Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Стаята на Весела № 7нови [re: Marи]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано14.11.08 23:55



Момичета, съвестно ми е, че от много време не бях влизала да чета... Присъединявам се към колективната медитация с положителни мисли за Весето, в 9 сутрин и в 21 вечер. Направете си напомняне на телефоните, че да не пропускаме..... Весето заслужава да стане чудо!!! Наистина много я обичаме!



Тема Re: Стаята на Весела № 7нови [re: ggs]  
Автор ren51 (непознат )
Публикувано15.11.08 01:17



Весе с тебе съм.Дръж се момиче!!



Тема Re: Стаята на Весела № 7нови [re: ren51]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 02:08



Ей, Веселуш...отправям най-положителната енергия към теб...

Искренно, много искренно се надявам нещата да се оправят!



Тема Re: Стаята на Весела № 7нови [re: yraaa]  
Авторsv3 (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 10:39



Момичета с вас съм.Весе , нали не си мислиш, че ще те оставим?



Тема БОГ ДА ТЕ ПРОСТИ ВЕСЕ!нови [re: sv3]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.11.08 12:43



Момичета,моля Ви всички,които обичахме нашата весела в три часа следобед да се помолим за нейната душа.В този час е погребението й в гр.Лом.Преди малко говорих с пнейната сестра и тя ме помоли да пиша в клуба.Голяма загуба за клуба!Отиде си един човек с голямо сърце и висок дух!Осиротяхме момичета!Весе скъпа знам,че ни чуваш -ще мислим винаги с любов за тебе!Ти ще останеш в нашите спомени с твоята сила и винаги ще ни бъдеш за пример!Молим те помагай ни и от горе.Сега вече нищо не те боли,но си отиде с пълното съзнание,че си направила всичко по човешките ти възможности!Почивай в мир мила!Амин!



Тема Re: БОГ ДА ТЕ ПРОСТИ ВЕСЕ!нови [re: flora bg]  
Авторsv3 (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 13:03



Господи,как е възможно!

.Това не може да бъде истина......



Тема Късметлии сме тези, които я познаваменови [re: flora bg]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 15:42



Една от най-страхотните личности, които съм срещал е нашата Весела. Тялото и се умори, но духът и живее тук. А можеше и да не я познаваме - загубата би била по-голяма си мисля. Благодаря за човешките уроци Весе. Почивай в мир.



Тема Re: Късметлии сме тези, които я познаваменови [re: MD]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 23:24







Тема Знам, че някой ще затвори тази стая, нонови [re: Kaлoянa]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.08 03:08



преди да го направи искам да изпратя поздрав към душата на Весето, където и да е тя (на земята, на небето, в Рая) и да я помоля да бди на нас, да ни пази и обича, а когато дойде и нашия ред да ни посрещне като добри приятели






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.