Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ГАЗ И РАК НА СТОМАХАнови  
Авторoтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 23:38



Кажете, някой пробвал ли е? Препорачаха ми го, но лекарите категорично забраняват!

Редактирано от *jull** на 13.07.09 13:43.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: oтчaянa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано10.07.05 09:05



Здравей, миличка! Отчаянието не е най-добрият съветник! Можеш да го смениш с грижата за себе си! Направи го! Повечето в този форум сме с онкологични заболявания! Никому не е лесно! Ако искаш се регистрирай, понякога човек има нужда да поговори с някого и можем да го правим с бележки.
Сега за газта! Не е непознат този метод! Аз лично не съм го прилагала, но съм чувала. Ето какво намерих за тебе:
На руски е, сега ти го пращам така, а ако имаш нужда от превод ми кажи!
Има и една книга на български:
Генадий Малахов Рак и тумори. Изд. Здраве и щастие 2003 год.

КЕРОСИН. Фармакологические свойства керосина при лечении рака, особенно рака крови, были доказаны австрийкой Паулой Кернер, которой удалось вылечить себя от рака кишечника и 20 тыс. др. больных и получить патенты во многих странах. Будучи инкурабельной, т.е. не подлежащей лечению больной, она решила попробовать очищенный керосин. Сначала выпила одну столовую ложку. Через несколько часов самочувствие улуч­шилось. Паралич отступил, боли утихли. Через 3 дня она подня­лась. Вскоре могла кушать без рвоты. На шестой неделе появился аппетит на овощи, фрукты, с тех пор она уже не боялась своей болезни. Сын Паулы болел детским церебральным параличом. Болезнь охватила обе ноги, они не сгибались в коленях. Лекарства не помогали. Прием керосина поднял мальчика на ноги. Через 7 дней он уже бегал. Эффект был показан и в случае обрезания пальца с заражением крови. Лечение керосином позволило через 5 дней улучшить со­стояние больного, а через месяц - полное излечение. У больной раком молочной железы провели эктомию (удаление) груди. Нача­лись метастазы. Отключился мочевой пузырь. Прием натощак керосина по 1 ложке с чаем привел к улучшению аппетита, нормали­зации пульса, отменили морфий. Больная с язвой и раком желудка. Прием керосина дал ремиссию на 12-й день. Эффект обнаружен и при простатите (улучшение началось через месяц). П. Кернер считает, что больным со скрытыми недугами следует принимать керосин по 15 капель на кусочек сахара. Керосин возбуждает лимфососуды и оздоравливает кровь. Керосин никому не вреден, если его применять в указанных дозах и очищенным. В Поль­ше этот метод получил государственную лицензию. Упот­ребление керосина 3 раза в день по 1 чайн. ложке способно устранять субфебрильную температуру, длившуюся около года. Но все же керосин нельзя употреблять длительно. Лучше всего это делать курсами по 2 недели, затем перерыв 2 недели.

Доктор Уланов рекомендует начинать лечение с 3-5 капель, через день.

Недопустимо применять при заболеваниях печени. После приема керосина может наблюдаться легкое жжение в животе, отрыжка керосином, иногда подташнивание. Поэтому нужно принимать керосин натощак. После этого следует 1,5-2 часа не принимать пищи и лучше полежать.

Те, кто не может по каким-либо причинам принимать препа­рат на керосине, могут его заменить на настойку черного ореха на водке . Такую настойку или настой его на воде можно заказать по моему адресу. Эту же настойку, кроме указанных выше показаний, применяют еще при поликистозах почек, лейкозе, а водный настой часто рекомен­дован при диабете, циррозе печени, склерозе. Обычно для последних случаев смешивают с медом.

Иногда рекомендуют пить его по 1 чайн. ложке 3 раза в день до еды.

Очистка керосина. Для этого керосин фильтруют: горловину чистой стеклянной банки завязывают марлей, на нее кладут кусок черного хлеба и толстым слоем насыпают на него порошок березового древесного угля. Керосин аккуратно нагрева­ют и в горячем виде фильтруют через хлеб с углем, лучше до 4-х раз.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Baлeнтинa]  
Автор6te se borim (Нерегистриран)
Публикувано10.07.05 10:37



приятелко, незнам бъкел руски моляте помогни !!!!!!



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Baлeнтинa]  
Автор Oцeлял (непознат)
Публикувано10.07.05 12:34



Az si zakupih qnuari mesec to4no ot Slawejkow( ne sym ot Sofiq) na Malahow kniga za urinoterapiqta i tam pi6e6e i za le4enieto s gaz,no w mnogo obob6ten wid ,no qwno ima takyw metod wse pak.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Oцeлял]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано10.07.05 12:52



Ето го и моят превод. А това е руският сайт http://vestniknad.narod.ru/Recept/todikamp.htm#gazolin

Газ. Фармакологичните свойства на газта при лечение на рака, особено при лечение на рак на кръвта , са били доказани от австрийката Пау/о/ла Кернер, която е излекувала себе си от рак на стомаха/червата/ и 20 000 други болни и е получила патент в много страни. След като се установило, че е болна неподлежаща на лечение, тя решила да изпробва изчистен газ. В началото изпила една супена лъжица. След няколко часа самочувствието и се подобрило. Параличът отстъпил, болките затихнали. След 3 дни тя се повдигнала от леглото. Скоро можела да се храни без да повръща. На шестата семица се появил апетит за зеленчуци и плодове и от този момент тявече не се страхувала от болестта си. Синът на Паола бил болен от детски церебрален паралич. Болестта била обхванала и двата крака, те не се сгъвали в колената. Лекарствата не помагали. Приемът на газ повдигнал момчето на крака. След 7 дни той вече тичал. Ефектът бил наблюдаван и при случай на порязан палец със заразяване на кръвта. Лечението с газ след 5 дни довело до подобряване на състоянието на болния., а след месец – до пълно излекуване. При болна от рак на млечната жлеза с отстраняване на едната гърда се стигнало до метастази. Появил се проблем с пикочния мехур. Приемането на газ по 1 лъжица с чая довел до подобряване на апетита, нормализиране на пулса, отмяна на морфина. Болна с рак на стомаха. Приемът на газ дал ремисия на 12-я ден. Ефектът е открит и при простатит, с подобрения след първия месец. П. Кернер смята, че болните със скрити недъзи трябва да пиремат газ по 15 капки на късче захар. Газта въздейства на лимфната система и дества оздравително на кръвта. Газта не е вредна за никого, ако се приема в указани дози и да е изчистена. В Полша този метод е получил държавен лиценз. Употребата на газ 3 пъти на ден по 1 чаена лъжичка способства за отстраняване на фебрилност/температура/, продължила 1 година. Но! Газта не бива да се употребява продължително! Най-добре е това да се прави на курсове по 2 седмици, след това прекъсване за 2 седмици.
Някой си доктор Уланов/ препоръчва да се започне лечение с 3-4 капки , през ден. Недопустимо е да се приема при заболяване на черен дроб. След приема на газ може да се наблюдава леко парене в стомаха, оригване, понякога повдигане. Затова газта се пирема наведнъж/от раз/. След това 1,5 – 2 часа не се приема храна и е добре да се полежи.
ИЗЧИСТВАНЕ НА ГАЗ: Газта се филтрира като гърлото на чист буркан се завръзва, покрева с марля, на която се слага парче черен хляб и върху него се посипва дебел слой брезови дървени въглища/въглен/ ТУК БЕЛЕЖКАТА Е МОЯ : В НАШИ УСЛОВИЯ МОЖЕ ПРЕДПОЛАГАМ ДА СЕ НАПРАВИ С АКТИВЕН ВЪГЛЕН – КУПЕН ОТ АПТЕКАТА. Газта се загрява и в горещ вид се филтрира през хляба и въглена. – 4 пъти.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: oтчaянa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано10.07.05 18:16



Мила моя, днес цял ден чета в нета за газ и лечение с нея. Много рецепти, но и много мнения за токсичността на газта и особено върху черния дроб. Решението как ще постъпиш си е твое.
Аз лично ти предлагам да се присъединш към прилагащите рецептата с чесън или да си купиш Натанал и да започнеш с него.
Каквото и да решиш, желая ти успех!



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: Baлeнтинa]  
Авторбyбa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 11:03



останаха ми няколко бройки анатал които искаwww.medusa@abv.bg
пред болницата е по 9 кинта сега имам около 12 шишенца по 5 кинта



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: бyбa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано12.07.05 12:25



Ако никой не ги иска - ще ги купя аз. Напиши ми на valentina_44@abv.bg какво си решила.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: бyбa]  
АвторSTEF (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 10:57



Имаш ли още Натанал? Ако не си го продала ще го взема.



Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: oтчaянa]  
АвторZlatin (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 14:42



някой може ли да каже каква точно газ се ползва.Газ за горене или някаква медицинска или рафинирана .
аз съм от Бургас ,поръчах на приятели в Лукоил да търсят но всички казват че няма при тях пречистена или рафинирана газ .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.