Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Непразнувани празницинови [re: Tъra]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано25.12.08 01:56



Миличка недей така.И аз се чувствам така.Но трябва да живеем...колкото можем...!Ако искаш да поговориш с някой аз съм насреща.Пиши ми на лични ако искаш-ще ти дам скайпа си.



Тема Re: Непразнувани празницинови [re: misticna-toni]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано25.12.08 15:25



Хей, недейте така...на дали майките ви, включително и моята (тя също почина от рак 2004г на 48 год.) искат да страдаме така. Моята майчица винаго ще ми липсва, защото празниците без тях са НИЩО! Те винаги ще са до нас, така че давайте си малко кураж и не мислете за тях като минало.Аз лично доста често си говотя с нея, самичка естесвено, колкото и лудо да ви звучи и след това се чувствам по спокойна.Никога няма да я забравя и винаги ще е жива в съзнанието ми...Защото един ден, ние пак ще сме двете и пак ще ям от нейните питки с мед, и пак ще мога да я целуна и да и кажа че я обичам!Нека бъдат живи в сърата ни и съзнанието ни. Ако искате можем да отвотим тема за приятни спомени, които никога няма да забравим.Аз например няма да забравя какви хубави мекици с мед правече и това най-много ми липсва. Все търся прилика с другите мекици, ама не са същите. Мамините са най-сладки





Тема Re: Непразнувани празници [re: mimozitta]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано26.12.08 11:46



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАЙЧИЦЕ.
Където и да си сега,дано си щастлива и спокойна.Знам,че ние бяхме твоето щастие и живот....знам,че си отиде с много болка с много мечти които останаха несбъднати...
ПОЧИВАЙ В МИР!ОБИЧАМ ТЕ!





Тема до Юлето [re: misticna-toni]  
Автор svety7 (непознат)
Публикувано30.12.08 17:00



Днес,когато наоколо кипи подготовка за предстоящите празници една душичка с разбито сърце пали свещ за своя любим съпруг- 40 дни без него.
Юле, миличка,сугурно нищо не може да стопли душата ти в момента, но знай,че за теб животът трябва да продължи - едно детенце чака да го отгледаш и да му дадеш цялата обич на тази земя.
Мир и покой за душата на Януш!



Тема Re: до Юлето [re: svety7]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано30.12.08 20:34



Боже мили, оскавете я Юлето, не й ровете в душата.
Ако тя има нужда от някой от нас ще пише.
Оставете я малко сама!
Юле, прекланям се пред теб до земи!
Лека му пръст на Януш.
Нямах намерение да пиша, но не се въздържах!
За Бога, оставете я поне за малко на саме с мъката й.
Тя знае, че сме с нея!



Тема мама е звездичка [re: vesela.bg]  
Автор viktorika (непознат )
Публикувано06.01.09 20:28



днес в 5 30 мама си отиде,довечера в небето ще изгрее още една звезда



Тема Re: мама е звездичка [re: viktorika]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано06.01.09 20:44



Моите искрени съболезнования viktorika. Тя винаги ще бъде с теб, където и да е сега. Поклон пред светлата и памет





Тема Re: мама е звездичка [re: viktorika]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано06.01.09 20:46



Моите съболезнования ! Знам какво е. Бъди силна и смела!



Тема Re: мама е звездичка [re: diana1OO]  
Автор Buba67 ()
Публикувано06.01.09 22:01



Моите най-искрени съболезнования.



Тема Re: мама е звездичка [re: viktorika]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.01.09 22:09



Мойте най-искрени съболезнования, миличка. Сигурна съм, че мама винаги ще бди над теб.

Бъди силна. Прегръщам те.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.