Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: Buba67]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано20.09.08 22:38



Много съжалявам за твоето слънчице!!!!!!!!!
Да почива в мар. И нека душата и да е безсмъртна!!!



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: Poтoни]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано21.09.08 04:27



Ротони,скърбя,и плача заедно с теб.
Мир на душата и,дано там горе намерят покой.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема ...нови [re: Юлия 48]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано22.09.08 16:17



Преди няколко дни научих, че съпругът на близка приятелка е починал от тумор на плеврата. Не го познавах добре, знаех само, че се чувстваше добре, никакви химии не го събаряха и беше вечно на лозето си, вечно работеше и работеше. Съжалявам наистина. Мир на праха му!!!



Тема Re: ...нови [re: tigananka]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано22.09.08 17:10



Наплюйте ме, наречете ме коравосърдечна, изверг, животно, каквото пожелаете...няма да се разсърдя, затова ще споделя.
Аз лично не мога да приемам повече съобщения за загубена битка с рака.
Идва ми в повече и си признавам. Вечер си лягам с тревожни мисли в главата, сутрин се събуждам с такива мисли. Колкото и да се опитвам позитивно да мисля, не мога да не се натоварвам с проблемите на всички тук и ги пренасям върху себе си.
Моля ви хора, нека се ограничим в кръга на клуба, затова е направена Изповедалнята, за изкажем последна почит на хора, които познавахме "виртуално" тук в клуба, защото сме изживяли всяка стъпка в борбата му, опитвали сме се да му помогнем, това е нормално, но не е нормално да се товарим и допълнително...
По света всекидневно умират над 50 000 души от рак. В България също са много...Не мога да поема скръбта на цял свят, хора. Моля ви, имайте малко милост към всички пишещи тук и борещи се с рака. Нека не се натоварваме допълнително със смъртни случаи извън клуба...нямам сили и нерви да поемам повече, отколкото поемам всеки ден тук в клуба.
Пиша от името на Весела, която с нокти и зъби се бори за живота си ежеминутно. Не пиша като модератор, нека сме наясно. Та ако ще плюете, плюйте по мен, не по модератора! Щото и да не бях модератор, пак щях да напиша същото!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: ...нови [re: vesela.bg]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано22.09.08 17:42



Беше по-лесно да изтриеш мнението ми , отколкото да напишеш подобен роман по този начин.
Няма значение, съжалявам вече, че съм го написала, по-добре е като си мълча.

Не виждам за какво да те плюем, имаш право специално затова, което написа сега.



Тема .....нови [re: tigananka]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано22.09.08 22:32



Аз не обичам Изповедалнята. Почти не чета в нея. Ако го направя, после ме държи мъката на хората. Не мога да нося. Паля свещ в църквата до нас. Живота ме тъпче вече 20 години със здравословни проблеми, от 5 години и рак. Понякога се питам какво и колко още мога да нося. Вечер ми умира надеждата и ако отворя очи сутрин, отново я виждам в светналия прозорец. Чета за борбата на всеки и където разбирам - отговарям. Не мога да съм знаеща навсякъде.
Не мислете, че си навирам главата в пясъка. Но в Изповедалнята е болката за изгубената борба. Като я видя изкачена високо в темите, стяга ме гърлото, изпушвам няколко цигари и стискам юмруци. И си казвам "Трябва да успея, не искам да четат за мене хората!".....



Тема Re: .....нови [re: Baлeнтинa]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано23.09.08 09:07



имам чувството , че си ме избрахте сега от последното ми мнение по този повод и айде сега всички да кажете колко съм грешна ,ч е съм го написала.
еми почувствала съм го, написала съм го, починал е близък на моето семейство. престанете да отговаряте на съобщението ми, СЪЖАЛЯВАМ, че съм ви засегнала смъртно, разбрах го.

Помолих весела да изтрие съобщението. Разбрах, че няма да се пише в темата за хора извън клуба - недай си Боже, иска ми се повече от всичко да няма такива съобщения и хората да са здрави!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Така че МОЛЯ МОЛЯ МОЛЯ престанете да пишете тук под моето съобщение. Ако някой иска може да ми се обади по телефона й на него да се извиня, че съм го накарала да мисли колко е гаден света. Гаден е, и аз вря и кипя вътре, защото и моето семейство страда и трепери.
Разберете, че го написах машинално, не искайки да засегна никого.
В крайна сметка след като не искаме да се разтройваме и т.н., изповедалня не трябва да има.
Спазвам правилата, така че считам темата за приключена.



Тема Re:КАРИ ПОЧИНАнови [re: Лoли]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано23.09.08 19:02



Роман, съжалявам за твоята скъпа Кари! Ти наистина се бори докрай!
Нека почива в мир, дано да намери спокойствие и топлина отвъд...



Тема Сбогом ,татко:((((((((нови [re: tigananka]  
Автор *ill be the SuN* (Ники)
Публикувано24.09.08 08:50



Загубихме битката..........................
Загубих най-прекрасният баща на света.
Отиде си ,покосен от коварната болест -карценом на простатата с разсейка в костите ,а накрая в белите дробове и кръвта.Нищо не помогна....борихме се с всички сили ,но не успяхме да го спасим.Неописуема е болката ми...Пожелавам на всички успех в борбата...ние не успяхме.
Благодаря на всички за разбирането и подкрепата!



Тема Re: Сбогом ,татко:(((((((( [re: *ill be the SuN*]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано24.09.08 09:00



Приеми моите най- искренни съболезнования!

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.