,защо си отиде така нелепо? Как сега да изплатя дълговете си към нея? Ще утихне ли някога тази нечовешка болка или ще страдам докато съм жива? Прости ми, мамо- обичам те много!



Тема Re: Непразнувани празницинови [re: shine]  
АвторTъra (Нерегистриран)
Публикувано24.12.08 22:04



И за мен това е първата коледа без Мама!Сърцето ми се къса, а душата му ридае от скръб и мъка ....Мамо , липсаваш ми, не мога да живея без теб .... нищо не е същото както преди .... нищо.... Моля се на Господ да прибере и моята душа, за да сме заедно ... дано чуе молитвите ми ....! Самота и скръб - това съм аз сега!...





Тема Re: Непразнувани празницинови [re: Tъra]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано25.12.08 01:56



Миличка недей така.И аз се чувствам така.Но трябва да живеем...колкото можем...!Ако искаш да поговориш с някой аз съм насреща.Пиши ми на лични ако искаш-ще ти дам скайпа си.



Тема Re: Непразнувани празницинови [re: misticna-toni]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано25.12.08 15:25



Хей, недейте така...на дали майките ви, включително и моята (тя също почина от рак 2004г на 48 год.) искат да страдаме така. Моята майчица винаго ще ми липсва, защото празниците без тях са НИЩО! Те винаги ще са до нас, така че давайте си малко кураж и не мислете за тях като минало.Аз лично доста често си говотя с нея, самичка естесвено, колкото и лудо да ви звучи и след това се чувствам по спокойна.Никога няма да я забравя и винаги ще е жива в съзнанието ми...Защото един ден, ние пак ще сме двете и пак ще ям от нейните питки с мед, и пак ще мога да я целуна и да и кажа че я обичам!Нека бъдат живи в сърата ни и съзнанието ни. Ако искате можем да отвотим тема за приятни спомени, които никога няма да забравим.Аз например няма да забравя какви хубави мекици с мед правече и това най-много ми липсва. Все търся прилика с другите мекици, ама не са същите. Мамините са най-сладки





Тема Re: Непразнувани празницинови [re: mimozitta]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано26.12.08 11:46



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАЙЧИЦЕ.
Където и да си сега,дано си щастлива и спокойна.Знам,че ние бяхме твоето щастие и живот....знам,че си отиде с много болка с много мечти които останаха несбъднати...
ПОЧИВАЙ В МИР!ОБИЧАМ ТЕ!





Тема до Юлетонови [re: misticna-toni]  
Автор svety7 (непознат)
Публикувано30.12.08 17:00



Днес,когато наоколо кипи подготовка за предстоящите празници една душичка с разбито сърце пали свещ за своя любим съпруг- 40 дни без него.
Юле, миличка,сугурно нищо не може да стопли душата ти в момента, но знай,че за теб животът трябва да продължи - едно детенце чака да го отгледаш и да му дадеш цялата обич на тази земя.
Мир и покой за душата на Януш!



Тема Re: до Юлетонови [re: svety7]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано30.12.08 20:34



Боже мили, оскавете я Юлето, не й ровете в душата.
Ако тя има нужда от някой от нас ще пише.
Оставете я малко сама!
Юле, прекланям се пред теб до земи!
Лека му пръст на Януш.
Нямах намерение да пиша, но не се въздържах!
За Бога, оставете я поне за малко на саме с мъката й.
Тя знае, че сме с нея!



Тема мама е звездичканови [re: vesela.bg]  
Автор viktorika (непознат )
Публикувано06.01.09 20:28



днес в 5 30 мама си отиде,довечера в небето ще изгрее още една звезда



Тема Re: мама е звездичканови [re: viktorika]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано06.01.09 20:44



Моите искрени съболезнования viktorika. Тя винаги ще бъде с теб, където и да е сега. Поклон пред светлата и памет





Тема Re: мама е звездичканови [re: viktorika]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано06.01.09 20:46



Моите съболезнования ! Знам какво е. Бъди силна и смела!



Тема Re: мама е звездичканови [re: diana1OO]  
Автор Buba67 ()
Публикувано06.01.09 22:01



Моите най-искрени съболезнования.



Тема Re: мама е звездичканови [re: viktorika]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.01.09 22:09



Мойте най-искрени съболезнования, миличка. Сигурна съм, че мама винаги ще бди над теб.

Бъди силна. Прегръщам те.



Тема Re: мама е звездичканови [re: viktorika]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.01.09 22:44



Присъединявам се към скръбта ти, миличка! Мама ще ти липсва, но никой не може да я отнеме от сърцето и ума ти!
А майчината любов наистина е най-силната енергия, така че тя винаги ще бъде с теб и ще ти помага.
Прегръщам те!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: мама е звездичканови [re: *jull**]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано06.01.09 23:10



Нека звездата да свети за теб и те води винаги напред!

Мир на праха и!



Тема Re: мама е звездичканови [re: viktorika]  
Автор skilidka (непознат )
Публикувано06.01.09 23:20



Съчувствам ти ,мила.И аз очаквам скоро същото за баща ми.Днес окончателно ми отнеха надеждата,че нещо може да се промени.



Тема Re: мама е звездичканови [re: skilidka]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 07:25



Моите най-искрени съболезнования...Мир на праха и ,а ти бъди силна!



Тема Re: мама е звездичканови [re: viktorika]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано07.01.09 08:29



Приеми моите най-искренни съболезнования!





Тема Re: мама е звездичканови [re: Юлия 48]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 08:42



Съболезнования мила!



Тема Re: мама е звездичканови [re: aaa!]  
Автор viktorika (непознат )
Публикувано07.01.09 08:44



благодаря на всички



Тема Re: мама е звездичканови [re: viktorika]  
Автор llina (дъщеря)
Публикувано07.01.09 10:21



Приеми и моите съболезнования, Викторика! Вярвам, че тя наистина е една звездичка, която винаги ще свети и бди над теб!



Тема Re: мама е звездичканови [re: llina]  
Автор svety7 (непознат)
Публикувано07.01.09 10:37



Моите най-искрени съболезнования...Мир на праха и



Тема Re: мама е звездичканови [re: svety7]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 10:42



Вики, съжалявам за майка ти! Знам как боли...Бъди силна, мила!
Дано нашите майчета да почиват в мир, дано са на място, където няма болка и тъга...



Тема Re: мама е звездичканови [re: viktorika]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано07.01.09 11:14



Приеми моите най-искренни съболезнования! Знам как боли и колко е трудно... Бъди силна и вярвай, че нашите близки, които са починали почиват в мир и са на място, където няма болка и тъга...



Тема Сбогом ТАТЕ!!!!!!!!!!!!нови [re: Poтoни]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 17:39



На 4,01,2009г. моя баща си отиде.Борбата за нас приключи.
ПОЧИВАЙ В МИР МИЛО ТАТЕНЦЕ,НИЕ ТЕ ОБИЧАМЕ И ВИНАГИ ЩЕ НИ ЛИПСВАШ.
ДАНО ТАМ КЪДЕТО СИ Е ПО-ДОБРЕ.



Тема Re: Сбогом ТАТЕ!!!!!!!!!!!!нови [re: вяpa]  
Автор Buba67 ()
Публикувано07.01.09 17:50



Много, много съжалявам. Моите най-искрени съболезнования! Сигурна съм, че не го боли.



Тема Re: мама е звездичканови [re: viktorika]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 18:08



Приемете и моите съболезнования.Знам,че това не намалява болката, но ние наистина знаем колко боли.А тях вече нищо не ги боли.



Тема Re: Сбогом ТАТЕ!!!!!!!!!!!!нови [re: вяpa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.01.09 18:58



Мила Вяра, приеми съболезнованията ми! За съжаление не всичко зависи от нас... Знам колко много направи за своя татко,
а грижите и любовта са най-ценното, което можем да дадем на родителите си. Сигурна съм, че въпреки болестта, той е
бил щастлив, че толкова много го обичаш!

Мир и светлина на душата му!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Сбогом ТАТЕ!!!!!!!!!!!!нови [re: вяpa]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано07.01.09 19:22



Боже,Вяра чета и немога да повярвам.Приеми моите най-искренни съболезнования!





Тема Re: Сбогом ТАТЕ!!!!!!!!!!!!нови [re: Юлия 48]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 20:21



Вяра, приеми моите съболезнования



Тема Re: Сбогом ТАТЕ!!!!!!!!!!!!нови [re: вяpa]  
Автордъждoвнa (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 20:22



Ох Вяра


Моите съболезнования! Мислих, че нещата са се подобрили.
Да почива в мир татко ти и да му е свтло на душата.
Много съжалявам



Тема Re: Сбогом ТАТЕ!!!!!!!!!!!!нови [re: дъждoвнa]  
Автор llina (дъщеря)
Публикувано08.01.09 10:29



Мила, Вяра!
Вие се борихте страшно много! Ти даде всичко от себе си! Моите съболезнования...



Тема Re: Сбогом ТАТЕ!!!!!!!!!!!!нови [re: вяpa]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано08.01.09 10:33



Моите съболезнования!
Мир и светлина на душата му!



Тема Re: Сбогом ТАТЕ!!!!!!!!!!!!нови [re: lumixx]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 13:26



Вяра, съжалявам за татко ти, мила! Нека почива в мир! Важното е, че ти направи всичко възможно и невъзможно, за да се бориш за всеки един ден! Важното е, че той е знаел колко го обичаш, нали!



Тема Re: Сбогом ТАТЕ!!!!!!!!!!!!нови [re: gali4]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 14:07



Моите най-искрени съболезнования!!!Мир на праха му, а на теб ти пожелавам да си силна, макар, че мъката и болката от загубата е голяма...



Тема Re: мама е звездичканови [re: viktorika]  
Авторdara (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 21:19



Моите искрени съболезнования!Много съжалявам!
Бъди силна и знай че тя бди над теб!



Тема Re: Сбогом ТАТЕ!!!!!!!!!!!!нови [re: вяpa]  
Авторdara (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 21:22



Искрени съболезнования!нека почива в мир!



Тема Re: мама е звездичка и сбогом татенови [re: dara]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано08.01.09 23:16



Моите съболезнования,Вики и Вяра!
Съжалявам за загубата ви!
Мир и покой на душите на родителите ви.

Редактирано от misticna-toni на 08.01.09 23:17.



Тема Re: Сбогом ТАТЕ!!!!!!!!!!!!нови [re: dara]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 04:13



Съболезнования момиче!



Тема Re: мама е звездичка и сбогом татенови [re: misticna-toni]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 19:38



Много ми е тъжно мили момичета..........
Знам какво изпитвате, знам как ви боли. Бъдете силни, спомняйте си хубавите моменти заедно.
Нека почиват в мир!



Тема Re: 3 месецанови [re: 4aq]  
Автор EFO75 ()
Публикувано12.01.09 13:12



Днес се навършват 3 месеца от смърта на татко.Поклон пред паметта му.



Тема Re: 3 месецанови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.01.09 14:52



Да е леко и светло на душата му!
Прегръщам те, миличка!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: 3 месецанови [re: EFO75]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано12.01.09 15:29



EFИ, вечна му памет,И ПОКЛОН.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: vesela.bg]  
АвторXpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 09:14



Днес се навършва една година, откакто татко почина. Много ми липсва и все още не мога да повярвам, че го няма. Поклон пред паметта ти тати!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: Xpиcтинa]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 09:57



Поклон пред паметта му!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: Xpиcтинa]  
Автор panterata68 (непознат )
Публикувано13.01.09 14:15



НЕКА ДА Е ЛЕКА ПРЪСТТА МУ И ДА ПОЧИВА В МИР-А, НА ТЕБ МОИТЕ ЛИЧНИ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ



Тема Re: мама е звездичканови [re: panterata68]  
Автор viktorika (непознат )
Публикувано15.01.09 17:06



вчера се навършиха 9 дни от както мама,тази велика,добра и най-добрата мама си отиде от мен!почивай в мир мамо,обичам те!

Редактирано от *jull** на 15.01.09 17:08.



Тема Re: мама е звездичканови [re: viktorika]  
Автор viktorika (непознат )
Публикувано15.01.09 17:06



http://vbox7.com/play:4870a5d8



Тема Re: мама е звездичканови [re: viktorika]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.01.09 17:10



Приеми моето дълбоко съчувствие, мила!

Активирах линка ти.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: мама е звездичканови [re: *jull**]  
Автор viktorika (непознат )
Публикувано15.01.09 17:22



Добре бе Боже,защо бе Боже малко ли ми беше всичко,което преживях,та и мама да ми вземеш?какво още искаш?аз съм само на 28,какво бе Боже питам те още ще ми причиниш?



Тема Re: мама е звездичканови [re: viktorika]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано15.01.09 19:43




viktorika,каквото и да ти кажа,мъката ти ще си остане само твоя.Но ти трябва да намериш начин да заживееш с нея,иначе тя ще те смачка,а майка ти не би искала това нали?



Тема Re: мама е звездичканови [re: Юлия 48]  
Автор orii (любима)
Публикувано17.01.09 12:10



Вики,много те прегращам,моля те не бъди тъжна.На нашите мами няма да им хареса да ни гледат такива.Те бяха силни и борбени жени... Да бъдем като тях!Днес мама Тони щеше да празнува имен ден- Антоновден.Честит имен ден бейби!Бог да те прости!Занесох сутринта на гробищата много почерпки дано и стигнат да почерпи там горе новите си приятели.Тя обичаше да има много хора покрай себе си.Обичам те бейби!ЧИД!



Тема Re: мама е звездичканови [re: orii]  
Авторviktorika (Нерегистриран)
Публикувано19.01.09 15:54



Благодаря на всички които писаха...имаше тема"мразя рака"еее аз наистина го мразя,ненавиждам го,защото той отне на всички нас близки хора,деца,родители,приятели...мразя го защото ни кара да страдаме,унищожава семейства,отнема ни най-скъпото и си заминава,до утре мога да пиша за чувствата които са превзели сърчицето ми,но няма смисъл...за съжаление на всички писали в тая тема им е ясно какво ми е[nacupvam se



Тема Re:До Викториканови [re: viktorika]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано19.01.09 16:47



Мила Вики,и при мен е така!А това ,че изпитваш такива чувства е нормално.Ако имаш нужда можеш спокойно да пишеш в темата която отворих-СПОДЕЛЕНО С БОЛКА.Да ти кажа ,човек когато си излее мъката сякаш му става малко по-леко.Така ,че пиши и споделяй.Не се притеснявай да казваш какво ти е....Не си сама..ПРЕГРЪЩАМ ТЕ.Ние хората на болни близки или загубили такива имаме също своите нужди.......
Нека бъдем по-добри и толерантни!





Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: vesela.bg]  
Авторalone_1 (Нерегистриран)
Публикувано26.01.09 17:50



Преди 9 дни почина сестра ми. Беше само на 51 години. Научи стотици деца да четат и пишат, посади много дървета. Почина без болка, с огромна надежда, че ще победи болестта...



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: alone_1]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано26.01.09 18:11



Моите най- искренни съболезнования! Мир и покой на душата й и дано там където е, да не се тревожи за нищо и никой.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: alone_1]  
Автор Buba67 ()
Публикувано26.01.09 18:16



Моите най-искренни съболезнования.
Ще я помнят и обичат децата. Дърветата ще веят клони.
А пред Вас поклон, че бяхте до нея.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: alone_1]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано26.01.09 19:36



Дано там където е сега,няма болка и тъга.





Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: Юлия 48]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано26.01.09 20:00



Лека и пръст на жената и покой на душата!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: alone_1]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.01.09 20:00



Мила, много ми е мъчно, че си е отишъл още един прекрасен човек от нашия свят! Сигурно твоята сестра
е научила не само децата, но и още много хора около себе си на смелост, висок дух и оптимизъм.
Да бъде леко на душата й, защото съм сигурна, че паметта й ще е светла!
Амин!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: *jull**]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано26.01.09 22:42



Съжалявам за загубата ти.Мир на душата на милата жена!
И мойта майчица научи хиляди деца на същото-да четат и пишат.
И се надявам такива като тях -обичани(сестра ти и майка ми)да продължат да живеят в хилядите детски сърца,за които са дали част от живота си!
А ние вечно ще ги обичаме....



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: misticna-toni]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано02.02.09 17:56



Днес се навършват две години от смъртта на съпруга ми.
Също днес извадиха жлъчката на дъщеря ми.
Моля те, Господи, помогни на момиченцето ми да преодолее големите болки и да е живо и здраво!
Прости на баща и всички волни и неволни грехове!
Моля те, Господи! Помогни им!



Тема Майка си отиденови [re: vesela.bg]  
Автор Neli_S ()
Публикувано09.02.09 12:36



На 06.02.2009г си отиде милата ми майчица. Замина си като мъченица, в нечовешка агония. Безкрайно съжалявам, че за този един месец от както падна на легло, аз направих всичко възможно да удължа мъките и - какво ли не я насилвах да пие само и само да е още ден при нас. А тя плати така скъпо за тези мигове, изживя страхотни страдания ... накрая дали тежеше и 25 кг... В последните и дни се молех на Господ по-скоро да я прибере, милата ми изстрадала душичка. Почивай в мир, майчице свята!

Редактирано от Neli_S на 09.02.09 13:48.



Тема Re: Майка си отиденови [re: Neli_S]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано09.02.09 13:09



Нели, много съжалявам за майка ти. Чела съм постингите ти, тя беше силна и борбена жена. Не се обвинявай за нищо, миличка, направила си всичко по силите си, за да й помогнеш. Но дотук са били дните й, да бъде светла паметта й!
Желая ти много сили, за да превъзмогнеш болката - животът продължава!



Тема Re: Майка си отиденови [re: N_O6O6]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано09.02.09 13:33



Миличка Нели,много съжалявам за огромната ти загуба....знам как боли.И аз загубих по същия начин майка си.И аз се обвинявах за много неща,че неможах да и помогна,но....ние нямаме тази сила.Не се тормози мила,живей с мисълта,че по добре така отколкото да седи в този свят и да се мъчи нечовешки.То това не е живот,когато човек е болен!
Няма да те съветвам да си силна,защото когато човек обича безумно неможе да е силен.Просто изживей мъката си...плачи си!Така ще освобождаваш огромната болка и после ще ти е малко по- леко.
Мир на душата на скъпата ти майчица.Не се тревожи-сега тя е добре,сигурна съм.СЪЖАЛЯВАМ И ТЕ ПРЕГРЪЩАМ.



Тема Re: Майка си отиденови [re: N_O6O6]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 13:38



Приеми и моите най-искрени съболезнования!
Наистина не се обвинявай за нищо, изпълнила си синовния си дълг, като си отдала цялата си енергия и любов на майчето ти, а няма нещо по-силно от това!
Освен това не ние за жалост решаваме кой колко да живее, всичко е предварително начертано!
Нека да й е леко на душата!



Тема Re: Майка си отиденови [re: Neli_S]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.02.09 14:01



Моите съболезнования, скъпа! Знае ли човек кога прави нещо за добро и дали наистина е така? Нали се стремим с всички сили да помогнем, да направим дори и невъзможното, преобръщайки света! Всичко е продиктувано от любовта ни, а това е най-свещената връзка между хората... Не се упреквай, моли се за душата й, а тя сигурно вече е сред светлина и любов. Мир на праха й!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Майка си отиденови [re: Neli_S]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 14:02



Мила Нели,
Най-искрени съболезнования за загубата!
Приемете и моето съчувствие както за страданията на майчицата Ви, така и за Вашата мъка.
Животът никога няма да бъде същият, но трябва да се продължава.



Тема Re: Майка си отиденови [re: Thea]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 14:46



Нели, съжалявам за майчето ти! Знам как боли и колко ти липсва... Но ти наистина си бори и опита всичко възможно и невъзможно, а най-важното е, че беше до нея!



Тема Re: Майка си отиденови [re: gali4]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано09.02.09 15:27



Дълбок поклон пред паметта на майчето ти и пред твоята борбеност.
Моите искрени съболезнования.....

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове


Тема Re: Майка си отиденови [re: Neli_S]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано09.02.09 15:38



Искренни съчувствия и от мен!Мир и покой на душата и!





Тема Сбогом Катя...нови [re: vesela.bg]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано09.02.09 17:26



Днес е рожденият ми ден. След приятните емоции, които успяха да ми създадат моите две слънчица, научих ужасната новина. Тя ми е приятелка от детските години. Преди по-малко от три години почина и нейният съпруг от рак, а преди няколко часа от тази коварна болест си отиде и тя. До последно се бори, но ... две прекрасни момчета останаха и без майка. Защо живота е толкова жесток, защо, за пореден път се питам... Ужасно е...

Мила Катенце, не спирам да плача... не е честно ....почивай в мир душичко .....

Красиво е да се усмихваш, но въпрос на сила е да останеш усмихнат и в най-трудните моменти...


Тема Re: Майка си отиденови [re: Neli_S]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано09.02.09 17:28



Миличка, приеми моите съболезнования, много съжалявам.... Прегръщам ти силно....

Красиво е да се усмихваш, но въпрос на сила е да останеш усмихнат и в най-трудните моменти...


Тема Re: Майка си отиденови [re: tajno_cvetence]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.02.09 18:22



Нели, моите най-искрени съболезнования.
Не се обвинявай, ти направи и невъзможното.
Поклон пред паметта ѝ.



Тема Re: Сбогом Катя...нови [re: tajno_cvetence]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 18:34



Поклон пред паметта и!



Тема Re: Сбогом Катя...нови [re: tajno_cvetence]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано09.02.09 18:58



Съжалявам мила за приятелката ти.Дано душата и намери покой,защото когато оставяш децата си сами е много трудно(така казваше милата ми майчица)!
Мир на душата и...

А ти мила бъди жива и здрава!Целувки!

Редактирано от misticna-toni на 09.02.09 19:00.



Тема re neli sнови [re: azi]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано09.02.09 18:58



мойте искренни съболезнования миличка.Много добре знам какво изпитваш и за какво се обвиняваш..........

аз знам какво направи ти за нея .......и наистина повече неможеше
Знай че където и да е сега е по-добре.
Ако имаш нужда да поговориш с някой ...аз съм насреща.



Тема Re: Майка си отиденови [re: nelgina]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 19:11



Приеми и моите съболезнования.Разбирам много добре какво изпитваш.Мен все още ме мъчи мисълта,защо измъчвахме татко с надеждата да го задържим по-дълго при нас.А вече минаха малко повече от две години от смъртта му.Може би винаги ще съжаляваме за това какво сме направили или не сме направили.Не спирам да мисля и за това,че накрая... запалих свещичка и се помолих мъките му да свършат.Сега и твоята майчица вече нищо не я боли,живей с тази мисъл.Прегръщам те.



Тема Re: Сбогом Катя...нови [re: misticna-toni]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано10.02.09 07:13



Няма край тая мъка, за съжаление!!! Моите съболезнования за Neli_S и tajno_cvetence.



Тема Re: Майка си отиденови [re: Neli_S]  
Авторdara (Нерегистриран)
Публикувано10.02.09 21:41



Нели много съжалявам приеми моите съболезнования!Зная че каквото и да се каже в такива моменти не помага кой знае колко защото тъгата е безпределна,но не се обвинявай.Сторила си каквото трябва , борбата тук е безмилостна и жестока гледаш да си с крачка напред и да правиш нужното, а излиза че си винаги крачка назад и губиш позиции и с това и любими хора...
Сигурна съм че милата ти майчица оценява всичко и ще бди над теб, и най важното тя е в свят по добър от нашия където няма болка ...Нека почива в мир!



Тема Re: Сбогом Катя...нови [re: tajno_cvetence]  
Авторdara (Нерегистриран)
Публикувано10.02.09 21:47



Много съжалявам!Тежко е когато губиш скъпи хора и думите в все не успяват да утешат скърбящото сърце, но ти си я спомняй все такава каквато е била преди болестта.Усмихната , добра приятелка млада и жизнена така ще е винаги с теб!Светла и памет!



Тема Re: Сбогом Катя...нови [re: dara]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано10.02.09 22:10



Наша приятелка почина преди около три месеца.
Беше католичка.
До сега не се бях докосвала до католическа вяра, но ми направи страшно хубаво впечатление, че на 40 дни на близките ни раздадоха по една снимка на покойната.
Засмяна, такава, каквато ще си я спомням винаги.

Това е страхотно позитивно нещо.
Когато си разглеждаш албума, виждаш този, който си е отишъл точно такъв, какъвто ТИ желаеш да си го спомняш.

Това, което видях през последния месец и при смъртта й вече е минало и леко като в мъгла.
За мен тя е тази, на коята имам снимката.
Страхотен начин да запомниш един човек.

Можем да се поучим ние православните християни, че не мъченичеството трябва да се запомни. По-добре за всички е да се помни само позитивното.

Лека пръст на всички, които са си отишли от този свят!
Лека пръст и на майката на моя приятелка, която си отиде в събота.

Вече не познавам семейство, което да не е изпитало на гърба си тази коварна болест.
Ето това е страшното!
До кога???????



Тема Re: Сбогом Катя...нови [re: ket1234]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано10.02.09 23:08



"Човек и добре да живее — умира и друг се ражда, и нека роденият след него помни делата му".
Велика мисъл на Хан Омуртаг!
Нека мъдростта, която ни разкрива, ни дава смисъл на живота и ни носи утеха.



Тема И моя Тати си отиде!нови [re: Thea]  
Автор zagrijena (непознат)
Публикувано16.02.09 20:35



Здравейте приятели, моите искренни съболезнования на всички които са загубили близките си през последните 2 месеца. Казвам го защото не бях влизала точно толкова за да мога да бъда с моето
Тати през последните му дни.
На 21.01.2009 г. си отиде от този свят най-скъпия и свят човек за мен. Само на 54 г. Божеее милички, за тези 6 месеца докато и ние се борихме с тая ГАД винаги четях и плачех с Вас за загубилите борбата, но нямах и ни най-малка представа че така ще боли докато не го преживах и аз.
Спомням си преди време пак тук в изповедалнята прочетох писмото на едно момиче /Криси/, което много ме трогна и още тогава докато го четях си мислех че все едно се отнася за моя баща макар, че тогава ние тепърва запчвахме борбата. Ще ме извиниш мила Криси и вярвам че ще ме разбереш, но ще повторя твоите думи и за моя баща, защото наистина и аз чувствам сега всичко това.

СПИ СПОКОЙНО, МИЛИ МОЙ ТАТИНКО! СПИ СПОКОЙНО,
МИЛО МОЕ СЛЪНЧИЦЕ!

МИЛО МОЕ ТЕРЧЕ, Вече я няма болката, няма го и това проклето страдание. Исками се да Вярвам с цялото си сърце че вече си на едно прекрасно място, там където е мястото на добрите хора с ангелска и чиста душа.
С цялото си сърце вярвам, че някой ден Ти отново ще намериш пътя към нас с мама и мен и ние ще чакаме!
Мили мой Терчо, аз наистина ти причиних големи неприятности, разочаровах те, Ти този който си даваше душата за мен а аз те предадох. Предадох доверието и любовта ти към мен, и никога няма да спра да съжалявам за това, няма да си простя, че може и аз да съм причината за това, че Теб мили мой вече те няма. Да това е минало и грешка на младостта ми, но все пак.
Вечер заспивам със спомена за твоите очи, вперени в мен! Със спомена за мириса и топлината на твоето тяло, със спомена за това как неможах да разбера последните думи които изрече преди да изпаднеш в тази жестока агония!
Още чувам дишането ти, още си спомням как преди да дойде най-лошото ми каза „Прощавам ти”, „Обичам те Тато” и ме обгърна с ръчички. Чудя се дали чу, дали разбра, всичко онова, което ти говорех в последния час! Казват, че съзнанието на човек умира последно! Иска ми се в този момент да съм ти помогнала поне мъничко да не се страхуваш от това, което предстои! Да съм ти дала спокойствие и надежда, че всичко ще бъде наред!
Чудя се какво ли щеше да ми кажеш ако можеше в онзи агонизиращ час! Дали щеше да ме упрекнеш, че не се борихме достатъчно! Имам толкова много въпроси, а незная как да получа отговор! Иска ми се някой да ми каже Защо точно Ти?
Времето минава, аз обаче не мога и не искам да повярвам, не искам да приема мисълта, че вече няма да те видя! Имам чувството, че си някъде на път и че ако сега ти се обадя ще ми вдигнеш телефона и ще кажеш ”Добре съм тато, добре съм”.
Кажи ми миличък, кажи ми, как да преживея мъката, как да забравя ТЕБ, как да преглътна любовта, как да забравя, че имаше още толкова много години пред себе си!? Как да забравя мечтите ти с мама да изживеете спокойно старините си в къщата, която ти гради с толкова любов и труд!

Липсваш ни толкова много, толкова много!

ЗА ЕДИН ЖИВОТ, ЖИВЯН ДОСТОЙНО, ЗА ЕДНО СЪРЦЕ ГОЛЯМО И ПРЕКРАСНО, ОБРАЗ СКЪП И МИЛ, ЗАБРАВА НЯМА!

ОБИЧАМ ТЕ, МИЛО МОЕ СЛЪНЧИЦЕ, МИЛИ МОЙ ТЕРЧО! НЕИСКАМ ДА ТИ КАЗВАМ СБОГОМ, ЗАЩОТО ЗНАЯ, УБЕДЕНА СЪМ, ЧЕ ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕШ С НАС!

от Вили и Мама

Редактирано от zagrijena на 16.02.09 20:36.



Тема Re: И моя Тати си отиде!нови [re: zagrijena]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано16.02.09 21:02



Миличка Вили,

По всяка вероятност си на годините на дъщеря ми.
Моите най-искрени съболезнования на теб и семейството ти.

Прдставям си какво е в душата ти, след като цял месец си стискала зъби да не споделиш огромната си загуба.
Зная какво чувстваш, защото си представям дъщеря си, когато ни съобщиха, че и нашият тати е болен от злокобната болест.

Миличка, вярвай, че тати е на по-добро място, че няма болка и се рее спокоен в безвремието. Той ВИНАГИ ще е с теб и мама.

Но ти трябва да си силна за двама - мама също има нужда от теб. В момента ти си единственото, което тя има и на което да се уповава.

Зная, че звучи ужасно, но за съжаление това е грозната истина.
Животът е пред теб, ще имаш семейство, деца /ако вече не си го постигнала/, но мама остава сама в най-хубавите си години.

Бъди силна, обичай и покажи на другите тази обич за да не притесняваш някога, че не си доизказала това, което си искала да кажеш.

Прегръщам те и ви съчуствам искрено!



Тема Re: И моя Тати си отиде!нови [re: zagrijena]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано16.02.09 22:33



Ние никога няма да ги забравим,и винаги ще ги носим в сърцата си!



Тема Re: И моя Тати си отиде!нови [re: Юлия 48]  
Автор _aaa!_ ()
Публикувано17.02.09 00:31



Моите съболезнования, момиче!



Тема Re: И моя Тати си отиде!нови [re: ket1234]  
Автор zagrijena (непознат)
Публикувано17.02.09 01:12



Благодаря Ти Мила, на всички Ви благодаря, най-искренно благодаря за нежните, искрени и истински думи. Да вярно е, боли, много боли и никога няма да спре, но наистина живота продължава и трябва, ще се опитам и аз и мама да продължим напред, но Божееееееее адски е трудно без него. На 01,03,2009 са 40 дни, а как да правим панахида, вместо да си подаряваме мартеничка за здраве?
За да не спамя темата ще пиша в другите теми когато ми е възможно!
Здраве на всички Приятели мои!



Тема Re:5 МЕСЕЦА ОТКАКТО КАРИ ПОЧИНАнови [re: Poтoни]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано17.02.09 12:05



Днес се навършват точно 5 месеца откакто моето любимо момиче беше погубено от тази жестока болест. Времето минава, а болката не намалява и става по-лошо дори. Липсваш ми Кари, МНОГО, МНОГО ми липсваш. За всички, които са забравили или не са я виждали ето отново линк към нейни снимки:





Тема Re: И моя Тати си отиде!нови [re: _aaa!_]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано17.02.09 15:29



Приеми и моите най-искрени съболезнования! Преди малко повече от 2 години аз също загубих татко си и наистина знам, какво чувстваш в момента. Защото сме били "На татко момичето" и сега, когато татко го няма, за да ни го казва, боли ужасно!
Само се моля да им е леко на душата там, където и да са!



Тема Re: И моя Тати си отиде!нови [re: zagrijena]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.02.09 15:40



Толкова е тъжно това, което си написала, но и толкова много любов има в него, че изповедта ти се превръща в едно прекрасно послание, което всеки от нас би искал да изпрати до скъпите си родители. Защото, независимо дали са тук - сред нас или горе - сред ангелите, те винаги ще останат най-близките ни и обичани хора!...

Да бъде светлина на душата на твоя Тати, а на теб - утеха, че си имала късмета той да бъде твой баща!

Прегръщам те, мила!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re:5 МЕСЕЦА ОТКАКТО КАРИ ПОЧИНАнови [re: Poтoни]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано17.02.09 20:07



Моите съболезнования! Такъв лъчезарен човек се вижда на снимките! Защо, боже, защо се случва така?!
И аз загубих съпруга си, макар и в по-напреднала възраст. Знам как страшно боли!



Тема Re:5 МЕСЕЦА ОТКАКТО КАРИ ПОЧИНАнови [re: Poтoни]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.02.09 23:13



Ротони, не знаех, че днес са 5 месеца, но когато слушах песента, която си пуснал в "Музиканите поздрави", знаех, че тя е за Кари.
Всяка дума там е за нея, за теб, за вас... Сега гледам и снимките ви - толкова светлина, радост и щастие! Как да се забрави всичко това?! Не е възможно, а и не бива! Кари не може да остане извън живота ти, тя се е превърнала в твоето второ Аз... Дълго време ще те боли, но все някога болката ще затихне, защото ще свикнеш с нея. И тогава ще остане само светлината, която ти е носила Кари.
Светлината, която е самата Кари!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: И моя Тати си отиде!нови [re: zagrijena]  
Автор renetage ()
Публикувано17.02.09 23:20



моите съболезнования, миличка, познавам лично Криси и тя е едно прекрасно момиче и много красиво същество, радвам се че помниш нейната изповед,а сега си спомням какво каза моето момиче, когото разбра , че съм болна - мамо, на никой не му е това , което ти е на тебе....



Тема НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: viktorika]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано19.02.09 14:46



На 09.02.09г.УГАСНА МОЕТО СЛЪНЧИЦЕ


НЯМА вече кой да ми каже МАМО
Мръсната болест я наддви
На никиго нищо не беше направила,беше състрадателна към всички
ОТИДЕ СИ С ОТВОРЕНИ ОЧИ,ЖАДНИ ЗА ЖИВОТ
ЗАЩО МИ Я ОТНЕ ГОСПОДИ..........ЗАЩО



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Лoли]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано19.02.09 14:55



НЕ-Е -Е, Лоли! Молих се да не видя името ти в тази тема!
Мила майчице, скърбя с теб. И моето момченце си отиде с отворени и жадни за живот очи.....
Прегръщам те, мила! Поклон пред теб и сияйната ти звездица!

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове


Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Лoли]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано19.02.09 15:41



Боже,Лоли не мога да повярвам!Толкова се надявах,че вече детето е добре.Каквото и да кажа не е на място.Прегръщам те ,миличка!



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: nelgina]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано19.02.09 15:42



Мила Лоли, толкова се молих за нея, няма по-страшно от това - да изгубиш дете

Не знам как да те утеша - нямам думи
Нека бъде светла паметта й!



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: iliana.k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.02.09 16:30



Лоли, моите най-искрени съболезнования!

Почивай в мир мило дете!






Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Лoли]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано19.02.09 16:33



Няма нищо по-страшно на този свят от това да изгубиш детето си.Страшно,много страшно е това.Плача заедно със теб,твоята мъка е и моя мъка,само майка изгубила рожбата си знае как се чувстваш.
Дано един ден, когато и нашето време дойде,да си ги видим,и прегърнем и отново да бъдем заедно.
Почивай в мир мило дете.



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Юлия 48]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.09 17:12



Лоли, миличка, съжалявам за твоето момиченце! Не е честно! Не е редно деца и млади хора да си отиват така без време... Прегръщам те!



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Лoли]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано19.02.09 17:15



Лоли,приеми моите най искрени съболезнования,няма по лошо нещо от това.Нека почива в мир твоето момиченце.



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Лoли]  
Автор zara.sz (щастлива)
Публикувано19.02.09 17:27



Лоли,приеми моите съболезнования!Много е несправедливо родители да погребват дечицата си,но на земята има доста несправедливи неща.Мъчно ми е за твоето ангелче и се моля ,там горе да е щастливо!Душичката пак ти казва'мамо',но ти не я чуваш.Много,много съжалявам!

умът действа-тялото реагира


Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: zara.sz]  
Автор anamarkova (непознат)
Публикувано19.02.09 17:46



Поклон пред паметта и...



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: anamarkova]  
Автор пиceтo (непознат )
Публикувано19.02.09 18:15



Думите са излишни . Приеми моите най-искрени съболезнования. Поклон пред паметта на детето.



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: пиceтo]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано19.02.09 18:20



Лоли, каквото и да кажа, болката ти няма да намалее. Ужасно е родителите да изгубят безвъзвратно детето си! Поклон пред паметта на момичето ти!



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Mpaвka]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано19.02.09 18:34



Моите съболезнования! Плача заедно с теб за прекършения млад живот!



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: anamarkova]  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано19.02.09 19:00



Светла й памет и мир на праха й......



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Лoли]  
Автор zagrijena (непознат)
Публикувано19.02.09 21:06



Искренните ми съболезнования мила Лоли, нека милото ти детенце почива в мир и бъде искренно щастливо и безгрижно там където е сега!





Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: zagrijena]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано19.02.09 22:35



Мойте най-искрени съболезнования, Лоли!
Никога няма да забравя снимките, които ти беше качила в иНтернет и ни ги показа след като се върнахте от ваканция - сякаш беше вчера.

Поклон!



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: tigananka]  
Автор suni1234 (непознат)
Публикувано19.02.09 22:48



Мойте най-искрени съболезнования! Молих се за вас и при всяко влизане се надявах да прочета нещо обнадеждаващо,не това.Дано е на по-хубаво място.



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: suni1234]  
Автор mogo_p (непознат )
Публикувано19.02.09 23:56



Скъпа Лоли,изстрадах всичко което се случваше с вас и сега страдам като чета.Не исках да повярвам,защото вие бяхте моя лъч надежда,че ще се преборим с тази гад.Господи защо отнемаш на хората най-любимите им същества,защо не ги оставиш да им се порадваме...Дано твоето момиченце е на по-добро място ,а на теб пожелавам сила да се справиш с мъката си.



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: suni1234]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.02.09 23:59



Мила Лоли,
Толкова ми е мъчно и за детето, и за твоето наранено сърце!
Остава утехата, че душата не си отива безвъзвратно, а продължава да живее, макар и невидима за нас... Вие винаги ще бъдете заедно с милото дете... ти ще го усещаш и ще знаеш, че е при теб, както досега и не съвсем... Ще ти е нужно време, за да приемеш физическото му отсъствие, време, което трябва някак да преодолееш... И да приемеш по нов начин неговата обич и закрила!

Прегръщам те, мила!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa_ (непознат)
Публикувано20.02.09 01:59



Мила Лоли, приеми моите съболезнования, съжалявам, много съжалявам за момиченцето ти, за повече не намирам думи



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Kaлoянa_]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано20.02.09 04:40



Лоли, мила, нямам думи. Целувам те.

E, аз си се харесвам.



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Лoли]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано20.02.09 06:36



Бог да прости милото дете!
Знам, че е при ангелите!

Кураж майчице!
Прегръщам те и плача с теб!



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: lumixx]  
Автор joia73 (новак)
Публикувано20.02.09 09:29



Приеми и моите искрени съчувствия! Думите не стигат да се изрази такава болка, понякога и сълзите не помагат ..Остава утехата,че е на място, където няма болка!



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: joia73]  
Автор sara123 (непознат)
Публикувано20.02.09 09:45



Мила Лоли, приеми моите най-искрени съболезнования. Нямам думи, излишно е всичко, което ще напиша. Мир на душата й.



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: sara123]  
Автор ana8 (новак)
Публикувано20.02.09 10:14



Мила Лоли, приеми мойте най-искренни съболезнования. Макар че на света няма думи с който човек може да изрази мъката си. Момиченцето ти беше моят лъч надежда, че тази гадина може да се победи. Толкова силно се молих за това младо дете. Не е чесно. Почивай в мир мило дете. Лоли, нека Господ ти даде сили да се бориш с голямата си мъка.



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: ana8]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано20.02.09 10:23



Приеми и моите най-искренни съболезнования! Мир и покой на душата на твоето детенце, сега поне не изпитва болка. А на теб много сили, ако въобще има сила, която да ти помогне, защото откакто Кари почина родителите й се сринаха и въобще не са същите хора. Желая ти много кураж и вяра, че детето ти сега е на по-добро място, където ще се видите един ден.



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Poтoни]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано20.02.09 11:56



Моето дете там от горе няма да позволи да се срина
Тя беше природно ДОБРА
Както каза отчето ,и аз също го вярвам,че тя се е превърнала в АНГЕЛ



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Лoли]  
Автор Dobi-5O (непознат)
Публикувано20.02.09 12:02



Мила Лоли,плача заедно с тебе......нямам думи......



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Лoли]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано20.02.09 12:43



Мила Лоли,
Приеми и моите съболезнования и съчувствие.
Тази мъка е голяма и едва ли в този момент нещо може да те утеши.
Желая ти сили, защото животът налага да се преодолее и това изпитание.



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Лoли]  
Автор 123galia (непознат )
Публикувано20.02.09 12:43



Мила Лоли, поклон пред паметта на детето ти! Вярвам, че е ангел!



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: 123galia]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано20.02.09 12:56



Мила Лоли,приеми и моите искрени съболезнования,няма думи да се изрази мъката ти и сълзи ,които да потушат скръбта ти .Винаги ще я носиш в сърцето си ...



Тема Re: НЯМА ГО МОЕТО МОМИЧЕнови [re: Лoли]  
Автор dara_77 (непознат )
Публикувано20.02.09 13:09



Лоли много съжалявам!Мислех си какво мога да ти кажа...разбрах че не откривам нужните думи, не успявам...скърбя с теб...
Жестоко е да се отнема невинен детски живот,жестоко е родители да се подлагат на такова мъчение да гледат гаснещото си слънчице...
Лоли не унивай .Живей заради нея обичай заради нея и прегърни живота точно защото тя не можа.Така тя от там където е ще ти се радва ще те гледа и ще те вижда такава каквато си била борбена и силна.Такава каквато си била в нейните очи всеотдайна мама!
Светла и памет и нека почива спокойно...



Тема Re: Свекърва ми си отиде...нови [re: renetage]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано03.03.09 13:49



Днес на 3 март-нашата битка приключи!
Още един неизживян живот,още една истрадала душа!
Бог да те прости и да намериш покой,там където си!
Прости и на нас.Обичаме те ЕВА!

Почивай в мир!



Тема Re: Свекърва ми си отиде...нови [re: misticna-toni]  
Автор anamarkova (непознат)
Публикувано03.03.09 16:39



Моите съболезнования на теб и на семейството ти!Мир на душата и...
Ази



Тема Re: Свекърва ми си отиде...нови [re: anamarkova]  
Автор Kaлoянa_ (новак)
Публикувано03.03.09 17:14



Съжалявам, приеми моите съболезнования



Тема Re: Свекърва ми си отиде...нови [re: Kaлoянa_]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.03.09 18:26



Приеми и моите най-искрени съболезнования.



Тема Re: Свекърва ми си отиде...нови [re: misticna-toni]  
Автор dara_77 (непознат )
Публикувано04.03.09 21:44



Тони съжалявам много!Приеми моите съболезнования, от постингите ти личеше че обичаш свекърваси и много се тревожиш за нея...Светла памет на душата и!



Тема Re: Свекърва ми си отиде...нови [re: dara_77]  
Автор suni1234 (непознат)
Публикувано04.03.09 22:48



Мойте най-искрени съболезнования!



Тема Re: Свекърва ми си отиде...нови [re: suni1234]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано05.03.09 00:27



Мила Тони, приеми съболезнованията ми . Горката жена, поне вече няма да се измъчва. Мир на душата й!



Тема Re: Свекърва ми си отиде...нови [re: Mpaвka]  
Автор ren51 (новак)
Публикувано05.03.09 01:25



Мила Тони, моите най-искренни съболезнования и нека да почива в мир.
МилаТони пиша и плача и за свекървата ти, и за Весела ,и за Януш/ нищо ,че не ги познавах/,и за себе си , и за всички, които са от тази страна на пистата и питам Господи "Защо даваш живот и богатство на хората, които првят оръжие и убиват невинни?Защо те живеят в охолство, а убиваш добрита? Защо Господи? ЗАЩО>>>>>?"



Тема Re: Свекърва ми си отиде...нови [re: misticna-toni]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано05.03.09 06:49



Приеми и моите искрени съболезнования Тони.
Четейки те виждах колко много се обичате и знам, че много те боли!
Мир на праха и покой на душата на свекърва ти!



Тема Re: Свекърва ми си отиде...нови [re: misticna-toni]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.03.09 13:52



Присъединявам се към скръбта ти!
Мир на душата й...

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Свекърва ми си отиде...нови [re: *jull**]  
Автор пиceтo (непознат )
Публикувано06.03.09 18:33



Тони, приеми моите най- искрени съболезнования! Нека душата и почива в мир!



Тема Много е тежконови [re: пиceтo]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано22.03.09 16:38



На 20.03.2009г. се навършиха 40 дни от загубата на моето детенце


Колкото повече минава времето толкова повече ми липсва.
Как искам да се върне и да ми каже''МАМО,МАМО,МАМО''






Тема Re: Много е тежконови [re: Лoли]  
АвторДимaнa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.09 17:01



Мила Лоли, безмислено е да ти се казва - "Не тъгувай". Моли се за нея и продължавай да й даваш любовта си. Тя и сега има нужда от нея - не тъгата си, не сълзите си - давай й безкрайната си като Вселената майчина любов.



Тема Re: Много е тежконови [re: Лoли]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано22.03.09 17:08



Наистина е много тежко.


И с всеки изминал ден все повече боли, не преставам да се взирам във всяко едно момче и да търся в него своето слънчице.....
Просто се учим да живеем с болката Лоли..


Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: Много е тежконови [re: Лoли]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано22.03.09 18:09



Лоли,сълзите не спират,и никога няма да спрат.Няма да те лъжа,колкото повече време минава тъгата и болката по децата става все по-голяма.

И моята Рали ми липсва много.Болка,и много мъка има в нашите души.Но трябва да се научим да живеем с тази болка.Казвам трябва,защото и аз още се уча,а дали ще се науча незная.
Прегръщам те Лоли,и плача заедно с теб.Няма нищо по-страшно от това майка да преживее детето си.





Тема Re: Много е тежконови [re: Юлия 48]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано22.03.09 18:23



Лоли, съчувствам ти с цялата си душа! Плача с теб! Думите са безсилни за твоята мъка!



Тема Re: Много е тежконови [re: Лoли]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано22.03.09 18:39



Нека почива в мир. Прегръщам те силно, мила. Бъди силна.



Тема Re: Много е тежконови [re: Лoли]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.09 19:39



Скъпа Лоли,няма по-голяма мъка от тази която преживяваш ти и останалите майки ,загубили децата си.Толкова е красива твоята дъщеричка.Не може толкова млад и хубав човек да си отиде толкова рано.Когато загубих баща си,си мислех,че няма по-нещастен човек от мен.Непрекъснато разбирам обаче че не съм права,защото и аз съм майка и не мога да си представя как се живее след загуба на дете.Ето защо отдавна не вярвам в господ,не вярвям,че децата трябва да си отиват от този свят преди родителите,не вярвам че господ ни изпраща само препядствия,които може да преживеем.Защото ние искаме своите близки тук при нас и нищо не може да ги замести.Ще запаля една свещичка за Даниела,доколкото разбрах,така се казва.Прегръщам те.



Тема Re: Много е тежконови [re: Лoли]  
Автор zara.sz ()
Публикувано22.03.09 19:47



Много съжалявам!Дълго плаках и много искам да ти кажа нещо успокоително,но в случая няма какво.Нека почива в мир!

умът действа-тялото реагира


Тема Re: Много е тежконови [re: Лoли]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.03.09 20:06



Дани е такъв ангел!...
Мисля си, че прекрасни същества като нея
слизат на земята, за да ни покажат, че има рай...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Много е тежконови [re: Лoли]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано23.03.09 11:40



О, Лоли, няма думи, които да ти кажа и да си помисля, че ще те утешат!
Сълзите ми не спират да текат за твоето и всички други прекрасни деца, чийто живот е така рано прекършен!
Желая ви сили, мили майчици, за да не ви прекърши огромната болка!



Тема Re: Много е тежконови [re: Лoли]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано23.03.09 14:26



Гледах клипчетата и плаках....... Не зная какво утешително да ти кажа, защото с всеки следващ ден болката и липсата на любимите хора става все по-силна. Никога няма да проумея защо такива прекрасни създания, като твоята дъщеря, като моята съпруга трябва да си отидат от тази земя толкова рано. Много, много е трудно и дано имаш сили да свикнеш да живееш с тази болка, защото от нея излекуване няма

Мир и покой на душата на Дани!



Тема Re: Много е тежконови [re: Poтoни]  
Автор anamarkova (непознат)
Публикувано23.03.09 14:34



Безсилни сме пред болката, думите са излишни...Прегръщам те силно!Мир и покой на душата и!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: vesela.bg]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано27.03.09 21:37



Отиде си моята приятелка..... Преди 4 месеца й откриха рак на белия дроб, напреднал и .... днес край. Почивай в мир,скъпа приятелко!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.03.09 22:23



Съжалявам, толкова съжалявам!
Приеми съболезнованията ми...

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: *jull**]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано27.03.09 22:52



Ужасно!
Нека да почива в мир!
Съболезнования!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: ket1234]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано28.03.09 06:40



Много е тежко да загубиш приятел


НЕКА ПОЧИВА В МИР!!!
Колко би било хубаво тези близки и приярели,които ни напуснаха ,и са там горе да създадат такъв клуб като нашия и да помагат на тези долу,които са болни от тази коварна болест



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: feniks_m]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано28.03.09 09:30



Мир на душата и!Нека почива в мир!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: vesela.bg]  
Автор kalu6ka (r.e.m.)
Публикувано31.03.09 18:36



Днес в 9.30 ме напусна завинаги моята голяма любов. Почивай в мир миличък Емичко. Единствената ми утеха е, че вече не те боли и някога пак ще се съберем.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: kalu6ka]  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано31.03.09 19:14



Светла му памет......



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: kalu6ka]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано31.03.09 19:14



Мила, приеми моите най-дълбоки съболезнования!
Мир и светлина на душата на най-скъпия ти човек!
Изживей мъката си, приеми я като част от живота си и после намери сили да продължиш напред - и заради твоя любим.
Защото това е най-малкото, което дължим на онези, които обичаме и които без време са ни напуснали...

Прегръщам те!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: kalu6ka]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано31.03.09 19:29



Моите съболезнования, мила. Бъди силна и смела-ние духом сме с теб.

Прегръщам те



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: *jull**]  
Автор _maest_ (непознат )
Публикувано31.03.09 19:32



Искрени съболезнования!Бог даго прости!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: Ekna]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано31.03.09 19:51



Моите искрени съболезнования за скъпата ти загуба. Мир на душата на твоя любим човек! Ще ти бъде нужно време, докато се научиш да живееш с болката. Кураж!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: Mpaвka]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.03.09 23:34



Моите най-искрени съболезнования. Мир и покой на душата му. На теб сила да продължиш напред.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: kalu6ka]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.09 23:58



Калушка...толкова съжалявам....в такива случаи за мен думите са тромави и ...абе излишни...Държа те за ръка....



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: yraaa]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано01.04.09 05:48



Моите съболезнования за Феникс и Калушка. Колкото и да звучи налудничаво, понякога си мисля дали трябва на всяка цена да се гони животът и дали всъщност там където отиваме в отвъдното не е по-хубаво от тук, на Земята. Но просто не помним какво е било! Съвършенна е Божията промисъл!!! И ако това е някакъв вид философия, по-добре е да я приемем, мисля, че ще помогне на измъчените ни души!

Е, аз си се харесвам.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: kalu6ka]  
Автор zara.sz ()
Публикувано01.04.09 08:42



Съболезнования и много сили за напред!

умът действа-тялото реагира


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: zara.sz]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано01.04.09 11:34



Нека почива в мир.
Поклон пред паметта му


Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: kalu6ka]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано01.04.09 11:35



Моите съболезнования, мила. Думите са излишни,,,, Нека почива в мир!
На теб - много сила и кураж да продължиш напред.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: kalu6ka]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано01.04.09 17:41



Приеми моите най искренни съболезнования.Дано,дано наистина някой ден да се съберем,и прегърнем пак нашите любими хора.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: Юлия 48]  
Автор gali4 (непознат)
Публикувано01.04.09 18:15



Феникс, съжалявам за твоята приятелка. Нека почива в мир!
Калушка, знам как боли да изгубиш обичан човек! Важното е, че и двамата се борихте и бяхте заедно... Дано да намери покой и топлина отвъд...Трябва да продължиж напред и заради него, но и заради себе си, мила!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: gali4]  
Автор kalu6ka (r.e.m.)
Публикувано01.04.09 22:09



Благодаря на всички за милите думи....



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: kalu6ka]  
Автор petq.h (съпричастна)
Публикувано03.04.09 18:45



На 30. 03. 2009г. моят татко си отиде.... за пет дни болестта го смаза. Без болка, със силен задух и с голяма надежда, че ще победи болестта... но не успя. Загубихме битката, борихме се в продължение на една година, всеки ден, всеки час, всяка минута, всяка секунда....
Почивай в мир мило тате!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: kalu6ka]  
Автор anamarkova (непознат)
Публикувано03.04.09 19:18



Приеми моите съболезнования...нека почива в мир!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: petq.h]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.04.09 20:07



Мила Петя, съпричастна съм към скръбта ти! Всичко в Клуба знаем колко много сили, всеотдайност и надежда беше заложила в тази борба! Но всички знаем също колко трудна, дори жестока е тя. Утешението е, че си е отишъл без болка... А най-важното е, че през тази година ти си му дала толкова много любов! Която съм сигурна, че изпълва душите на близките ни и в другия свят...

Да е светло на душата му!

"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 03.04.09 21:42.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: petq.h]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано03.04.09 20:30



Мир и покой на душата му.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: petq.h]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.04.09 21:37



Дублиран постинг.

"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 03.04.09 21:39.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: anamarkova]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.04.09 23:27



Мир, покой и светлина на душата му! Моите съболезнования.



Тема Re: Много е тежконови [re: anamarkova]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано04.04.09 19:50



не знам какво мога да кажа...просто думите никви ги няма...няма по-страшно, всяка майка знае...всяка...



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: Buba67]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано04.04.09 22:11



Съпричасна съм на мъката ти,миличка
Дано там горе е по добре



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: vesela.bg]  
Автор dani_hd (непознат )
Публикувано11.04.09 12:50



и моя съпруг си отиде взего коварната болест а беше невероятен човек и само на 40г.





Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: dani_hd]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.04.09 15:25



Моите съболезнования, скъпа!
Мир на душата му и много сили на теб!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: *jull**]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано11.04.09 15:43



Дани, искрено съжалявам, че съпругът ти е напуснал този свят толкова рано! Съболезнования за теб и семейството ти!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.04.09 16:07



Остъргай ужасната болка от себе си,
като глина засъхнала.
Събери във бурканче сълзите си,
поръси ги обилно с любов
и изваяй от тежката смес
див кон, необязден и силен.
издигни се над мъката лепкава
и като амазонка яхни този звяр!

Прегръдки



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: Ekna]  
Автор ana8 (новак)
Публикувано11.04.09 16:11



Приеми и мойте съболезнования, нека почива в мир.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 4нови [re: dani_hd]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано11.04.09 19:44



Нека почива в мир.
Поклон пред паметта му.

ИЗПОВЕДАЛНЯ № 5

Редактирано от *jull** на 13.04.09 12:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.