Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: ket1234]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.12.08 21:15



Нека почиват в мир! Трудно е, тежко е, но трябва да продължим напред заради всички, които обичаме и ни обичат и на първо място заради себе си.

Прегръщам те, мила!



Тема Re:3 месецанови [re: Poтoни]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано17.12.08 15:30



Днес стават точно 3 месеца от както Кари почина.

Нека всеки, който може да запали една свещичка за успокоение на душата й. Всички казват, че времето лекува болката от загубата на любим човек, но аз не съм усетил до момента да ми е олекнало - напротив Кари МНОГО, МНОГО ми липсва и я обичам все така силно, само дето не мога дай го кажа. Остава ми само да се надявам, че душата й сега е спокойна и не се тревожи за нищо. За тези от вас, които искат да я видят как е изглеждала давам този линк:



Тема Re:3 месеца [re: Poтoни]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано17.12.08 15:44



Много мъка,и самота има в нашите души.Ротони, просто незная какво да кажа.

А сърцето мълчи-
Няма сили
дори и да мрази.
Как ще живея,
Щом всичко мило
днеска го няма.
Как ще обичам,
Щом всичко
В мене умря-
И песен, и младост,
И болка, и радост,
И смях, и тъга?

Редактирано от Юлия 48 на 17.12.08 15:53.



Тема Re:3 месеца [re: Poтoни]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано17.12.08 15:46



Тук избягвам да пиша и само чета ,не знам защо сега го правя. В 90 % от снимките тя е усмихната и жизнерадостна Ротони .Убеден съм,че там където е тя усеща любовта ти и по своему ще ти помага и оставате свързани,убеден съм и че в душата и е спокойно сега .
Свещ днес не мога да запаля,а и е късно вече,но в събота съм на едно място където преди всяка ХТ се молех.Там ще се помоля за нея и запаля свещ,а и за всички които познавах в клуба



Тема Re:3 месеца [re: Гaмбa]  
Автор joia73 (новак)
Публикувано17.12.08 16:30



Каква прекрасна слънчева жена!Искрено се надявам ,че сега с усмивката си озарява един по- добър свят.Светла й памет!



Тема Re:3 месеца [re: Гaмбa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.12.08 16:55



Ротони,
гледам снимките на Кари и се опитвам
да проумея абсурда на този живот!
Мисля, че никога няма да успея...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re:3 месеца [re: *jull**]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 03:49



И аз като Джул мисля, без коментар!



Тема мама ни напусна [re: Ekna]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 06:52



На 15.12. 2008 г. ни напусна завинаги мама...с широко отворени очи.До последно се борихме с коварната болест, стопи я.Почивай в мир мила майчице,дано там където си няма болка...



Тема Re: мама ни напусна [re: azi]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.12.08 07:35



Много, много съжалявам!

Да бъде светло на душата й!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: мама ни напусна [re: azi]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано18.12.08 08:34



Почивай в мир майчице свята!Мир на душата и!

Редактирано от Юлия 48 на 18.12.08 08:35.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.