Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема задух от натанал  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 10:01



Знае ли някой дали Натанала може да предизвика асматичен задух като алергична реакция?



Тема Re: задух от натаналнови [re: нoв]  
Автор *jull** (())
Публикувано21.07.08 11:48



Не може да се отговори еднозначно, без да се знае за какъв случай става въпрос - какво е заболяването, което лекувате с Натанал, страда ли въпросният човек от астма (по принцип) или този пристъп е инцидентен, след колко приема на Натанал се е появил пристъпът... Просто е необходима повече информация, която ще иска да научи и всеки лекар, ако потърсите професионално мнение. Освен това, би трябвало да знаете дали чесънът е алерген във вашия случай (въпреки че в състава на Натанал-а има и други билки). Може да направите консултация в офиса на фирмата или с лекуващия лекар.
Да не би основното заболяване да е белодробно и тази реакция да е съвпадение?
Спрете за известно време Натанал-а и може би ще разберете...





Тема Re: задух от натаналнови [re: *jull**]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано21.07.08 11:57



Джул е съвършенно права!
Аз приемам Натанал точно 3 години. Не съм алергична към чесън и не съм имала такъв проблем. Единствено, когато започнах да приемам и водния извлек от Натанал, ми ставаше лошо на стомаха, но с разреждане с вода и този проблем отпадна. Ако напишете писмо до мейла даден в сайта им, специалистите създали тази хранителна добавка ще ви дадат някаква информация. Защото, когато една хранителна добавка се взема заедно с други такива или с лекарства, а и в добавка състоянието от болестта - картината се размива и не е ясно кое какво прави и кое как се проявява.



Тема Re: задух от натаналнови [re: Baлeнтинa]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано23.07.08 14:23



Болестта е рак на дебелото черво с метастази в костите и черния дроб. Страхувам се да не е стигнала и до белите дробове. Става въпрос за баща ми. Състояниетому наистинаемного лоша, но защо пък и задух да го мъчи. След като се изкашля му минава. Спрях да му давам Натанал и вече диша по - добре. Не знам дали е съвпадение.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.