Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Дванадесето вливаненови [re: vesela.bg]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано02.10.08 10:18



Ей тва немога да ти кажа

,но мога като ходя до аптеката да видя опаковката и ще ти кажа,той го пи до м.юли.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Дванадесето вливаненови [re: vesela.bg]  
Автор njia (непознат)
Публикувано02.10.08 18:23



Веси, откъде си купи Детокса?



Тема Re: Стаята на Весела № 7нови [re: diana1OO]  
АвторHope (Нерегистриран)
Публикувано02.10.08 20:01



Здравейте на всички!
Онкологът ни каза, че на баща ми може да му се бие Неупоген, но не разполагат с него!Въпросът ми е някой знае ли откъде можем да го купим? Знаем, че е скъп, но е спешно!



Тема Re: Дванадесето вливаненови [re: njia]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано02.10.08 21:50



Детокс купих в аптека "Ремедиум" на ул. Граф Игнатиев зад Нотариата.
Аз май само оттам пазарувам



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Стаята на Весела № 7нови [re: Hope]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано03.10.08 09:12



Поръчай Неупогена в някоя аптека да ти го намерят. Нищо конкретно не мога да ти кажа, на мен ми е изписван от химиотерапевта и не съм го купувала. Имаш време, една седмица преди вливането да го поставите, дава резултат.



Нема начин да нема начин!


Тема Как я карате в това време?нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано06.10.08 19:45



Хора, как понасяте тези температурни аномалии? Аз зле...
Все едно ме е газил валяк, имам нощи, дето не заспивам до 4 часа сутринта. Ходя като невменяема, боли ме глава....бе "не ми пее петела", както казват хората.


Вече две седмици едва си понасям корема - до снощи. Тази сутрин ставам, отоците по краката ги няма, корема мнооого спаднал, човешко. Само дето следобяд слончето ме навести, ама и него ще го издържа.
С две думи - стабилизирам. В сряда категорично ще откажа да вливам. Искам почивка, организмът не издържа на такава агресивна терапия.
Чудя се само как се случват тези неща при мен - от раз ми става зле, от раз ми изчезват болки и всичко. Странно ми е, но е факт!
Ще докладвам пак!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Как я карате в това време?нови [re: vesela.bg]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано07.10.08 11:35



Здравей Весе, и при мен е така,само дето освен валяк,и влак ме гази.Няма какво да се чудиш,всичко е възможно.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Как я карате в това време?нови [re: Юлия 48]  
Авторsv3 (Нерегистриран)
Публикувано07.10.08 19:09



Весе,при този маратон ,който си започнала не е чудно защо се чувстваш така.Аз съм само на хормонално лечение ,а съм като разглобена-костите ме болят,будя се нощем и не мога да спя,уморявам се лесно.Почивай си повече и помисли за разреждане на терапийте , ако това е възможно разбира се.Когато съм съвсем изцедена на мен ми помага диета - предимно плодове,зеленчуци , пресноизцедени сокове и ядки.Но не знам дали това е удачно за тебе тъй като трябва да бориш и стойностите на левкоцитите и хемоглобина.
Това стихче е поздрав за тебе и съвсем не смятам ,че не си се взела в ръце

Когато без тебе замине
щастливият утринен влак,
когато по релсите сини
танцува самотният сняг
не свивай обидено устни.
Не викай с ранено сърце.
Щом нещо в живота изпуснеш
ВЗЕМИ СЕ В РЪЦЕ!

Когато вълна те удари
внезапно сред тихо море
далече от бряг и другари,
когато тревога те спре
не свивай уплашено устни.
Не падай с безволно сърце.
Щом всички пространства са пусти
ВЗЕМИ СЕ В РЪЦЕ!

Когато в живота огромен
не спира при теб любовта
и става нерадостен спомен
най-нежната твоя мечта
във свойта самотност голяма
не скривай ти бледо лице...
КОГАТО РЪЦЕ ДРУГИ НЯМА,
ВЗЕМИ СЕ В РЪЦЕ!



Тема Re: Как я карате в това време?нови [re: vesela.bg]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано08.10.08 21:57



Момичета,изпитал съм го,отстрани лесно и каквото и да кажа ще е смешно ,ама все пак: дръжте се.Иначе времето е хубаво ,нито горещо,нито студено,горе главите!



Тема Ще я караме някакси!нови [re: Гaмбa]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано08.10.08 22:44



Днес левкоцитите 3,3, хемоглобина мъъъничко се е вдигнал - 130. Успокоих се за него, че беше тръгнал да пада много.
Та хора и Господ работи за мен в това отношение, ниските левкоцити ме улесниха много в разговора с химиотерапевта. Резултатът е, че минавам на стандартната терапия - през 3 седмици, а не всяка седмица, както досега.
Края на месеца ще направя пак скенер.
Иначе продължавам да съм премазана като от валяк, днес май валяка го кара слона - много ми е тежко и едвам се влача. Та днес реших, че в моят случай е по-добре, че съм сама. Защото, ако имаше кой да ме носи, просто нямаше да мога да се изправя, камо ли да ходя..... Знам, че с тези си думи може някой да се депресира отново от тази моя борбеност...не се депресирайте хора, просто мърдам и се боря сама, затова съм силна и продължавам напред.
Та в тоя дух, и това ще го преживея


Джул, от една седмица пия мед, зехтин, лимонов сок /по П.Димков/, ям и овесени ядки с пшеничени трици и стафиди и май нещата влизат в релси. Дано да не се объркат пак нещата, че от днес ми е ред да пия Кселодата

Нема начин да нема начин!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.