Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Стаята на Весела № 7нови [re: iliana.k]  
Автор llina (дъщеря)
Публикувано14.11.08 08:43



Момичета, аз също се присъединявам към вашите молитви и се моля от цялото си сърце за Весела...



Тема Re: Стаята на Весела № 7нови [re: llina]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.11.08 08:52



Браво момичета и момчета!Сле минути ще стане девет часа.Моля всички,които от сърце желаят Весето да се пребори и този път с коварната болест да застанат н усамотен ъгъл без други хора.Да издигнат ръце нагоре към небето и с рамките на няколко минути всеки да отправи със свои думи идващи дълбоко от сърцето му-молба за помощ към висшите сили и най-вече към БОГ!Ще успеем момичета,това ще го правим всеки Божи ден в девет сутрин и следобед.БОГ да е с Вас и с нея в нашето начинание!



Тема Re: Стаята на Весела № 7нови [re: vesela.bg]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано14.11.08 11:03



Весе, мисля те с цялата си позитивна енергия, моля се заедно с другите, стикам палци, чакам с нетърпение мига, когато телефона ти отново ще е вкючен, а най-вече да седнеш пред компютъра и да си отново центъра на нашето прекрасно виртуално семейство - най-обичливия клуб, който ти създаде и, на който винаги си била опора!



Тема Re: Добро утро!нови [re: *jull**]  
Автор Neli_S ()
Публикувано14.11.08 11:23



Вярвам, че Бог ще чуе искрените ни молитви! Пожелавам на Весето една нова Слънчева Стая с много топлина, в която да се чувства здрава и щастлива!



Тема Re: положителна енергия и мисли за Весетонови [re: misticna-toni]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано14.11.08 13:09



Весе, знам, че можеш, знам, че си силна! Знам, че ще се пребориш! Трябва!!!



Тема Re: положителна енергия и мисли за Весетонови [re: gali4]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано14.11.08 14:23



Весе,
Мисля за теб с много вяра и оптимизъм!
Прегръщам те!



Тема Re: Стаята на Весела № 7нови [re: lumixx]  
АвторПpoлeт (Нерегистриран)
Публикувано14.11.08 17:29



Изпращам цялата си позитивна енергия към Весито. Моля се за нея. Знам, че и този път ще се справи.



Тема Re: Стаята на Весела № 7нови [re: Пpoлeт]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.11.08 20:12



Момичета наближава девет часа -вечерен.Нека отново се сплотим мислено и точно в девет започнем да изпращаме положителна инергия към Весето.Ако някой знае нещо за нея нека пише.Къде е този наш доктор да каже две думи,не може да не знае нещо за нея.Ние тук се притесняваме за нея насериозно а не ей така да си минава времето.Тъй,че ако доктора знае нещо нека каже,за да не се стресирваме.Много клубари споделят пс мен,че не им се пише нищо а и не смеят да пишат нещо весело ,защото незнаят какво е положението с Весето.Откъде знае Джул,че е в болница,в каква болница?нали се отказаха да я лекуват?Ей софиянки я се позаинтерисовайте в един град сте.Научете нещо,пишете,кажете...



Тема Re: Стаята на Весела № 7нови [re: flora bg]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано14.11.08 20:50



Да ,точно в девет!

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Стаята на Весела № 7нови [re: flora bg]  
Автор Marи (член)
Публикувано14.11.08 21:01



Звънях й, но не вдига. Дано да е добре,щом може ще се обади. Толкова много я обичаме.......!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.