Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ЛЕЧЕНИЕ С КИСЛОРОДНА ВОДАнови  
Автор *jull** (())
Публикувано29.05.07 14:53



Чела съм доста за лечение с водороден прекис или т. нар. кислородна вода и превеждам част от материал, на който попаднах в



Ето малко от текста:
"При всяко заболяване в организма се засилва разходването на водороден прекис и в крайна сметка това води до неговия дефицит. На този фон се засилва патогенната флора в организма, болестите се задълбочават, появяват се нови. Естествено, организмът има нужда от помощ. Водородният прекис е един от вариантите за такава помощ".
Следват примери за положителното въздействие на кислородната вода при различни заболявания, но аз привеждам само случаи на онкологични болести:

Пример 1. След операция на тумор в стомаха, изписват пациента като безнадеждно болен. След приемане на водороден прекис в течение на 3 седмици, той се възстновява, а при прегледа стомахът му се оказва чист.
Пример 2. Подобен случай – рак на хранопровода с метастази; болният се храни през катетър. След приемане на водороден прекис и компрес на гърдите ежедневно за 15 мин., болният започва самостоятелно да пие, а стомахът и червата започват да функционират. Изследванията показват, че метастазите са изчезнали.

Водородният прекис съществува под формата на таблети на хидроперита и на 3%-ов разтвор. В първия случай може да се разтваря 1 таблетка в четвърт чаша вода за изплакване на гърлото, капки и промиване на носа, за компреси. Компресите се слагат на болното място. Процедурите се правят на гладен стомах, а след тях (независимо дали са компреси или промивки), също не се яде минимум 30 мин. В противен случай може да се получи дискомфорт - подуване на стомаха, болки и пр.

Вътрешно 3%-ят разтвор трябва да се приема с постепенно увеличаване на дозата. Започва се с 2-3 капки 2-3 пъти на ден. Всеки ден капките се увеличават с 1, докато станат 10 на един прием. Или общото количество за деня не бива да надвишава 30 капки (3 пъти х 10 капки). Това се прави 10 дни, след което се почива 2-3 дни. Отново 10 дни х 30 капки и пак 2-3 дни почивка. Валидно е изискването, посочено по-горе - приемът на капките става на гладен стомах и може да се яде едва 30 мин. след това.




Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С КИСЛОРОДНА ВОДАнови [re: *jull**]  
Автор Poтoни (непознат )
Публикувано06.05.08 17:45



Някой използвал ли е този метод на лечение, МОЛЯ дайте мнение, в колко вода се сипват тези капки, може да ли да се приемат по малко, защото съпръгата ми почти не може да преглъща и всичко поето през устата го повръща



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С КИСЛОРОДНА ВОДАнови [re: Poтoни]  
Автор Buba67 ()
Публикувано19.06.08 19:32



Лечението с кислородна вода - така както ми беше препоръчано. Започва се с 1 чаша 50 мл. вода и в нея се капва 1 капка 3% кислородна вода. Изпива се преди хранене. Първият ден опитайте три пъти преди храна по 1 капка. Ако има и най-малката реакция спирате. На следващия почвате отначало. Въпроса е да стигнете до 10 чаши на ден /50мл. вода и 1 капка кислородна вода/. Пиенето на 3 литра вода е задължително /аз не мога и 2л. да изпия/. Когато можете да изпиете 10 те чаши на ден с по 1 капка. От следващия ден слагате вече 2 капки. 10 чаши с 50 мл. вода и по 2 капки вътре кислородна вода. Така увеличавате количеството на кислородната вода до 10 капки в чаша от 50 мл. Чашите се разпределят през целия ден, не наведнъж. Сега за времето, през което трябва да се приема - жената твърди, че го е пила 8,9 месеца. Аз си мисля след месец да се почива толкова и пак.
Тази терапия плюс детоксикацията с йонизатор - за друго не знам /може да е пила/ твърди, че се е преборила с рак на панкреаса.
Юле, специално проучвах за кислородната вода. Ако имаш местенце между другите терапии вмести и тази. Всеки, който е решил да пробва да пише.





Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С КИСЛОРОДНА ВОДАнови [re: Buba67]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано19.06.08 21:15



Току що прочетох и на съпруга ми за кислородната вода.Смятам утре да го обсъдим на дълго и широко.И тъй като нямаме избор,мисля ,че ще го пробваме.
За сега нямам място ,но като пиключим,с ваните ,лапите и др. неща ще пиша.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С КИСЛОРОДНА ВОДАнови [re: Юлия 48]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано19.06.08 21:30



Юлче,вземи и прочети материала за кислородната вода от вестник "Доктор" от 10-17.07.06 г.Там проф.д.м.н. Неумивайкин казва:Кислородната вода е нужна,за да работи защитният механизъм на имунната система.А 5-10 капки кис.вода съвсем не са малко.В моята практика се е случвало при 1,2 капки човек да изгуби съзнание........
имай предвид и това ако недай си боже стане.Иначе проф. казва,че наистина лекува пиенето на вода с кис.вода даже и рак.На ден трябвало да се изпива както пишат момичетата постепенно до десет чаши вода с десет капки кис.вода.Но не всеки можел да ги понася.Трябва много внимателно да се действа.Не трябва да се превишава дозата защото може да се получи изгаряне на лигавицата на стомаха.Всичко това го пише в статията аз само преписвам.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С КИСЛОРОДНА ВОДАнови [re: flora bg]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано19.06.08 21:44



Ще го имам в предвид.Зная,че трябва да бъдем много внимателни.
Благодаря!

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С КИСЛОРОДНА ВОДАнови [re: *jull**]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 08:16



Лично аз пия по 3 капки 3% hidrogen peroxide (кислородна вода) де, когато се сетя ама само един път на ден. Не ми се струва да е толкова страшно та чак само 1 капка да слагате. Поне с по 2 капки почнете. Аз съм слагала и по пет капки в чаша с 250 мл вода за да видя дали има разлика от 3-те капки. Нищо по-различно

. Но ми се струва, че работи това нещо. Друг е въпросът, че аз не съм много постоянна в пиенето и.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С КИСЛОРОДНА ВОДАнови [re: *jull**]  
Автор пoпи (непознат)
Публикувано20.06.08 10:25



Здравейте аз взимам кислороден прекис по 15 капки 3 пъти дневно от доста време и добре го понасям



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С КИСЛОРОДНА ВОДАнови [re: пoпи]  
Авторestoyanov (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 12:08



Също и при мен - вече близо три месеца пия кислородна вода бе каквито и да било проблеми, чувствам се чудесно, изчезнаха ми високото кръвно, афти и лошия дъх.

Започнах както препоръчва проф. Неумивайкин - до 10тия ден 3х1-10 капки като всеки ден се увеличава с по една капка, след това 1-2 дни почивка. Пие се или половин час преди ядене или 2 часа след ядене. В момента от месец съм на 2х15 капки в 2 супени лъжици изворна вода или дестилирана от аптеката (не от чешмата) че е по-удобно, с ден почивка на всеки 10. Поне веднъж си изплаквам (жабуркам) устата продължително със същата доза, като е по-добре след това да се изплюе и да се направи нова доза за изпиването.

За всеки поносимостта разбира се е индивидуална, трябва да се подхожда внимателно и постепенно и според това как се чувства да се установи на препоръчваната доза. Това важи за почти всяко алтернативно лечение разбира се.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕ С КИСЛОРОДНА ВОДАнови [re: *jull**]  
Авторsineoka (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 14:37



Лечение с Hydrogen peroxide (кислородна вода)

Каква кислородна вода ползвате ? Прочетете следния пасаж:
" ЛЕЧЕНИЕ С КИСЛОРОДНА ВОДА
Това е друга форма на озонотерапия. Механизмът на действие е същия, както при лечението с озон. Кислородната вода може да се използва за пиене, разредена във вода и под формата на бани. Трябва да се знае, че във високи концентрации, както озонът, така и кислородната вода са токсични.

Предлаганата в аптечната мрежа 3%-на кислородна вода съдържа химични стабилизатори и използването и не е препоръчително. Препоръчва се изготвяне на 3% разтвор от концентрирана (30%) кислородна вода без химически примеси."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.