Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема кистинови  
Автор wij (новак)
Публикувано06.11.07 22:55



кисти в гърдите,и лек за тях.Благодаря ви.



Тема Re: кистинови [re: wij]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано06.11.07 23:38



Кво беше това не разбрах! Въпрос, пожелание или какво?



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: кистинови [re: wij]  
Автор wij (новак)
Публикувано07.11.07 16:24



Имам кисти,питам дали има някакво лек.Благодаря ви.



Тема Re: кистинови [re: wij]  
Автор *jull** (())
Публикувано07.11.07 18:52



Има различни средства, с които народната медицина лекува кисти. Тук само ще набележа някои от тях:

1) Газ - вътрешно, по схема. В Справочника има тема за начина на пиене рафинирана газ. Кистите почти винаги изчезват след два курса.

2) Бирена мая, коприва и ряпа. Сега е сезонът на ряпата - ежедневно да се яде като салата или да се пие на сок!

3) Тодикамп (зелени орехчета в медицински бензин). Приема се на капки, разреден в 50-100 мл вода половин час преди хранене – ако туморното образование е доброкачествено (мастопатии, фиброаденоми, кисти на млечната жлеза), или чаена лъжичка от извлека (при рак).
Мисля, че може да се намери в магазините на "ДАР";

4) Чай от невен - всекидневно, в продължение на 5-6 месеца. Има указания върху опаковката (ако е от аптека) или в книгата на Мария Требен за билките. Там могат да се намерят и други рецепти за лечение на кисти.

5) АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ (200-300 мл дневно) + ЛИЦИЙ ПЛЮС – за карциноми (тумори) - има сведения, че дава много добри резултати.

6) МУЖИК КОРЕН – ограничава туморния растеж и се предотвратява метастазирането. При миоми, мастопатии, кисти и други туморни образувания, които са хормонозависими, довежда до обратно развитие на образуванието;

7) Лапи (компреси) с хума или с рициново масло (може да се редуват) - справка в Справочника.
При болки - лапи с листа от беладона.

8) Петър Димков "Българска народна медицина", т. 2 - съдържа ефикасни рецепти за лечение на болести в женския организъм.

Ако нещо от написаното по-горе ти е неясно, питай!
Желая ти успех!





Тема Re: кистинови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано07.11.07 22:42



Лапи (компреси) с хума или с рициново масло (може да се редуват)

Става въпрос за студено пресовано рициново масло /не това, което се продава в аптеките/.
Та зададох този въпрос преди време, ама никой не ми отговори.
Затова го задавам отново.

Къде да намеря такова рициново масло - студено пресовано?



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: кистинови [re: wij]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано08.11.07 08:40



Освен лековете, за които е писала Джул, другото което трябва да знаеш - никакви хормонални препарати да не приемаш. Гинеколозите често предписват различни хормонални препарати /тук влизат и противозачатъчни и лепенки всякакви/. Не пишеш на колко години си.
Другото е здравословното хранене, ще намериш доста писано тук, ако влезеш в Справочника



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Рициново масло-студено пресованонови [re: vesela.bg]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 23:28



Май в Б. няма да намериш никъде. Аз го купувам от една американска фирма, не е скъп, студено пресован е и става за компреси, но е във пластмасово шише, и сега се чудя как да ти го изпратя до Б. Моля, дай ми сигурен адрес, ще се опитам да го пакетирам добре, дано не протече. Подарък от мен, не се притеснявай.Искам да ти помогна, поне с каквото мога.



Тема Re: Рициново масло-студено пресованонови [re: Kaлoянa]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано09.11.07 00:53



Калояна, много ти благодаря! Но тази вечер го поръчах вече и ще ми го изпратят. Още веднаж сърдечни благодарности!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: Рициново масло-студено пресованонови [re: vesela.bg]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 04:17



Все пак си помисли, много добро качество е, подсигурих и здрав кашон, стериопор за уплътнение, може би ще ти трябва повече, да имаш



Тема Re: Рициново масло-студено пресованонови [re: Kaлoянa]  
Автор wij (новак)
Публикувано09.11.07 09:59



Моля ви обяснете ми как се правят компреси те с рициновото масло. аз живея в Ноландия каде трябва да го потърся.На 47 години сам.Имам кисти и в 2те гърди.Благодаря ви.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.