Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Ще я караме някакси!нови [re: Юлия 48]  
Автор llina (дъщеря)
Публикувано09.10.08 13:05



Весе, този лимон няма ли да те "затегне" и да нямаш полза нито от зехтина, нито от триците! Според мен, ако си със запек, не трябва да приемаш лимони, макар, че като се замисля, като е в комбинация със зехтин може и да се получи! Харесва ми комбинацията иначе...



Тема Re: Ще я караме някакси!нови [re: llina]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано09.10.08 13:24



Весе, направих от елексирчето,и аз по твоя почин в бирена бутилка,даже му дадох и пи,и аз го опитах не е лошо,даже е приятна тази комбинация- сладко киселко блажничко.
llina,аз пък си мисля,че зехтина даже,може и да доведе до разхлабване,но знае ли човек?То при всеки е различно.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема верно ли е?нови [re: vesela.bg]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 14:01



Весе верно ли е че сладкото подхранва ракоеите клетки?



Тема Re: Ще я караме някакси!нови [re: Юлия 48]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано09.10.08 19:47



Юлче, тъкмо снощи щях да ти пускам бележка да направиш и на Януш от това, ама реших че ще прочетеш тук. Действай...
Илина, не смятам лимоновия сок за затягащ, досега нямам този проблем, даже ме разхлабва


Мими, задаваш ми такъв въпрос, дето никой не може да ти отговори
Дали сладкото подхранва раковите клетки, откъде да знам миличка, едни казват че подхранват, други казват че не е вярно.
Не забравяйте обаче нещо много важно -раковата клетка е точно копие и на здравата клетка, притежава абсолютно всички рецептори, като при здравата клетка..... Сами преценете дали да се храните или не, и коя клетка ще издържи и коя не..
Аз лично не се ограничавам от сладко, не съм спряла да употребявам мед. Понякога раковите клетки надделяват, понякога здравите клетки надделяват, един Господ знае само какво се случва. Иначе теории има много по този въпрос

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Как я карате в това време?нови [re: vesela.bg]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано09.10.08 19:52



Бях по горите тилилейски,както се казва -на кънда мънда в дивия:)))
Нямах нет (а и по -добре,малко да си почина)
Честно казано дорбе ми се отрази и сега айде пак -цивилизация, стрес и пукотвица, живот здравей здравей :))Ама няма начин ;)

Раздвам се да ви видя всички отново,-живи ,здрави,подобрени :)Само така :)

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!

Тема Re: Ще я караме някакси!нови [re: vesela.bg]  
Автор krasani (търсеща)
Публикувано09.10.08 20:47



Явно не съм обяснила правилно

Изписани са ми 48 броя, за 4 месеца, по 12 за месец, защото имам 3 ХТ всеки месец и се бият по 3 последователни дни след всяка терапия. Не са ампули, а са в малки шишенца, не са в спринцовки тук. Спринцовките са отделно. Игличките са малки, ама пак си е игла А и като знам, че боли самото място, а и след това може да имам и от тях като страничен ефект болки в костите....
Аз пия Дексаметазон на хапчета преди дългата ми ХТ, 5 броя преди лягане и 5 броя сутрин в 6 часа. Но по Бг сайтовете не намирам описание на хапчета, има го май само на инжекции. Не знам колко ми е агресивна терапията, аз мисля, че във визитника съм написала какво ми слагат и колко често. 1 месец имам 1 дълга и 2 къси, само Гемзар, а следващия месец имам 2 дълги и 1 къса ХТ. Дългата е Таксол и Гемзар + Зомета. Имам дълга, следващата седмица къса и 1 седмица почивка, та след късата не мисля да си бия Неупоген, защото за 14 дни левкоцитите ми сами се вдигат.

ПС: Абе като погледнах сметката ми не е правилна, защото на месец ми трябват по 9 инжекции Ама кой да види Както и да е, решила докторката , изписала ми. Аз дори не знам още колко ХТ ми остават. Правих СТ Скенер на 3-ти октомври и следващата сряда като видим резултата докторката ще прецени как ще продължим нататък.

Редактирано от krasani на 09.10.08 20:55.



Тема Re: Как я карате в това време?нови [re: dea123]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано09.10.08 20:59



Завиждам ти малко за релакса.
Ако знаете само колко трудно вече понасям мръсотията, трафиците и тълпите от народ в София.... Много пренаселено стана и е малък кошмар и по градски транспорт и по улици и навсякъде. Преди не ми пречеше, но сега вече ми идва в повечко.
Ама кат си купя къщурка на село ще си релаксирам на воля по всяко време



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Ще я караме някакси!нови [re: Гaмбa]  
Автор krasani (търсеща)
Публикувано09.10.08 21:02



Гамба, благодаря за информацията. Тук има хиляда вида зехтин, но до сега никога не съм обръщала внимание, че Extra Virgin е студено пресован, аз дори не знаех до скоро, че съществува нещо студено пресовано

Научих го тук във форума. Ще си купя и ще си направя тази смес с мед и лимон, ама преди това май ще трябва да се стопят камъните. Имам изпитана рецепта за стопяване на камъни в бъбреци и жлъчка. Та ще пробвам.



Тема Re: Ще я караме някакси!нови [re: krasani]  
Автор *jull** (())
Публикувано09.10.08 21:56



А коя е изпитаната ти рецепта за стопяване на камъни на жлъчката?





Тема Re: Ще я караме някакси!нови [re: *jull**]  
Авторkrasani (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 23:13



В момента не съм си у нас. Като се прибера ще я напиша, само не знам в коя тема да я сложа. Имам я от мой братовчед, който е имал страхотни проблеми с камъни в бъбреците и си ги е стопил с тази рецепта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.