Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: Юлия 48]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано10.11.08 08:57



Кофти Юле, нямам промяна!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Добро утро!нови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано10.11.08 09:34



Днес ще ти правят биохимията, нали? Дано се изясни проблемът!
Стискам палци!





Тема Re: Добро утро!нови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано10.11.08 13:45



Проблемът си го знам какъв е Джул!

Днес доживях да чуя, че вече нищо не могат да направят за мен и да отивам в някоя болница за палеативно лечение.

Корема е адски подут, краката също. Едва ходя!



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Добро утро!нови [re: vesela.bg]  
Автор joia73 (новак)
Публикувано10.11.08 13:50



Ох,изтръпнах ,като прочетох тези ти думи ,Веси!Кои са тия идиоти да говорят така?Тия "лекари" значи могат да убият с думи човек .
Трябва да успееш,Веси! И това трябва да победиш! С теб съм!



Тема Re: Добро утро!нови [re: vesela.bg]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано10.11.08 14:03



Нищо вече не може да ме очуди,преживях го това два пъти. Съжалявам,че ти се е наложило да чуеш това.Просто нямам думи


Весе,значе ли това,че ти отказват и химия?
Питам те защото при всеки е различно.В онкото при нас,когато вливахме имаше хора дето хем вливаха,хем им източваха течноста.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание

Редактирано от Юлия 48 на 10.11.08 14:17.



Тема Re: Добро утро!нови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано10.11.08 14:12



Може би трябва да се свържеш с д-р Омуртаг Мутафчиев. Доколкото чета тук отзиви за него, той прилага
успешно алтернативи и изправя пациентите на крака. Все пак е друго да те съветва и наблюдава лекар.

Другата възможност е да се свържеш с една от клиниките в Европа, за които писахме тук.
Би могла да поискаш и консултация в МОКЦ с други лекари от чужбина (независимо че си правила в Италия).

В крайна сметка може да започнеш сама една от животоспасяващите алтернативи, които сме коментирали.

Ей, няма начин, както сама казваш!





Тема Re: Добро утро!нови [re: vesela.bg]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 14:23



Боже, Весе,
Как не ги е грях!!
Можеш ли да понесеш някои други билкови отвари?
Аз в момента си правя тази с по 50 г. невен, жълт и червен кантарион, бял имел и кръвен здравец.

Прегръщам те мила, дано ти предам моите надежди и силно желание да се възстановиш полека-лека!



Тема СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ ОТ ХТнови [re: vesela.bg]  
Автор estoyanov (съпричастен)
Публикувано10.11.08 18:21



Дали спря кселодата? - това много ми прилича на страничен ефект от нея - както вече ти писах веднъж подобно беше положението с майка ми - запушването на лимфните пътища може да е в резултат на твърде много умрели клетки в резултат на твърде агресивното действие на химиотерапевтика. Имаше много предложения в случай на подобни възпаления на сайта cancertutor.com -

- в частта "Для тех у кого опухоли или области высоких концентраций раковых клеток (скопление, воспаление, разрастание и блокировка)" - може би може да прегледаш отново материала?

Редактирано от *jull** на 21.03.09 15:44.



Тема Ще се справиш!нови [re: Thea]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 18:22



Веси, корема пак ли се наду след източването? Сигурно пиеш Спиронолактон, вземай тогава по-силния Фурантрил - верно, че е с по-драстично действие, ама щом се налага


Джул е права - опитай нещо от алтернативите, дори и тези по-крайните - като газта например! "Палиативните грижи" - как ли пък не, да имат да вземат - имаш още сили и хъс за борба, нали, Веси! Ако се чувстваш изтощена - направи си вливания на течна ентерална храна. Свържи се наистина с д-р Мутафов - той прави посещения по домовете и консултации, чела съм за него и от други форуми - наистина се заема с тебе като човек, а не като поредната бройка пациент...
Знам, че ще се справиш! Целувки!



Тема Re: Добро утро!нови [re: vesela.bg]  
Автор jordidj (Dancheto)
Публикувано10.11.08 22:09



Е ти нали знаеш, че на докторите не трябва много да се има вяра.
За майка първоначално казаха, че операция не може да се направи и че не и остават повече от шест месеца. Пък и и доста си си патила от "компетентните им мнения".
Майка каза, да пробваш праза. И между другото и давах една храна БИОГЕЙМ 84 - защото много падали белтъците при източване на асцит. Малко за културисти я дават, но поне е приятна. Има с най-различен вкус.
Стискаме палци!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.