Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: мама ни напуснанови [re: misticna-toni]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано18.12.08 18:11



Иска ми се да ти кажа нещо много топло и ободряващо мило момиче, но трудно намирам нужните думи. Съчувствам ти дълбоко! Поднасям ти най-искрените си съболезнования! Зная колко много те боли! И все пак - бъди силна! Живота е пред теб!



Тема Re: мама ни напуснанови [re: azi]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано18.12.08 18:35



Моля се заедно с теб да е намерила покой душата на милата ти майчица!



Тема Re:3 месеца [re: Poтoни]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано18.12.08 18:45



Плача заедно с теб за прекрасната ти съпруга - това прекрасно, нежно цвете толкова рано прекършено!





Тема Непразнувани празници [re: lumixx]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано20.12.08 16:12



Днес моят съпруг трябваше да има РД. Преди около месец и половина трябваше да празнуваме 40 години съвместен живот, но....

Съдбата го отнесе, не попита
за мъката, която причини!
Душата ми остана свита
и много, много ме боли!



Тема Re: Непразнувани празници [re: diana1OO]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано20.12.08 17:06



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш!
.........................................................................
Ако съдбата ти затваря вратата, влез през прозореца!
.........................................................................
Толкова празници
с тях ....... - непразнувани...
Места - безброй - непосетени
толкова думи - неказани
мечти до днес - несподелени...





Тема Re: Непразнувани празници [re: Юлия 48]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано20.12.08 17:18



Благодаря за хубавите думи и прекрасната картичка! Поздрави!



Тема Re: Непразнувани празници [re: diana1OO]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано21.12.08 11:32



Приемете и моите съболезнования.
Мъ4но ми е за вси4ки вас, загубили близките си.Мъчно ми е и за мен, защото и аз загубих майка си.Правихме тези дни помен- 6 месеца и знаете ли колко се упреквах, че сега купих много цветя, огромни букети,за да поставя на гроба и, а нито веднъж приживе не съм го правила, Купувах и раздавах неща, които преди не съм подарявала.Приготвях ястия и маси, каквито преди нне съм правила, все за мама е всичко, но го правя сега, когато е късно, Защо не го правех преди? защо? защо сега?!? защо не и се обаждах всеки ден, защо не и казвах всеки ден, че я обичам, защо не го правех, а защо го правя сега.плача и пиша и знам, че не оценяваме тези, които обичаме.правиме го, когато е късно, уви, твърде късно.



Тема Re: Непразнувани празници [re: 4aq]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 11:13



Чая, миличка, недей така - майчето ти е знаела, че я обичаш и че мислиш за нея - такива неща не е нужно да се повтарят всеки ден, те се усещат! С това, че се грижеше за нея, когато беше нужно, с това, че направи всичко възможно и невъзможно, за да й спечелиш повече време - именно с това си й показала колко много я обичаш и какво е тя за теб! Нали така!?

Диана, аз мисля, че нашите скъпи хора, които ни напуснаха са с нас - особено на празниците! И нека да си спомняме тези Коледи, Нови Години, рожденни и именни дни, когато нямахме празни столове около празничните маси...



Тема Re: Непразнувани празници [re: 4aq]  
Авторshine (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 11:47



Сякаш четеш мислите ми... Първата Коледа без мама. Ако нямах семейство, щях да се заровя някъде и да заспя дълъг зимен сън. Тя ни сплотяваше, тя придаваше смисъл на празника. Не мога да преживея загубата и, плача непрекъснато, обвинявам се, мразя се. Толкова стойностен човек,защо си отиде така нелепо? Как сега да изплатя дълговете си към нея? Ще утихне ли някога тази нечовешка болка или ще страдам докато съм жива? Прости ми, мамо- обичам те много!



Тема Re: Непразнувани празници [re: shine]  
АвторTъra (Нерегистриран)
Публикувано24.12.08 22:04



И за мен това е първата коледа без Мама!Сърцето ми се къса, а душата му ридае от скръб и мъка ....Мамо , липсаваш ми, не мога да живея без теб .... нищо не е същото както преди .... нищо.... Моля се на Господ да прибере и моята душа, за да сме заедно ... дано чуе молитвите ми ....! Самота и скръб - това съм аз сега!...






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.