Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на яйчника № 2нови [re: iliana_76]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.09 00:36



Ей, Ния -привет и от другата страна на океана-Много ме радват такива постове, карат ме да се усмихвам....Целувам те и ти пращам най-хубавите усмивки...





Тема Re: Рак на яйчника № 2нови [re: iliana_76]  
АвторПpoлeт (Нерегистриран)
Публикувано22.01.09 19:45



Iliana_76, доколкото съм чувала рак на яйчника рядко рецидивира в мозъка. Правен ли е ЯМР на главата? Моля те дай малко информация за заболяването. Тук в клуба влиза и лекар, който може да помогне, но въпроса трябва да бъде зададен в темата "Въпроси Към Лекарите".



Тема Re: за njiaнови [re: njia]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано23.01.09 19:05



Хайде и аз след Ния да докладвам, че днес завърших контролните си прегледи и за сега всичко е нормално.
Вече минаха три години и половина след моята операция - рак на яйчниците, водят го 3-та степен.

Бих предпочела да пиша в темата "Как да поддържаме ремисията", но е заключена.

Поздрави на всички!



Тема Re: за njiaнови [re: Thea]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.01.09 22:04



Поздравления!


Спокойно можеш да пишеш вече в темата "Как да поддържаме ремисията".
Како и в "Добрата новина", разбира се!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на яйчника № 2нови [re: Пpoлeт]  
Автор gery_d (непознат)
Публикувано28.01.09 15:29



Здравейте отново и от мен. Не съм писала от доста време. Имам нужда от вашето мнение.
Бързо припомняне - майка ми има рак на яйчниците. Миналата година юли и направиха операция. Извадиха и яйчниците, но имаше метастази по коремните органи и един на черния дроб. По време на операцията туморният маркер беше 232.
От тогава до сега майка ми мина през 8 химиотерапии.
Тази седмица беше последната химиотерапия. Туморният маркер е 39, а граничната стойност е 35 - до тук много добре. Обаче в епикризата пише много стряскащи неща. Правени и бяха ехограф и скенер. И от тях са видяли перитунеумни метастази и този който е на черния дроб. И моят въпрос е какви са тези метастази ? Може ли да се виждат 'обгорените' от химиото метастази или ако тя е действала те трябва да изчезнат и да не се виждат. Живи клетки ли са това след като се виждат на скенера ? Като цяло много съм объркана. И ако химиото не е действало - то тогава защо туморния маркер толкова е спаднал?
Иначе лекарите нищо не са обяснили. Казали са и само, че ще има комисия и другия четвъртък чак ще и кажат какво са решили.
Моля пишете ми вашите мнения!



Тема Re: Рак на яйчника № 2нови [re: gery_d]  
Автор __gala__ (непознат )
Публикувано01.02.09 17:09



Здравейте,
нуждая се от бърз съвет. Тази седмица откриха на майка ми тумор на яйчника и препоръчаха до няколко дни да се направи операция. Затрудняваме се при избора на хирург. Наш познат ни насочи към Николай Доганов - директора на "Майчин Дом". Моля, ако има запознати, да дадат отзиви за него и съвет, къде, и при кой хирург е най-добре да се направи тази операция.
Градът или цената нямат значение. Моля за обобщено мнение с конкретни имена на специалисти.
Предварително благодаря





Тема Re: Рак на яйчника № 2нови [re: __gala__]  
Авторblazeiblazei (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 09:53



Zdraveite,maika mi e operirana ot docent Nedialkov v bolnica Sv.Sofia ili biv6ata Tina Kirkova.Toi si svar6i perfekno rabotata (diagnozata na maika be6e sa6tata),a i ot tova koeto 4uhme predi operaciata za nego ot drugi pacienti e 4e toi naistina e virtuoz v tazi oblast.jelaia uspeh i mnogo zdrave.



Тема Re: Рак на яйчника № 2нови [re: blazeiblazei]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.02.09 11:15



Моля те, пиши на КИРИЛИЦА! Ако имаш проблем с клавиатурата, използвай Кредор-а или кирилизираща програма от Интернет!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на яйчника № 2нови [re: *jull**]  
АвторLillit (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 12:24



Аз съм оперирана два пъти с такава диогноза в Окръжна болница, д-р Балтаджиева и съм много доволна. Съветът ми е обаче да се обърнете към лекарите в Онкологията в София. Все пак са специалисти в тази област.
Каквото и да решите, действайте по-бързо.



Тема Re: Рак на яйчника № 2нови [re: *jull**]  
Автор blazeiblazei (непознат )
Публикувано02.02.09 14:58



Jull извинявай,въобще не се усетих.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.