Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: мама ни напуснанови [re: azi]  
Автор sara123 (непознат )
Публикувано18.12.08 09:14



Моите най-искрени съболезнования



Тема Re: мама ни напуснанови [re: sara123]  
Автор Buba67 ()
Публикувано18.12.08 10:43



Почивай в мир майчице!



Тема Re: мама ни напусна [re: azi]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано18.12.08 11:58



Моите най-искренни съболезнования, мир и покой на душата й!



Тема Re:3 месеца [re: *jull**]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано18.12.08 12:15



Сега разбирате ли защо ми е толкова тежко

. С Кари се разбирахме с половин дума, никога не сме имали серизни противоречия. Тя беше най-изисканата, най-възппитаната, интелегентна и винаги усмихната жена, с която ме е срещнал живота. В много отношения (и като домакиня, и като съпруга, и като съдия, и във взимоотношенията си с хората) беше стигнала съвършенство и си мисля, че за това господ ми я взе. Никога няма да мога да обичам друга жена, така както обичам Кари. Каквото и да ми се случи от тук нататък тя винаги МНОГО, МНОГО ще ми липсва.........................


Редактирано от Poтoни на 18.12.08 12:28.



Тема Re:3 месеца [re: Poтoни]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано18.12.08 12:32



И искренно се надявам сега тя да е един красив ангел, който не страда и не изпитва душевна болка





Тема Re: мама ни напусна [re: Poтoни]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 13:09



Съжалявам, мила Ази! Знам колко те боли.. И мойто майче си отиде преди 9 месеца. Нека любимите ни мамита почиват в мир!



Тема Re: мама ни напусна [re: gali4]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 13:26



Приеми и моите съболезнования.И дано наистина нашите близки са на по-добро място.



Тема Re: мама ни напусна [re: виoлeтa]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 13:46



Не ни остава нищо друго,освен да се молим за душте им...Благодаря Ви момичета и момчета,рядко съм писала, но не минаваше и ден без да съм влизала в клуба...Много полезни съвети съм научавала от вас, тя все ми викаше виж какво пише в интернет, плакала съм заедно със Вас,молила съм се за всеки.Не се предавайте на таз коварна болест,борете се със зъби и нокти.Аз ще продължа да влизам в клуба,защото Ви чувствам много близки и ще се моля зя Вас!



Тема Re: мама ни напусна [re: azi]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано18.12.08 15:32



Светла и памет на майчето!!!Всички знаем, че тя сега е на по добро место, без болка!

"Перката в дупето и старт към живота"


Тема Re: мама ни напусна [re: mimozitta]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано18.12.08 16:01



Съжалявам миличка АЗИ.Много е несправедливо и болезнено.Така ми се иска да мога да направя нещо за мен,за теб ,за всички нас....Така ми се иска това да свърши най-сетне...


Почивай в мир майчице свята!




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.