Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ще я караме някакси!нови [re: krasani]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано10.10.08 01:55



4 вида са





Тема Re: Ще я караме някакси!нови [re: Гaмбa]  
Автор *jull** (())
Публикувано10.10.08 07:04



А студенепресовано слънчогледово олио (шарлан) не става ли?





Тема Re: Ще я караме някакси!нови [re: *jull**]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано10.10.08 12:05



И то става,а и е и по-евтин с около 20-25% от олиото, и аз като дойде ноември месец си купувам винаги от село по 10 литра,много вкусни стават варените и пържените картофи с него и туршийката също,зимата само го ползваме,като се затопли времето не може да го съхранява дълго



Тема Re: Ще я караме някакси!нови [re: Гaмбa]  
Автор *jull** (())
Публикувано10.10.08 17:04



Е, аз го намирам на цена горе-долу колкото олиото, но това няма значение.

По-важни са лечебните му свойства - дали могат да се сравняват с тези на зехтина? Аз употребявам шарлана през лятото в салати, също и към варените картофи, защото много ми допада изявения му слънчогледов вкус.

А колкото до пържените картофи - нали нерафинираните масла не трябва да се подлагат да термична обработка, за да не загубят полезните си качества?





Тема Re: Как я карате в това време?нови [re: vesela.bg]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано17.10.08 05:29



Хей хубавице, къде си се покрила?

.
Покажи се де, да те чуем, че нещо ни липсваш.



Тема Re: Как я карате в това време?нови [re: aaa!]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано19.10.08 21:37



На кого липсвам?


Не може да ви угоди човек. Когато пиша - все аз съм пишела и пречела другите да се изкажат. Когато не пиша - къде си, що не пишеш?
Няма угодия на този свят

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Как я карате в това време?нови [re: vesela.bg]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано20.10.08 04:14



Хей Кума Лиске, на мен не ми пречи да си пишеш, колкото ти душа иска. Нали затова сме демократично общество

, в което лично аз малко се съмнявам, че точно така, ама нейсе, така сме го нарекли. Като си leader в този клуб, ще ти държим сметка, както е редно.
Радвам се че всичко при тебе е наред.



Тема Re: Как я карате в това време?нови [re: aaa!]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано20.10.08 06:38



Ами, караме я някък.Здравей,и от мен

,и добро ти утро и лека седмица!

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Как я карате в това време?нови [re: vesela.bg]  
Автор renetage ()
Публикувано20.10.08 07:51



На мене ми липсваш. Бях пет дни в болница и като не видях да си писала от девети, се притесних. Чета редовно, нищо , че не пиша.ПОЗДРАВИ!



Тема Пилците се броят наесен!нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано22.10.08 20:24



Дойде време да преброя пилците


Днес - левкоцитие -10, хемоглобин - 141 - направих 13-то вливане с Навелбин.
Обаче:
Чернодробните показатели - всичко е завишено отново, едни показатели с малко, други с повече. Билирубина се е качил от 21,7 сега е 31,7.
Тумормаркер - 742.
Освен това вчера правих и скенер с контраст - пилците /Метастазите/ в черния дроб са си пак толкова, колкото и преди 3 месеца, пък не само това, ами и плуват във водичка, сиреч асцит Т.е. няма нови мети, но и старите си стоят.
От месец корема е подут, затова направих скенера. Дори и 3-седмичната почивка от вливания не помогна.
Другата седмица ще направя 5 венозни Трансметил, май и едно вливане Хуманалбумин. Спиронолактон 3 пъти дневно и Кселодата по 1 мг дневно вече без прекъсване. Това е засега.
Не ме питайте какво оттук натам. Не зная, действаме според ситуацията.
Изводи: Комбинацията мед+лимон+зехтин не помага при висок билирубин. До момента изпих 1 литър, както се вижда от изследването билирубина освен че не е спаднал, ами се е и покачил.
Ето ви пълен доклад, който се интересува!

Нема начин да нема начин!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.