Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сбогом ,татко:((((((((нови [re: *ill be the SuN*]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано24.09.08 09:06



Много съжалявам за загубата.
Приеми моите съболезнования.
Нека почива в мир!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Сбогом ,татко:((((((((нови [re: vesela.bg]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 09:44



Съжалявам за татко ти, Ники! Важното е, че ти беше до него и го обичаше!
Дано нашите близки отвъд да намерят покой и светлина...



Тема Re: ...нови [re: vesela.bg]  
Авторпyшko (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 13:07



"Наплюйте ме, наречете ме коравосърдечна, изверг, животно, каквото пожелаете..". !!!!!
Такава си за съжаление и заради това си все още жива. Имаш силен характер, борбеност, търпение, гордост, но мило ми момиче прояви и необходимото съчувствие към другите. Кой иска да чете и слуша за смърт, май никой нали?
Момичето е решило да го сподели, и ок направила го е. Какво като въпросния починал/Бог да го прости/ не е от виртуалния Ви клуб? Ми дай ся всички да се регистрираме и да бъдем вече познати/като никове естествено/, та като някой от близките ни реши да пише за нас след като си отидем да имаме право на последно писане в наша памет.
Пълни глупости са това.
Чета всичко в клуба доста отдавна, но не смятам за нужно да се предствям пред всички с поредната история за заболяване от рак, и нито смятам и да задавам въпроси относно характера на заболяването. Не е нужно. Всеки сам за себе си преценява от какво има нужда и какво да направи.
Бих написал още много нещо които ме дразнят в твоята личност, но пръво от уважение към това, че си дама ще го примълча и второ защото и ти и аз сме едни от онези над 50 000 в България които са напът към "изповидалнята" рано
или късно.
Съвет от един от многото:не бъди егоист, не диктувай правилата на живот на другите "виртуални", не обиждай и се дръж по-човешки/ама наистина прояви човещина и към тревогите на другите/ и на последно място не пиши непрекъснато за твоята воля и сила за живот защото не само ти я имаш. Всички хора свързани с тази болест по едни или друг начин имат същото чувство а ти само ги подтискаш с твоите думи.
Сори сигурно звуча грубо, но от доста време съм ти насъбрал. Хей Весела, гаден човек си, както се бориш с болестта така се опитай да са пребориш и с твоя твърд и тежък характер.
p.p.s. И междудругото не те познавам само писанията ти в клуба, така, че определено имам пълно основание за обективно мнение.
А на всички други загубили битката с рака ще кажа моите най-искрени съболезнования, и на тези които продължават с борбата бъдете силни и живи!
Успех!!!



Тема Re: ...нови [re: пyшko]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано24.09.08 15:21



Виж сега, "пушко" безименен! Като какъв си изказваш мнението за Весела, която не харесваш; в Клуб, който не приемаш и не пишеш; в сайт с правила, които не уважаваш? Момче, когато нещо не приемаш и не уважаваш - ми нямаш място в него, иди и се изказвай другаде, има свобода на словото! Толкова е неприятно това, което си написал... Как се бориш с рака, с толкова лоши чувства в тебе? Тука пиша от 3 години, от началото на клуба.Знаеш ли колко хора са преминали? И колко хапливи забележки са изписани? Но защо го има още тоя клуб? Защото има някакви правила, търпимост, коректност и ПОЛЗА! Ти защо четеш,а? Гледаш сеир или ти е полезно? ...... като си отговориш на този въпрос ще съм по-спокойна!
Ей, че ме ядоса!



Тема Re: ...нови [re: пyшko]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 15:44



Съдбата или Бог ще ти го върне заради тежките и несправедливи думи!
Чувствам се лично засегната заради Весела.

Има теми, в които желанието за писане трябва да се ръководи от това как и дали ще се помогне - нали това е Клуб за ВЗАИМОПОМОЩ.



Тема Re: ...нови [re: пyшko]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано24.09.08 16:10



Пушко,много ме ядоса със твоите писаници,

но няма да сляза на твоето ниво, и да ти отговоря както само аз си знам ,защото лично познавам Весито,и зная какъв човек е.
Само ще кажа:
Как можа,за толкос кратко време,толкова глупости да наговориш??????

"Целия проблем на света е,че глупаците,и фанатиците са толкова уверени в себе си,а мъдрите хора са изпълнени със съмнения"
Бертранд Ръсел

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: ...нови [re: пyшko]  
Авторsf (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 16:30



До тук само три Защитнички на Весето/а не Весито, ама на пловдивчани им е простено/Ам че къде са останалите,бре??



Тема Re: ...нови [re: пyшko]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано24.09.08 16:38



Това е лично твое мнение и не мога да не го уважа.
"Насъбираш ми отдавна" - ми ок, събирай си злоба, като нямаш какво друго да събираш, твоя си воля.
Наистина тук пишат много хора. И всеки е с различен характер.
Разликата е, че тук сме се събрали с една единствена цел - взаимопомощ.
Не сме тук да си чепкаме характерите и личния живот.
Затова не приемам етикетите, които си ми налепил. Щото не си изял 1 кг сол с мен, че да ме познаваш толкова добре, колкото се изказваш.
Бих написал още много нещо които ме дразнят в твоята личност
Ако наистина ме познаваш и лично, не виртуално, което много се съмнявам, що не вземеш лично да ми кажеш какво те дразни в моята личност, м?
Да, ама много добре си разбрал, че освен дама съм и личност, не някоя анонимна мижитурка.
А това, което написах по-горе, всеки приема различно.
За едни постинга ми е роман, за други - поредно мъмрене от модератор.
За мен си беше просто една изповед, как се чувствам, от какво се натоварвам.
Бе хора, вие нямате ли си друга работа, та сте седнали все с Весела да се занимавате?

Да ви имам проблемите

Нема начин да нема начин!


Тема Re: ...нови [re: sf]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано24.09.08 16:43



Пиши още една пловдивчанка защитник на ВесИто!
Града ли не ти харесва или народонаселението?!
Щото на мен само човешката злоба не ми харесва, ама кой ме пита - нали съм пловдивчанка!



Редактирано от lumixx на 24.09.08 16:46.



Тема Re: ... [re: vesela.bg]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 19:12



Айде , да се намеся и аз-с Весето сме си разменяли шапките на няколко пъти....но в крайна сметка аз си я обичам и уважавам, не само защото сме диагностицирани с една и съща болест, но защото тя е просто силен човек, но пък и има едно разкошно чуство за хумор, верно черен , и често автохумор, което ме е разведрявало и е разпръсквало черните мисли около ми за дълго.....

Силните характери , за съжаление са опърничави и тиранични, но пък са ХОРА НА КОИТО МОЖЕ ДА РАЗчИТАш в труден момент, честни са и не са способни на подлярски постъпки.....значи като сложиш на везните доброто и лошото , доброто натежава....Освен това за да се живее по-добре трябва да се научим просто да приемаме хората такива каквито са-никой не е ИДЕАЛЕН, нали!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.