Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор zagrijena (непознат)
Публикувано24.11.08 14:53



Юлия приеми моите най-искрени съболезнования.
Мир на праха му!



Тема Re: И БОЛИ БОЛИ СЪРЦЕТОнови [re: Юлия 48]  
Автор sonatic (изчезващ вид)
Публикувано24.11.08 16:25



Мила Юле, приеми и моите искрени съболезнования! Няма думи, подходящи да изразят тази мъка!!!
Мир на душата му! Знам, че сега са на едно много, много, много прекрасно място и чакат нас. Помни, че раздялата е временна!
Прегръщам те!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ №4нови [re: vesela.bg]  
Авторrehabili (Нерегистриран)
Публикувано24.11.08 20:03



Бъди силна!нека почива в мир!



Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: rehabili]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано02.12.08 19:12



ДНЕС 2.12 2008 се навършва една година от смърта на моя скъп ТАТКО!Толкова ме боли и толкова ми липсва.Беше много забавен човек.ОБИЧАМ ТЕ ТАТЕ,МОЛЯ ТЕ ПРОСТИ МИ ВСИЧКО...ЛИПСВАШ МИ...ПОЧИВАЙ В МИР!



Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: misticna-toni]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.12.08 21:57



Мила Тони, като си спомня каква борба за живот водеше едновременно за двамата си родители... такъв кошмар изживя!
Дано всичко лошо да остане далеч зад теб, а скъпите ти родители да се грижат, макар и невидимо, за твоето лично
и семейно щастие!
Прегръщам те, миличка!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: *jull**]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано03.12.08 05:12



Тони, щастливи са били твоите родители с такава добра и любеща дъщеря! Нека почиват в мир!



Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: aaa!]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.12.08 11:03



Мила Тони ,време е да се съвземеш вече мило дете.Казвам ти го защото си на годините на дъщеря ми.Когато дъщерята и сина ми загубиха баща си бяха няколко години под 30 г.Изживяха го тежко и се вкопчиха в мен като пиявица.Да но не било лошото до тук.Ето от три години се боря с рака и не се знае докога.децата ми отново изпаднаха в хсихическа криза.Но аз не им позволявам да униват,да ме съжаляват и се боря сам-сама.Те трябва да си живеят живота.Особенно ако имат деца,за които да се грижат.Аз също преди години загубих мама и тате и бях 50 годишна,но все едно бях тинейджърка.Защото за нас мама и тати си остават такива до края на живота ни и ние се чустваме деца докато са живи.След тяхната смърт любовта си от тях прехвърлих към тази на децата и внуците.Знам,че един ден/когато Господ реши/когато няма да ме има-ще тъгуват но аз съм ги учила,че с тъгата си само ще ми пречат в отвъдното.Искам да разговарят и споделят проблемите си с мен все едно съм жива.Така аз горе ще се чуствам по-спокойна и ще имам достъп до отвореното им съзнание за да им помагам.Ти сега с твоята тъга си една затворена фонтанела и нищо не може да проникне отгоре в теб.Отвори се за отвъдното и ще видиш какви чудеса ще се случат.Дерзай мила в живота,човек не знае какви още изпитания ни предстоят.А трябва да имаме сили да ги посрещнем и тях нали?Горе главата мило дете!



Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: misticna-toni]  
Автор mimozitta - живa (луда Гана)
Публикувано03.12.08 19:48



Ей, сладур я се съвземи....да не мислиш че твоят татко иска да те вижда такава. Моята майка почина от рак преди 4 години, и на 20 ден и струвахме в къщи с най-добрите ми приятели, защото тя беше много готина жена и никога нямаше да ни разреши да се цупим със старите женички, които са дошли само да видят какво е направила тя в къщи и да си откраднат някое цвете например. ГОРЕ ГЛАВАТА.ТЕЖИ, знам,, напълно разбирам, защото аз нямам майка, а сега губя и баща си и себе си,аз също съм от "онкоболните" но винаги съм се заричала че ще се боря за живота си така както никой не се е борил. Това си е моя живот и ако трябва кръв и сополи ще хвърчат, аз пак ще ходя по земята. Обичам те и те съветвам да скочиш в едни гащи, да отидеш при татко си с цвете, да се осмихнеш и да си поговориш с него за миналите хубави моменти, да се наревеш и след това да излезеш на една дъъълга разходка из парка и да не спираш да си мислиш за него, но пак да се усмихваш. Аз знам че ти ще се справиш!!!!!!Пробвай..



Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕнови [re: mimozitta - живa]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано13.12.08 17:25



1 ГОДИНА БЕЗ ИВАН И ИВАНКА ШОПОВИ!
1 ГОДИНА БЕЗ МИЛИТЕ МИ МАМА И ТАТЕ!
ИМАШЕ ОБИЧ-НЯМА Я ВЕЧЕ,ИМАШЕ РАДОСТ-ОТЛЕТЯ НАДАЛЕЧЕ.
ВСИЧКО УГАСНА,ВСИЧКО ОПУСТЯ.
КЪДЕ СА СПОМЕНИТЕ,ДНИТЕ НА МЕЧТИ,КЪДЕ СА СКЪПИТЕ ОЧИ.........???
МИЛИЧКИ МОИ,МНОГО ВИ ОБИЧАМ И МНОГО МИ ЛИПСВАТЕ!!!

С БОЛКА И ОБИЧ-ПОКЛОН СКЪПИ И НЕЗАБРАВИМИ.!

ПОЧИВАЙТЕ В МИР!!!



Тема Re: ВЪЗПОМЕНАНИЕ [re: misticna-toni]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано13.12.08 21:02



Мила моя Тони,
Приеми моите съчувствия!
Толкова много мъка, направо не е истина, че един човек може да го приеме.
Зная, че ти липсавт страшно много.
Толкава изживя!
Зная, че моята прегръдка и целувка няма да заменят мамината и татковата, но те прегръщам и те целувам!




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.