Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Стаята на Весела № 5нови  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.02.08 22:45



Нямах намерение да отварям нова стая, затова и изчаквах със затварянето на старата. А тя стана много голяма. А както се вижда ще има още писане и докладване. Ето и линк към нея


Та синтезирано до момента събитията от последните 6 месеца:
Юли 2007 - установени мети в черен дроб. Започната химиотерапия с Таксотер, в последствие включена и цисплатина. Голямата мета от 51 мм стана 22 мм и заспа и не мръдна повече през последните две вливания. А направих цели 8 курса. Тази химия изкарах доста тежко. 6 седмици след последното вливане не се чувствам възстановена.
Предстои операция на черния дроб, за да махнем това заспало .... и аз не знам как да го нарека и хистологично да го видим риба ли е, рак ли е!
Направената сцинтиграфия показа, че има активиране на костните разсейки.
Та новото от вчера, което не съм споделила, отнесена от всичките тия простотии е, че минавам на хормотерапия с "Аромазин" и бифосфонати "Бондронат" на таблетки. Вече две години вливам "Зомета". Преди една година питах за таблетките /вените вече никъде ми ги няма от две годишни вливания/ казаха ми, че е още рано да говорим за тях. Ето сега ще мога да докладвам как е с таблетна форма бифосфонати.
А сега в момента психически се настройвам за операция.
Хехе, кво си мислите, че ми е лесно ли? Споко, всичко е наред
Нали знаете, че трудно излизам от релси.
И още веднаж искам да ви благодаря за всички "за" и "против" за операцията, много ми помагате при вземането на решение. Две глави мислят по-добре от една! Но решенията си ги взема всеки сам!
И моля да ме извините, ако съм пропуснала на някого да отговоря на постинг, и-мейл или лични, но бяхте много. Ох, какво щях да правя без вас? Благодаря ви и да знаете, че ви обичам!

ПС. И да не вземете пак да ми чиститите нова стая!? Ще наказвам.
Дай Боже тази да е последна, т.е да вляза в една дъъъълга ремисия!

Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 29.02.08 00:16.



Тема Re: Стаята на Весела № 5нови [re: vesela.bg]  
Авторвapя (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 23:08



ЗДРАВЕЙ ВЕСЕ,АЗ ВЯРВАМ ТИИИИИИИИ ЩЕ ПОБЕДИШ!!!!

АЗ ВЯРВАМ!!!!





Тема Re: Стаята на Весела № 5нови [re: vesela.bg]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 23:08



Еее, то е ясно, че и ние те обичаме

!!! И искренно се опитваме да помагаме както можем, и доколкото можем! Но е ясно, че няма да се даваме без бой!!! Няма страшно!!! При толкова съмишленици и поддръжници, които имаш ще е по-лесно и в най-трудните моменти! Стискам палци и те целувам.



Тема Re: Стаята на Весела № 5нови [re: vesela.bg]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано29.02.08 06:51



Весенце, винаги операцията е за предпочитане, когато може да се направи такава.

С теб сме! Гуш!



Тема Re: Стаята на Весела № 5нови [re: little_rabbit]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 06:54



Веси,взела си правилното решение!Така е по добре!И главно за теб,защото поне за мен ,няма по лошо нещо от неизвестността,която със сигурност ни съсипва!Така,че вярвам,че всичко ще бъде наред мила..



Тема Re: Стаята на Весела № 5нови [re: vesela.bg]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано29.02.08 07:23



Важното е , че вече си взела решение. Сега смело напред и пожелавам наистина да закючиш тази стая!
Прегръщам те и те целувам!



Тема Re: Стаята на Весела № 5нови [re: vesela.bg]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано29.02.08 08:50



Весе,със теб съм мисленно всеки ден!
БОРБАТА ПРОДЪЛЖАВА

,ЖИВОТЪТ СЪЩО,А ТОЙ Е ЕДИН,И ТРЯБВА ДА СЕ БОРИМ ЗА НЕГО,А ТОВА ТИ ГО МОЖЕШ!
НАПРЕД И САМО НАПРЕД!!!



Тема Re: Стаята на Весела № 5нови [re: Юлия 48]  
Авторжeлязнaтa лeйди (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 09:27



Здравей,Веси!Разбирам,че се намираш в труден момент,но като гледам какъв боец си нямам съмнение,че ще се справиш

От мен имаш едно голямо стискане на палци/и на краката/ и вярвам в добрия изход!Благодаря,че ми изнесе постинга,че голяма борба падна и така и не успях.За доц.Кадурина ще ти докладвам веднага,като се върнем от София.Дано се намери начин да оправим детето.
Едно слънчице ме е напекло в офиса.........изобщо не ми е ден за работа



Тема Re: Стаята на Весела № 5нови [re: little_rabbit]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано29.02.08 10:06



И аз така мисля Зайо. Затова се и съгласявам на този вариант.
Ама нали знаете, че винаги си задаваме въпроса дали правилно постъпваме.
Задавам си го и аз и ми е притеснено. Наясно съм, че не отивам на плаж, а на операция, та затова


Наясно съм също, че рисковете се еднакви и в двата случая, и с операция и без операция. Рискувам и в двата случая. Надявам се, че поемам обмислени рискове.

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Стаята на Весела № 5нови [re: vesela.bg]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано29.02.08 10:47



Мила Весе, стискам ти палци и искренно се надявам с тази операция да влезеш в чаканата ремисия.
Чета всичко в клуба и се възхищавам на твоята способност,след всичко, което преживяваш, да си в час и да отговаряш на всички.
С теб съм мислено и ти желая успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.