Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро! на 11.11.08нови [re: vesela.bg]  
Автор ren51 (непознат )
Публикувано11.11.08 03:36



Добро утро на 11.11.08 за теб и лека нощ за мен,защото тук е вечерта на 10 .11.08.
С една дума ,аз отлетях, а не се видяхме. Но за нас и есента отлетя, и преброихме пилците отдавна, а на пролет ще се срещнем!Я горе главата! Аз си набрах , какво мислиш, БУЧИНИШ, ха,ха,ха, направих си сок със сокоизстисквачка и си го пренесох успешно. Мале, на излизане като видях как на един му подложиха багажа на скенер и замръзнах, ама за секунда де, на втората секунда като побегна след един носач на много куфари и тихо, кротко ,та навън. Много съм горда със себе си- донесх си сок от бучиниш, сок от змийско мляко , сок от бъз, та и корените на бучиниша и змийското мляко. Реших да пробвам, сигурно не е по отровен от Химиото? Търсих къде да си задам въпроса си дали някой го е ползвал и се спрях на темата "Рак на бял дроб", дано ми отговорят.
Та, Добро утро!!! още веднаж! Горе Главата!!! И ако намериш сили звънни на сина ми да ти даде онова китайско чудо ,може пък този корем точно това да иска, знае ли човек?
Благодаря Ви, че Ви има!



Тема Re: Добро утро! на 11.11.08нови [re: ren51]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 10:58



Здравей Веси! Кураж и вяра! Мисля, че имаш и двете, толкова пъти си ме успокоявала и си ми давала сили да се измъкна от черната дупка , благодарение на този клуб преодолях много болка. Вярвай мила, че това е само поредния тежък момент. Ще се справиш , сигурна съм . Успех





Тема Re: Добро утро!нови [re: пиceтo]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано13.11.08 08:22



Весенце,отмина ли кризата,краката поспаднаха ли?Ако имаш сили,и желание драсни ми два реда.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Добро утро!нови [re: Юлия 48]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано13.11.08 08:27



И на мене миличка пиши ми как си?Най-вече пиши тук в клуба,не ни плаши!Ето ти една хубава песен да те разведри,сладурано!





Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано13.11.08 08:32



Весе, ако можем с нещо да помагаме, тук сме!





Тема Re: Добро утро!нови [re: N_O6O6]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 09:36



Веси, как си? Пиши нещичко... Дано да си по-добре!



Тема Re: Добро утро!нови [re: gali4]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.11.08 19:15



Зная, че всички (включително и аз) се вълнуват, че Весела не се обажда. Не зная подробности за състоянието й, научих само, че се намира в болница и вероятно се е обърнала към лекар, но когото има голямо доверие. Надявам се, че там ще направят всичко необходимо, за да стабилизират състоянието й.
Вярвам също, че не след дълго, тя сама ще се влезе в Клуба с голямата си усмивка и ще разказва подробности!

А до тогава, мили момичета и момчета, нека стискаме палци и всеки по своему да отпраща положителната си енергия и пожелания за по-бързото стабилизиране на Весела!
Ако искате, можем два пъти на ден да го правим и заедно - предлагам часовете 9 и 21 ч. за по 5 мин.
Колективната енергия е велика сила!





Тема Да подкрепим Весето!нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано13.11.08 19:38



Да Джул съгласна със с теб.В уречените часове пет минути ще отдавам от положителната си енергия на Весето.Знам,че и другите ще се съгласят.Колективната медитация е наистина велико чудо и то ще стане.Весето ще се оправи и пак ще влезне в клуба.



Тема положителна енергия и мисли за Весетонови [re: *jull**]  
Автор ceceto (отнесена)
Публикувано13.11.08 19:47



Ще се молим, Джул ! ... за Весето
Два пъти дневно, в 9 и 21 часа ! Весето ще се оправи, аз вярвам в нея и в силата й да се пребори с поредното предизвикателство... А ние ще помагаме - с положителни мисли и енергия

Гледай напред, не се обръщай назад !


Тема Re: положителна енергия и мисли за Весетонови [re: ceceto]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано13.11.08 20:14



Ще се моля и аз.
Весенце,изпращам ти още сега всичката си положителна енергия която имам!

Молитва за болни
..........................................
Обърни, Господи, погледа Си към страдащата сестра ВЕСЕЛА, дай внимание на страданията и,и ги облекчи. Ние вярваме твърдо на думите, когато си казал:

“Възвзори към мене и ще ти отворя, защото Аз Господ Бог Твой съм, Който подкрепя десницата ти и ти казвам: Не бой се, Аз ще ти помогна! Не бой се, защото Аз те избавих, призовах те по име. Мой си ти, когато минаваш през водите. С тебе ще бъда, когато ходиш през огъня, ти няма да се изгориш и пламък не ще те опари, и в немощ не бой се, защото Аз съм с тебе!”

И сега, чуй молбата ми, Господи, и излей върху й от обилната Си милост!

Амин.

Весенце,ще се справиш!
Вярвам в ТЕБ,както вярвам в СЕБЕ СИ!

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.