Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Bоенна болница - гинекологична окологиянови  
Авторtodo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 14:15



Има ли някои, който се е лекувал във Военна болница? Откриха ми карцином на маточната шийка и ми направиха абразио и биопсия. Сега чакам резултати, но не знам на кого и каде да се доверя. Аз съм от провинцията. Моля ви, кажете ми нещо за екипа.



Тема Re: Bоенна болница - гинекологична окология [re: todo]  
АвторAнн (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 16:36



доц. Попова в пета градска в София е много добра.



Тема Re: Bоенна болница - гинекологична окологиянови [re: Aнн]  
Автор petq.h (съпричастна)
Публикувано08.06.08 17:02



Или пък нейната (на доц. Попова) дясна ръка д-р Динева - много е кадърна! Имам лични впечатления - много помогна на дъщеря ми.



Тема Re: Bоенна болница - гинекологична окологиянови [re: todo]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 19:05



Много хвалят и д-р Божидар Славчев от М А.На мене преди доста време също помогна.По отношение на изследванията на материалите от абразиото,и на други подобни след операции,срешнах доста негативни мнения за патоанатомите във Военна болница,така,че си вземи парафинените блокчета и ги занеси за второ мнение или в патоанатомията на МА или при доц.Милев в Онкологията в Дървеница.Дават ги срещу подпис-кажи,че ти трябват за проверка в лаборатория в чужбина .



Тема Re: Bоенна болница - гинекологична окологиянови [re: Taня]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 19:27



Д-р Виктор Златков от МА, поликлиниката (ниската сграда до голямото тяло) стая 214, биопсията се прави във същата сграда на 4 етаж



Тема Re: Bоенна болница - гинекологична окологиянови [re: Taня]  
Автортoдo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 20:18



Ох, много съм объркана и уплашена. Явно никой не се е лекувал в тази клиника. А парафинените блокчета как точно да си ги взема и дали ще ги приемат на друго място за изследване. Ако трябва пак да се подложа на абразио, няма да издържа. Много, страшно много се страхувам.



Тема Re: Bоенна болница - гинекологична окологиянови [re: тoдo]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 20:34



Мила,не се страхувай!Дажното е да запазиш спокойствиелЩе отидеш в Патоанатомията и ще си ги поискаш за изследване в друга лаборатория-Смятам,че не могат да ти откажат още повече като се подпишеш ,че ще ги върнеш!



Тема Re: Bоенна болница - гинекологична окологиянови [re: Taня]  
Автортoдo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 20:46



Благодаря ти Таня, ще изчакам да видя резултата и ще си ги взема за изследване на друго място. Опитвам се да запазя привидно спокойствие заради децата. не искам да ги тревожа, но не знам доколко успявам. Не ми е лесно да правя така, че да изглежда всичко наред.



Тема Re: Bоенна болница - гинекологична окологиянови [re: Taня]  
Авторpetq.h (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 20:57



По ринцип блокчетата се дават без проблем. Преди един месец се наложи да си взема блокчето със стъклата от Белодробната. Лекарката, която прави лаборат. изследване и която всъшност ми ги даде обясни, че имам право да си ги взимам когато и колкото пъти поискам. Желателно е после пак да ги връщам при тях - там се водят на картотека и винаги могат да се поискат при нужда. Така,че не се притеснявай за това!





Тема Re: Bоенна болница - гинекологична окологиянови [re: todo]  
Авторester (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 11:43



Аз съм оперирана във ВМА.

За кой екип питаш? Те там са няколко екипа.

Мога само да ти кажа, че са без грешка. Не се притеснявай от нищо. Спокойно питай и разговаряй с всички.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.