Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано14.04.08 09:04



Незная как да започна ,нито какво да ви кажа,много пъти сядам да пиша и все не мога .Затова ще карам направо.
Диагнозата:ЕКТОДЕРМОМА ПАНКРЕАТИС,МЕТА ХЕПАТИС,ХИДРОНЕФРОЗИС СИНИСТРА 1СТ.

БОЛЕН с коремно- болков и консумативен с-ми.От проведените образни изследвания УЗД ,КАТ, се установи формация изхождаща от тало-опашка на панкреаса достигаща хисула на левия бъбрек,както и множествени М лезии в панкреатис.
Назначиха ни химио терапия с ГЕМЗАР срок от 2 месеца ,вливките ще бъдат всяка седмица.
ХОРА РАЗЧИТАМ НА ВАШАТА ПОДКРЕПА
МНОГО МИ Е ТЕЖКО И ТРУДНО



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: Юлия 48]  
Авторюлия 48 (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 10:14



Много неща искам да ви пиша ,но нямам сили .Тази диагноза е на съпруга ми който е на 50 години.През деня е добре,поносимо но всяка вечер има болки и неможе да спи. Пие Трамадол под час,Креон, и Пробитор.
От Соф. Център по Фунгогерапия имам препоръки за храненето които спазва стриктно.Правя му сок от моркови,но отказа да пие чая от жълт и черв. кантарион,кръвен здравец,невен,и бял имел

.
Чете всичко ,и вече знае всичко,дори в % преживяемост,
КЪДЕ СИ БЯЛА ЛЯСТОВИЧКЕ?

Освен панкреаса има мети и в черен дроб и др органи,но така е написано ,че немога да го разчета,това което разчетох е - на мястото на тяло- опашка голям ...не се чете ..... с ясни очертания .... маса с приблиз 11 см.липсва кръвопоток в областа на огнищата.
Просто немога да повярвам,че това е истина
Завъртяла съм се в един омагьосан кръг от който няма излизане,кошмар след кошмар.
И защо само на добрите хора се случва ,съпругът ми е добър човек,всеотдаен
честен и лоялен,готов винаги да помогне,и да се питече на помощ.
НЕЗНАЯ КАКВО СТАВА,КАКВА Е ТАЗИ НАША ОРИСИЯ
НО ЗНАЯ,ЧЕ КАТО СЪМ СЕ РОДИЛА МАМА С ЧЕРЕН ПОЯС МЕ Е ПОВИЛА
КЪДЕ СИ БЯЛА ЛЯСТОВИЧКЕ!



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: Юлия 48]  
Авторvechna (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 10:28



Здравей, разбирам колко ти е тежко, аз съм горе-долу като теб, чакам химиотерапията като манна небесна, а не знам как ще я понеса/опериращата лекарка казала на сестра ми, че съм била много слаба/. Знаеш ли, аз пия от китайските гъби, за които пише много хубави неща, провери във форума, освен това, ленено масло, сребърна вода, мужик корен и цитросепс, яко блъскане на организма за вдигане на имунитета, може би е наивно, но се надявам и все пак нещо върша, най трудното за мен беше да приема, че вече нищо не зависи от мен, а аз съм силна жена и контролирам живота си, поне така беше.Та, за гъбите, в момента пия от тези, скъпите,коити се внасят от Германия, но ми казаха за друга фирма, TNT 21, напиши в Гугъл, ще излезе,цените са наполовона, там има и много любезна докторка с която можеш да разговаряш/не съм им рекламен агент, просто и аз съм уплашена/. Надявам се да съм ти била полезна, поне малко, стискам ти палци и те подкрепям !



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: юлия 48]  
Авторvechna (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 10:50



Съжалявам за съпруга ти и ти съчувствам искрено, обгради го с много любов и спокойствие, това действа!



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: юлия 48]  
Автор *jull** (())
Публикувано14.04.08 11:00



Миличка, написала съм ти някои неща, предполагам, че каквото можеш, правиш. Искам да попитам дали приемате CoQ10 и лактоферин (протеин)? Не ги прочетох между изброените от теб неща, но може да си пропуснала... Ако искаш, ще напиша повече за тях, а ти се консултирай с лекуващия лекар.
Прегръщам те!





Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: Юлия 48]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано14.04.08 11:08



Юленце, много, много прегръдки...

За кураж, за сила...

Тук сме.



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: AйeзCeдaй]  
Автор Buba67 ()
Публикувано14.04.08 12:07



Юле, не знам какво да ти пиша. Ако мога бих ти дала всичката си сила и кураж.
А на мъжа до теб:
- Вие господине сте истински щастливец с такава жена до Вас! Не вярвайте на всичко написано за тази диагноза. Видях с очите си, че стават чудеса. Пийте добавки, правете назначените терапии и обичайте.
Когато се събудя с болки се радвам, че имам още един ден и го считам за подарък.
Много кураж! Много прегръдки!



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: юлия 48]  
Автор Meчka (на мечока жена)
Публикувано14.04.08 12:23



Юлия, бялата лястовичка ще дойде. Трябва вяра обаче, много вяра, защото е доказано, че който мисли че няма късмет, късметът го подминава. Страхът е най-страшен, аз в това се убедих последните няколко седмици, откакто и моят съпруг е диагностициран със злокачествено заболяване. Предстоят ни трудности, но ни се дава възможност да оценим всеки миг, който тепърва ни предстои и се чувстваме добре физически. Оцелели има с всякакви диагнози и сме длъжни да се борим и вярваме, да правим каквото зависи от нас и нито за миг да не падаме духом. Когато ми се стегне душичката винаги си повтарям, че няма от какво друго да се страхувам, освен от самия страх. И си избирам да вярвам. Пожелавам ти много сила и вяра, Юлия, и нито за миг да не падаш духом. Борбата ще завърши с победа в наша полза.



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: Юлия 48]  
Автор nelgina (непознат )
Публикувано14.04.08 12:57



Преди час прочетох постинга ти, но все още седя и се пуля с невярващи очи.

СТИГА-А-А!! Юленце, не знам какво да кажа.Обичам те! Мислено съм с теб. Ако мога с нещо да помогна, само ми звънни.



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗА [re: Юлия 48]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано14.04.08 13:11



Я. и Юле , бъдете силни. Борете се и не се предавайте!
Юле, казвай от какво имате нужда ще помагаме.
На първо време се стягайте - ще ви водя на Балкана. Да се махнем поне за ден-два от тия отрови в гадния град и преди да сте почнали химиото. Нали?
Прегръдки и на двама ви!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.