Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте приятели!нови [re: Юлия 48]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано09.05.08 20:37



Юле, да дойда да го наритам малко за да му дам начален тласък за борба?

Ако смяташ, че ще помогне, пристигам, нали ме знаеш

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Здравейте приятели!нови [re: vesela.bg]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано09.05.08 21:59



Да ,хубава ти е идеята

,но аз вече го направих и то не малко,и да ти кажа има ефект.



Тема Re: Здравейте приятели!нови [re: Юлия 48]  
АвторDobi (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 09:52



Юлия,имаме останали от сина ми,2 кутии по 90 капсули трансфер фактор,неразпечатани.Ако могат да помогнат на съпруга ти,пиши ми.Ако не, ще ги подаря на някой друг,който има нужда.



Тема Re: Здравейте приятели!нови [re: Dobi]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано10.05.08 12:25



БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ПРЕДЛОЖЕНИЕТО,НО НАЙ - НАПРЕД,ЩЕ СЕ КОНСУЛТИРАМ С ЛЕКУВАЩИЯТ ОНКОЛОГ.НО ТОВА ЩЕ СТАНЕ НА 14 .05.



Тема Re: Здравейте приятели!нови [re: Dobi]  
Автор yogimax (идеалист)
Публикувано10.05.08 16:12



Чета форума от около месец. Вашата история ме разтърси. Сълзи потекоха от очите ми, когато четох за хода на болестта на сина Ви. За дъщерята на Юлия също. Сега пожелавам оптимизъм и сила за съпруга й. И недоумявам защо това се случва. Слава Богу не съм болен, здрав съм, но имах симптоми с неясен произход през изминалите 2 месеца и за какво ли не си мислих. Роднините ми също са здрави. На 33 г. съм. Засега ми се размина, но никой не знае какво му е писано. Дано всички да сме здрави! Това е най-важното.

Всяко нещо, до което се докосваш е част от пътя


Тема Re: Притеснена съмнови [re: yogimax]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано10.05.08 16:50



,има температура 38 градуса, но ми казаха,че не е от химиото,давам му парацетамол(след като се консулт.)
Цял ден лежи,и е отпаднал но въпреки всичко днес съм доволна от него и себеси.До момента е изпил около 1л. течност,е къде са 3 но ,и това е добре,също от 10кратното хранене,днес яде 5 пъти ,но до довечера има много време.Храни се малко ,но редовно.А това е важно.
Ако имате някакви идей,мнения,давайте,приемам съвети,критики всичко.



Тема Re: Притеснена съмнови [re: Юлия 48]  
Авторfilosofa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 18:46



Чух много положителни отзиви за клиника "Дар" в София лекуват и нелечимото защо не направите консулт.Желая ви искрено и от сърце здраве и чудо .Вярвай те чудеса има всеки ден.



Тема Re: Притеснена съмнови [re: Юлия 48]  
АвторДoби (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 19:45



Моя син също вдигаше температура след химиотерапия.Давахме също парацетамол.Като направехме кръвна картина се оказваше че някои от кръвните показатели са паднали.Обаждах се на лекуващия доцент и според резултатите ни приемаха в болница,но в изолатор.Доцента казваше да го пазим от контакти с хора(от вируси).При него стояхме с маски,калцуни и специални манти.Даже лекарите и сестрите влизаха така облечени.Температурата при него беше признак че кръвните му показатели са се сринали.При твоя съпруг може да не е това,но за всеки случай,направете пълна кръвна картина.Ние правехме всяка седмица.



Тема Re: Притеснена съмнови [re: Дoби]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано10.05.08 21:27



И аз днес се обаждах,но ми казаха,че не е от химиотерапията,възможно било да се е простудил.Сега му я мерих 37.5 .И ние днес правихме кръвна картина,но ще видя резултатите в понеделник.



Тема Re: Притеснена съм [re: filosofa]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано10.05.08 21:37



Преди 9 месеца обикаляхме всички клиники,болници и центрове но ...........
сега на този етап той си е решил ,че няма да ходим никъде.Оставяме лечението му да протече само в Пловдив,но аз правя консултации и с други лекари (близки на мои близки ).И трябва да кажа,че няма разлика относно мненията,и лечението на лекарите .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.