Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Доцетакснови [re: vesela.bg]  
АвторJully (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 12:47



Най-потресаващото е, че не е по-евтин Весе.
Като разбрах тая работа със смяната, се обадих в Авентис, казаха ми 1800 лв. за Таксотера, после звъннах на вносителите на Доцетаксал (индийския) 1843 лв. !!!!!



Тема Re: Опит с Хулда Кларкнови [re: vesela.bg]  
Авторизrpeв (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 23:43



аз пия Хулда Кларк от 1.6. - да броя по-лесно

. и естествено - 2-3-4 пъти на ден - в тоалетната, ама сезонът е такъв: черешите, ягодите, салатите, нали са все фактори на перисталтиката, изобщо не го мисля, дори напротив, то си е вид чистене, е, не като онова йогисткото, което още не съм правила, ама все пак...



Тема Re: Опит с Хулда Кларкнови [re: изrpeв]  
Автор Nova_S ( истинска)
Публикувано12.06.08 09:03



Хайде на лични някой да ми пише - да ми поръча Хулда Кларк, че аз не мога се оправя, ще дам адрес за доставка, аз ще преведа паричките, просто гледайки линковете - понеже по английски съм гола и боса - не мога се оправя



Тема Трети курс Кселода...нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано13.06.08 17:18



Трябваше да довърша започнатия 3-ти курс Кселода и да започнем химиотерапия с Навелбин.
Аз спрях да пия Кселодата по средата на 14-дневния курс, който би трябвало да завърши днес


Днес правих изследвания.
ПКК - нормална, левкоцити - 6,7, хемоглобин - 143. Малко са спаднали от преди две седмици.
Чернодробните са повишени, от порядъка на двойно над реф.граница.
Алкалната фосфатаза продължава да бъде в норма.
Туморният маркер СА 15-3 е 843, т.е. спаднал със 110
Химиотерапевтът ми предписа да пия Трансметил.
Продължавам да не се чувствам добре, корема се подува и спада непрекъснато. Странното е, че въпреки че ми е зле и гледам да се прибера и да си полегна, изглеждам добре и имам апетит....
Какво правя до момента:
Зелен чай+Шизандра+геностема /от китайския магазин дето си ги бях купила/
Компреси на корема с рициново масло. 6 дни правя компреси, 3 дни почивка и отново.
Вит.С и Вит.Е
Днес свърших 2 седмичната програма с капсулите на Хулда Кларк, сега продължавам един път седмично с капсулите, докато ги свърша.
Следващата седмица ще си направя билковата рецепта на Петър Димков, но ще изчакам да видя и книжката за черния дроб и тогава ще купувам билките.
Планувана съм на 19 юни за първа вливка с Навелбин. Схемата ми е - всяка седмица вливане.
Това е засега хора при мен!

Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 13.06.08 17:20.



Тема Re: Трети курс Кселода...нови [re: vesela.bg]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 18:35



Браво Весе!
Крачка по крачка!!!
Виж и за други подходящи билки, Джул май беше писала нещо...
Целувам те!



Тема Re: Трети курс Кселода...нови [re: Thea]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.06.08 23:31



Искам да припомня няколко прости и ефикасни средства за чистене на черен дроб:

1) отвара от картофи или картофени обелки
Добре почистени и измити картофени обелки (или картофи с обелките) се варят до пълно разваряване. Отварата се прецежда и може да се подправи със сол и лимон. Пие се на глътки поне 3 пъти на ден;
2) чай от розмарин и от бял трън;
3) руска народна рецепта - да се пие мляко, в което е размито бяло пшенично брашно (на 1 ч. ч. мляко – 1 ч. л. брашно);
4) препоръчват се продукти от козе мляко (сирене, извара, суроватка);
5) много полезен в случая е методът на Й. Будвиг (с извара и ленено масло и семе).





Тема Re: Трети курс Кселода...нови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано13.06.08 23:49



Благодаря ти за напомнянето.
Може ли с пресни картофи? И да знаеш, че ще ги варя цели, нямам сили всеки ден да беля картофи... А като количество? Колко да е водата?



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Трети курс Кселода...нови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано14.06.08 00:40



Може и с пресни картофи, разбира се. А водата е толкова, в колкото обикновено вариш картофи. Естествено, че няма да ги белиш, те така "отдават всичко от себе си"


И да не изхвърлиш това, което остане след прецеждането?!!





Тема Re: Трети курс Кселода...нови [re: vesela.bg]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано14.06.08 08:00



Браво Весе,продължавай все така напред!
Моля те да споделиш повече за компресите с рициново масло.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Трети курс Кселода...нови [re: Юлия 48]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано14.06.08 08:54



Да не се повтарям Юле, ето къде сме писали за



Както пише там, прилагат се при втвърдяване на далак, черен дроб и т.н.
Моят черен дроб в момента е твърд. Направих две серии от 6 компреса с почивка от 3 дни. До момента не намирам черния дроб по-омекнал. Но продължавам от тази вечер следващата серия компреси.

Снощи в 23,30 намазах корема с йод. Сега в 8,30 часа почти не се забелязва йод по мен!
Също снощи приключих с двуседмичната схема с капсулите на Хулда Кларк, сега ги продължавам един път седмично.

Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 14.06.08 08:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.