Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: Юлия 48]  
Авторбиб (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 21:15



Отдавна чета в този клуб. Съпругът ми бе с диагноза тумор на главата на панкреаса- опериран януари 2004. Една година показателите му бяха добри и не се налагаше никакво лечение. Януари 2005 туморните маркери се покачиха. Назначиха химиотерапия с Гемзар - през седмица. Понасяше я много добре- дори след вливане отиваше на работа. Караше колело. Не повръщаше и нямаше никакви странични действия- освен, че премахна 2-3 мети в черен дроб/ за щастие/. През това време пиеше само Креон 10 000, перли рибено масло, ядеше сурови бадеми и лешници. Не вземаше нищо друго като добавки. Следващата 2006 продължиха ХТ с Гемзар - през седмица и Елоксатин/6 вливания/ на следващия ден след Гемзара. Така до май 2006. Лекуващата д-р Колева от ИСУЛ не препоръчваше да взема Q 10 и котешки нокът и ние й вярвахме. Много е добра, много дължим на лечението , което проведе въпреки края на 28 септември.
Затова не се отчайвай, при всеки е различно и всеки следващ може да се пребори.
Успех!



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: Ekna]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано14.04.08 22:11



Юле,каквото и да кажа няма да е на място.......Прегръщам те и ти желая сили ,за да преминеш през това изпитание и да продължите двамата напред...



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: Юлия 48]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 23:12



Юле,познавам те , лично и знам какъв сладък, чаровен човек си....

Да му се невиди и Живот -изобщо не е честен!Но, трябва някак си , по дяволите да намериш силици, да се изправиш за да бъдеш опората на мъжът ти.....и все пак пази и себе си, грижи се и за себе си, защото цялото семейство сега пак ТЕБ гледа.В житието ни за съжаление, лошите неща се случват.....а днес е един тъжен ден и за мен персонално, защото баща ми , милият си отиде......но това е вече друга тема...



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: биб]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано15.04.08 09:27



бИб,ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ ЗА ТОВА ,ЧЕ СЕ ВКЛЮЧИ И МИ НАПИСА ТЕЗИ ХУБАВИ НЕЩА.
БЛАГОДАРЯ,И НА ВСИЧКИ ВИ ТУК ,ЧЕ МЕ ИЗСЛУШАХТЕ,И ДАДОХТЕ СВОИТЕ СЪВЕТИ И ПРЕПОРЪКИ!
Нямам време да отговарям на всеки по-отделно,затова ЗНАЙТЕ,че когато пиша се обръщам към всички вас.
ИМАЛА СЪМ,И ИМАМ НУЖДА ОТ ВАС!
...................................................................................................................................
Днес,съм си облякла бойните доспехи,и след малко тръгвам по задачи и доктори за консултации.
Съпругът ми тази нощ спа ,и аз горе долу покрай него.Направила съм си списък с въпроси ,и съм избрала добавки,и др. но за това като си свърша работата.Няма да го чакам той да реши,вече съм решила!
Иначе за сега ,общото му състояние е добро,е изморява се ,но както казва ,и друг път съм бил изморен повече,Храни се 4-5 пъти на ден,не е диабетик,но кръвното рязко му падна,като се има в предвид ,че от 6год. е с високо кръвно и пие лекарства.
Когато ходихме да се консултираме за храната,и доктора разбра на какъв хранит. режим е ми каза: Много драстично си го направила,по скоро ще го умориш от глад

,я по кротко,та сега си го храня по кротко ,
то и от много драстични мерки полза никаква (каза доктора).
Това е!



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: Юлия 48]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано15.04.08 10:07



Това си е моята Юли.
Обичам те такава...обичам те всякаква , дори с бойните доспехи или най-вече с тях!
Вярвам и в Януш. Знам какъв невероятен човек е. Знам, че ще се бори ...
Януш, прегръщам те и ти изпращам цялата си позитивна енергия...бори се и ще победиш, дори не само заради себе си - заради тях ...малката и сладка Рая и заради любовта на живота ти - Юлия!



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: Юлия 48]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано15.04.08 13:05



Извини ме Юле, че чак сега се включвам, но от два дни имам проблеми с компа.

Знам Юле как се чувстваш, това е прекосили за всеки. затова толкова ми хареса израза ти за доспехите. Така трябва Юле, никакво предаване, боядисваш лицето с цветовете на войната и на бой... Ако ще се мре, да е на фронта, не гледайки отстрани

Поне моята стратегия е такава.

Ще ти е трудно Юле, още не си преодоляла предишната загуба. Но си мисля, че точно заради Рали не трябва да се предаваш. Смело напред и не се давай.
Всички сме на твое разположение, ще помагаме кой с каквото може. Ти само кажи. Прегръщам те силно и съм с теб.

Нема начин да нема начин!


Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: yraaa]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано15.04.08 23:21



Мила Юле,моли се от сърце и ЧУДОТО ще стане!



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: Лoли]  
АвторMarи (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 07:43



Юле, кураж мила, ти си смел човек,каквото се очаква от теб,сигурна съм ще го дадеш!!!



Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗАнови [re: Marи]  
Автор cлeпeц (гадина)
Публикувано16.04.08 11:08



Е, не! Просто нямам думи!


Каква е тая орисия, какво е това поголовно изтребление на хората?
Иде ми да отворя прозореца и да крещя, така че отатък Балкана да ме чуят!
Не вярвам, че това се случва?!?!?
И ние таман се отърсихме от една загуба миналата година /баба-майка на майка ми/ и хоп - майка със същата диагноза.. Проклина, че се родила жена.. Реве с глас за мен и за дъщеричката ми да не сме орисани да страдаме от същото заболяване.. Рак на млечна жлеза.. РАК! БОГА МИ! КЪДЕ СИ ГОСПОДИ? ЗАЩО КАРАШ ХОРАТА ТАКА ДА СЕ МЪЧАТ?!?!
ЮЛЕ, ПРЕГРЪЩАМ ТЕ СИЛНО, А МАЛКОТО ЯНЧЕ ТИ ПРАЩА ТОПЛО ПОГАЛВАНЕ С МАЛКАТА СИ РЪЧИЧКА!

Понякога слепците виждат по-добре от зрящите...

Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗА [re: cлeпeц]  
Автор nelgina (непознат )
Публикувано23.04.08 16:48



Юли, как сте вкъщи? Ако имаш възможност, драсни няколко реда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.